Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určitě si přečtěte mojí obsáhlou recenzi pro web emag.cz, najdete v ní odpovědi na mnohé dotazy a také ZHODNOCENÍ, ZDA BRÁT ČI NE! http://www.emag.cz/recenze-the-darkness-ii/
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Tak ta hra dela potize i ve full verzi. Taky to mam. ma to 9/10 lidi co maji nVidii. Zkousel jsem s i bez Physx, s novyma nebo 2 roky staryma, s min i max nastavenim a nic. Snad to brzy opravi
  • No když jsem viděl ten patnáctiminutový gameplay dema, tak jsem si řekl, co to hraje za lempla, že na napřátele zaměřuje 20 vteřin, pak jsem si všiml, že to je z konzolové verze a hned mi bylo vše jasné (myš je myš pánové) a čekal jsem další hnusnou konverzi z konzolí. I přesto jsem stáhl demo a ikdyž bylo hodně krátké, tak jsem si hru hned zamiloval a rozhodně začínám uvažovat nad koupí. Je vidět, že to stále ještě jde, udělat krátké, ale přitom velice výživné a zábavné demo, které by člověka nalákalo.
    • Jsme na tom hodně podobně. Hlavně ať to není hra na jedno odpoledne, jak je dnes (ne)dobrým zvykem... *4*
  • JohnyTheZik
    Nad ocekavani skvela hra! :) smekam
  • Tož demo krátké, ale výživné, člověk si alespoň udělá představu o hře, takže je jedině dobře, že ho vydali. Hra je originální (pro ty co nehráli jedničku, jako třeba já) a hezky se hraje. Podle mě je to jasný hit tohoto roku, grafika sice není poslední výstřelek (primárka jsou konzole, tak co by kdo chtěl), ale hratelnostně se podle dema hra řadí mezi nadprůměr. Takže kolem a kolem, určitě to bude stát za to, už se těším až vyjde plná *3*.
  • Joha
    "An error was encountered while processing your request:

    This item is currently unavailable in your region"

    Prišiel som o niečo?
    • nastav si do svyho prohlizece proxy z UK a normalne to stahnes. Napriklad 80.194.50.123 a port bude 8080

      Tady je neco co by ti mohlo pomoc, moc sem to necetl ale koukal jsem ze sou tam spravny obrazky, tak snad tam je i to dulezity :)
      http://web.natur.cuni.cz/student/nastaveni-proxy
  • nevite jestli krabicovka bude pres steam prosim? :)
    • Tak nad touto otázkou jsem se zarazil *15*. Něco ve stylu "před hájovnou stojí zaražený pilot" *15*
    • velmi pravdepodobne ano
  • Dohrano s gamepadem a je to velmi slusne. Jeste to vyzkousim na klavesnici s mysi a uvidime, zda za plnou cenu, nebo si pockam na slevu. Kazdopadne se mi to ale libi a urcite si to nekdy zahraji. I optimalizace je velmi dobra. Mam pomalejsi procik nez je v minimalnich pozadavcich a facha to bez problemu (presny framerate neznam, fraps mi ve hre nejak nechce fungovat).
  • kubi-wan
    Perfektní. U mě to jasně boduje originalitou! Konečně zas jednou střílečka, kde si nehrajete na vojáčky! Až je mi zas o to víc líto, že jednička na PCčko nikdy nevyšla...
  • Tak dohráno a super.

    Doporučuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit