Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    A zkoušel jsi aspoň Arena Commander, že tohle tvrdíš? Já mám naopak pocit, že velmi pravděpodobně splní většinu očekávání.
  • alien5
    Bozinku co to placas za blbosti ? Vis prd videl jsi kulovy a ohanis se datama :) nezapomen vzit kalkulacku a zacit pocitat platy protoze jsi prece CML ze ? lol
  • alien5
    Stream ne ale 3 dily o hangaru ano na mem kanalu cmuchej :)
  • hra bude urcite velke sklamani, takovej hype nemaj ani blbosti od EA

    nemusi byt spatna, ale rozhodne nebude tak dobra jak si kazdej mysli
  • walltar
    Jo toho sem si taky všimnul ... ještě nemají hotový model postavy pro ženský. *1*

    Plus většina lidí bude holohlavá.
  • Ešte niekedy minulý rok spomínali, že aj keby im raz naraz prestali tiecť peniaze, tak dokážu tú hru vydať, len by proste neobsahovala všetko, čo by tam chceli mať *3*
  • mirekdusinojc
    Koukám, že podle vize budoucnosti lidí od Star Citizenu vymřou všechny ženy a chlapy se budou rozmnožovat klonováním.
  • walltar
    Jo většina těch videí jsou reklamy na lodě ... tam ani moc atmosféry čekat nemůžeš. Je to dělaný na základě reklam třeba na auta.

    Ale u tohohle videa sem viděl pár záběrů, které už mají atmosféru... když postava výjde do deště, záběr na čekárnu v nemocnici, duper's depot. Problém je, že do toho hraje hudba a není žádné ingame audio.

    Potom taky video, kde ukazovali ten první FPS modul (starou stanici)... tam je krásně vidět ta sešlost a to že to všechno sedí.

    A ve hře ... tam se bude dát soudit na konci roku, když vypustí první část Squadron 42... to už by mohlo mít slušnou atmosféru.

    Plus dost toho udělají ty lore články, které pořád vychází na stránkách.
  • Mohl by někdo udělat livestream hangár modulu v takové podobě jaká je v současnosti, myslím, že o zábavu by bylo postaráno. :-D
  • Paulcz
    Není se do čeho ponořit, chybí atmosféra. Týká se to představených videí snad kromě Constellation Commercial
  • walltar
    Těma téměř 4 rokama myslíš 2 roky a 4 měsíce? Kdy první rok spíš zařizovali firmu?
  • By mně zajímalo kdy lidi pochopí že zatím nemají hotovo ani 10% z celé hry a to uběhly téměř 4 roky. Současným tempem a s přihlédnutím na navýšení zdrojů jim bude trvat 9 let to dokončit a dalších 5 let to vyladit (dva roky ladí zatracený hangár s arénou a pořád to není ono, jsem zvědav jak chtějí ladit persistentní svět o 100+ systémech). Může to skončit bud největším fiaskem od dob Duke Nukem Forever, nebo lidi dostanou místo Star Citizena několik miniher. A mám děsně blbý tušení že Cry Engine byl hodně ale hodně špatný výběr engine na onlinovku s takovýma cílema, tipuju že za 5 let budou měnit.
  • walltar
    Co znamená sterilní?
  • Paulcz
    No a je to položený na nějakých objektivních základech ? :) Akorát všichni mluví o tom jak to skvěle vypadá a co tam všechno bude a tleskají na konferenci u videa s FPS a nulovou gravitací, přitom to to nemělo žádný koule a vypadalo to spíše jako střílečka s nulovou hratelností. Projekt je fajn, ale záleží jaká bude hratelnost a jakou to bude mít atmosféru, zatím to je příliš sterilní.
  • walltar
    Jaký systém míření myslíš?
  • Neví, jestli v novém patchi bude stejný systém míření?
  • Asharak
    Kdyby jste přestali brečet pod každým projektem co potřebuje prachy udělali by jste lépe... *7*
  • da sa dat vonkajsia kamera https://youtu.be/vRSn_AH7THU, aj ked to nieje uplne ako v SC, tam je to riesene ako v starych gameskach.
  • Sithard
    První hra ? Wing Commander, Freelancer.. pořád nic ?
  • ja mam 7970, 8GB ram,amd phenom II x6 1100t a jedu na high

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit