Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SC je - bude primarne vesmirny simulator. S FPS slozkou se rozhodne nepocita ve smyslu, ze to bude tvorit treba 50% obsahu hry. Minimalne ze zacatku to bude hlavne o letani lodema - at uz bojovyma, nebo obchodnima, pripadne ,,prumyslovyma,, a o jejich ovladani.
  • walltar
    No tak já bych řekl, že budou i velké lokace (zatím ukázali jedno náměstí na planetě a pár obchodů co na něm najdeš). Jinak by asi nebyli lodě, které mají vozítka.

    Ale velký rozsáhlý města bych nečekal... tam bude dost problém s tím, že vytvoření takové lokace ve městě bude chtít velké množství práce, narozdíl od neobydlené planety, kde si dost pomůžeš procedurálním generováním.

    Ale osobně mě malé planetární lokace až tak nevadí... mají fungovat spíš jako hub kde můžeš nakupovat a prodávat, opravit loď, vzít si misi. Takže to že je to hned u sebe není až taková nevýhoda.

    Každopádně třeba Terra by měla být větší, než ukázaný arc corp.
  • Nj..ale i kdyby to bylo jen třeba 20% rozpoctu destiny aby FPS modul byl kvalitou AAA, tak vlastne Robovi uz nic nezbyde..nevim..je to jen plane plkani..třeba to zvladne..kdo vi. Jde mi jen o to ze nikdo nemůže zarucit kvalitu, i přes velka ocekavani.
  • Jak píše alien, tato hra nemá reklamu, pokud nepočítám vlastní stránky, komunitu a promo akce na ruzných herních sešlostech. Zde jde opravdu znatelně menší množství do reklamy oproti tzv. AAA titulům.
  • Jen ne GTA... to at si zustane, kde je. Dle meho nazoru snad nejhorsi prirovnani. Cekam, ze me tu spousta lidi ukamenuje, ale za svym nazorem si stojim. Me se proste GTA libilo do dvojky, vse vys, fakt ne.. *2*
  • Ono by se nektere veci pak meli generovat i kdyz ted nevim, zda zrovna tohle :D
  • to je takove dilema...udelej tu zakladnu velkou a zase nebude nikoho bavit po ni behat az nekam do prd...staci kdyz si vzpomenu na Mass Effect, nebo nejaka MMO, parkrat je to fajn podivat se a pokochat grafikou, ale kdyz uz tam jsi po 90te, tak uz te jen zajima jak rychle se dostanes do pozadovane oblasti :)
  • To pidi cosi je jen pro začátek, ČASEM plánují dodělat povrch každé planety ve hře.
  • alien5
    No budu se opakovat asi po 10000 na star citizen jde 97 procent penez vybranejsch kolik slo na destiny ? 50 procent ? :) jakou ma reklamu SC ZADNOU :) a Destiny 300 MEGA + :) a uz to cituji asi po milionty lol :)
  • nebo je to naopak a destiny bylo predrazene
  • akorat ty zakladny na planetach jsou strašne male, melo by to být mnohem vetší, to už se mi víc líbí že po pristani na mne vyskočí tabulka jako v elite, než takové pidi-cosi
  • Díky za radu, ale jako většina milců sérky X, zůstanu u TC
  • Takze takove GTA ve vesmiru?? Inu proc ne, sem s tim:) *1*
  • Podzim 2016 - na hře se bude ale i nadále pracovat, plán mají minimálně na další cca 4 roky
  • ještě si dovolim mensi rozumbradovani na rozpocet tehle hry. Pokud, dejme tomu chce Roberts skutecne udelat AAA titul s tim hle rozpoctem co ma tak neverim tomu ze se mu to podari. Vzdyt když si vezmu kolik stala Destiny a vlastne se da prirovnat k FPS modulu SC, tak to jaksi vůbec nevychazi. Leda ze by to Roberts udelal tak nejak bez tech tri acek, to pak mozna jo. Ale pak se zase nabízí otázka jestli to pak nebude sragorka. No nevim, rozhodne bych si pral aby to bylo takove jak ukazuje trailer. Jinak ymslim ze zhruba za tech 2-5 let nez to dokonci bude prihodna doba pro takouvhle hru, hardware to v pohode utahne.
  • alien5
    Jo souhlas nikdo nerika ze to bude vse hotove v den vydani, ALE to uz se davno vi od zacatku nic noveho :) to se tady porad opakujem aporad a za 14 znova a znova..
  • alien5
    On to nechce vedet radeji plka :) nepoprosi. :) Hlavne jeste nezjistil ze je tu lidem jen pro smich :)
  • Zklamání to bude určitě pro exoty, kteří očekávají boží zázrak. Pokud má člověk všech pět pohromadě, chápe, že takové množství obsahu, co hra má mít, nebude jen tak jednoduché zpracovat a bude chvíli trvat, než se hra vyvine do předpokládaného stavu. Tak to teda beru i já a jestli se neptelu, samotní vývojáři také prohlásili, že ne vše bude přístupné od začátku, na hře se bude pracovat nadále. Ale chápu, že někteří jedinci to nemusí pochopit. :)
  • radsi si zahrajte X Rebirth ve verzi 3.50 je ta hra uz v pohode a je to super:)
  • alien5
    Jeste specialni akce pro XY : tu mas :) http://i.imgur.com/YCiEnYn.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit