Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me by spis vyhovovalo něco ve stylu jako ma Diablo 3, když chci hraju s ostatnima když ne hraju sam.V ruznych MMO jsme stravil tisice hodin a abych byl uprimny uz me všechny ty komunity idiotu dost unavuji, i když je pravda ze clovek občas na hru kde byli fajn lidi narazil (Age of Conan).
  • Blue.Shark
    Kdyby ho dělali takhle, tak by si zlej pes další den přišel pro dvojitou dávku *1*
  • Jak pejsek s kocikou delali hru.
  • walltar
    Tak je to MMO, takže je to online zaměřené ... já kdyby to neprezentovali jako MMO, tak sem jim třeba nedal ani korunu, protože mě takovéhle hry v singleplayeru nezajímají. Chci hrát s ostatníma lidma a ne sám.
  • no uvidíme, kazdopadne by bylo fajn kdyby mu to vyslo. I když me porad znervoznuje to online zamereni, ale koneckonců to aspoň bude vic rozmanite.
  • walltar
    Pokud vím, tak Braben měl hotovej jen Engine, kterej SC řešit nemusí.

    Chris má koncept v hlavě taky pár desítek let... Prakticky se o tohle pokouší už od doby svých prvních her. Akorát před tím na to nebyla technologie a nemohl najít vydavatele.

    Ale infrastrukturu neměl... otázka je kolik ho to vybudovat stálo navíc, než rozšiřování a provoz stávající firmy.
  • Mno jo..jenze Braben mel zajetou firmu na vyrobu her a koncept Elite v hlave par desitek let a plno lidi v jeho firme s nim, to jim myslim ušetřilo nemale vydaje. navíc tak nejak není jiste jestli nahodou uz nemel část hry davno hotovou, a jen koumal kde sehnat vydavatele/peníze aby to dorazil. Roberts pokud vim zacal na cistem papire se zázemím nula.
  • Simulator excelu kombinovany s Magic Carpetem? jo není spatnej, par set hodin jsem v nem utopil..ale Rebirth je lepsi:)
  • walltar
    Já si nemyslím, že mu peníze nedojdou... Chris tvrdí, že mají uloženo dost peněz bokem na to aby hru dodělali i kdyby nedostali už žádné peníze.

    Nebylo by tam všechno co plánují teď, ale hra by vyšla.

    Je potřeba si uvědomit, že všechno ve hře nebude při startu... I s těma plánovanýma 100M USD (osobně myslím, že v době launche budou mít víc), budou některé věci dělat až po samotném vydání plné verze.

    Když se podíváš co lidi dělající Elite zvládli s opravdu malým rozpočtem, tak myslím, že SC se až tak nemusí bát.
  • Activision nalil do Destiny 500 mega, jestli to bylo na reklamu, DLC nebo k*rvy pro vyvojare je jedno:)
  • Destiny nestalo 500M .. lepereceno stalo, ale je to slozitejsi a nechce se mi to psat...tady je vysvetleni :)

    http://www.engadget.com/2014/08/13/destiny-500-million/
  • ja to chápu, ovšem co nastane když by mu skutecne ty peníze dosly..hry nevyda? ma hodne velke oci, a opravdu se da jen tezko verit ze s tim rozpoctem co ma muze udelat to co prezentuje. GTA V stalo vic a ani zdaleka neni tak obri a megalomanske jako koncept SC. Co mu pak zbyde az mu dojdou peníze, ze by reklama, nejaky vydavatel...nevim, ale jak jsme psal třeba to je skutecne kouzelnik a dokaze to:)
  • walltar
    CIG má rozpočet na reklamu skoro nulový ... takže je potřeba porovnávat s nákladama na vývoj AAA her, ne na jejich reklamu.

    Pokud by chtěl dělat reklamu, tak by si musel sehnat peníze z jiného zdroje... protože jinak by porušil základní zlib který dal. Všechny peníze vybrané v crowdfundingu půjdou plně na vývoj hry.

    Marketing se platí z peněz subscriberů, které ale nejsou započítané do celkového crowdfundingu.
  • Blue.Shark
    A tohle vzájemné ukazování by nám pomohlo konkrétně v čem? Neznám ceny vývoje her a zároveň bezpečně vím, že žádná z těch, co bys mi ukázal, nebyla vyvíjena tak, jako Star Citizen. Mluvím o tom, že to, co je naslibováno, se průběžně skutečně plní a jde to tak už od začátku vývoje. Nemám nejmenší důvod nevěřit v další příznivý vývoj. A jsem si jist, že chystaný patch mě v tom opět utvrdí.
  • Destiny stalo i s reklamou 500 mega, a nevim, jestli pak Roberts tuhle velkou reklamu nebude potrebovat taky. Hra je sice znama vic nez dost, ale mohla by byt klidne vic..a panbuvi jaky bude zajem za tech par let az bude hotova.
  • Lotr
    Hratelnost je až příliš subjektivní.
    Někoho baví Call fo Duty někoho zas ARMA.
    Já mluvím čistě o ambicích a velikosti té hry.
  • walltar
    To tak oni nejsou zase až tak daleko od rozpočtů AAA projektů ... Třeba takové GTA5 se počítá kolem 120-150M USD. SC má teď 75M a pochybuju, že u toho zůstanou.

    Destiny je taky někde kolem téhle částky... tam to bylo kolem 140M USD.

    A většina ostatních AAA her nemá takové rozpočty jako GTA5, nebo Destiny.
  • FPS cast star citizenu urcite nebude rozsahem jako Destiny...a to abych tak rekl ANI OMYLEM :) Na druhou stranu bude mnohem vic zamerena na detaily = system zraneni, system zbrani, brneni atd. Je to porad vesmirny simulator a FPS slozka na tom nic nezmeni.
  • alien5
    Panove kvuli vam udelam video o financovani ok :) ale musite si to odebirat protoze vetsinou tady nekomu sezenu info a oni pak na to prdej :) pro info 180 kmenovych lidi a 140 externich vcetne noveho studia ve Frankfurtu kde jsou lide ze Crysisu dostali padaka nebo odesli. Takze si to preberte.
    Kolik berou kmenovy a kolik smlouva na dilo ... atd... a vsichni nejsou programatori kteri berou 100 tacu rocne je presne spocitano kolik kdy co a jak !!! MRKNE NA STRECH GOULY A PRIDAVANI SYSTEMU !! po 100 000 dolarech jeden. atd ... atd... mam udelat to video ??
  • walltar
    Myslím, že města generovat nebudou... teda určitě ne v dohledné době.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit