Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nezminoval Chris i neco takoveho, ze by v pripade vydani na konzole pozadoval, ze je napr. Sony nebude v nicem omezovat ani jim davat nejake dalsi podminky ?
  • Blue.Shark
    Těší mě, že ti došly argumenty, a tak se uchyluješ k nízkým způsobům. *15*
  • walltar
    Tak zrovna u WT mě připadlo, že má úplně stejný model poškození. Taky ukazuje poškození jednotlivých částí letounu a když tu část zničíš, tak přestane fungovat. Třeba ti upadne křídlo, nebo přestane fungovat ovládací plocha.

    Myslím, že mají dokonce úplně stejný model jako SC... Letadlo je rozdělené na několik částí a když tu část zasáhneš, tak se poškodí. Každá část má přiřazený materiál a jednotlivé materiály mají různou schopnost odolávat poškození. Různá munice způsobuje různým materiálům různé poškození.

    Osobně v tom nevidím zásadní rozdíl (výsledek obou modelů bude stejný)... jen v SC ti developer řekl, jak takový model vyčísluje tu jednotlivou damage, že se to počítá podle HP. Každá část lodě má svoje HP a každý typ munice má přiřazené poškození, rychlost a další vlastnosti.

    V budoucnu ještě přibude armour... takže ještě některá munice nebude dost silná, aby prorazila pancíř na té které části a podobně.

    Čistě technicky... všechno je to simulace na počítačích a ty asi jinak, než s číselnýma hodnotama pracovat neumí.
  • La_Furia_Roja
    Rebirth je hrozný, nedávno jsem to zkoušel, nevím jestli 3,50 ale je to hrůza.
  • Nah, v reklamě na Cutlasse byla žena.
  • Na Zemi zije neco kolem 13G lidi, tudiz je pomerne logicky, ze minimalne 6G jsou dmenti. Ti a dalsi se k nim hrde hlasite, coz chapu.
  • Kolik se jich holedba tim, ze to je simulace? Jinak treba WT, abysme byli konkretni.
  • walltar
    Hlavní problém s vypuštěním na konzole je, že poslední generace konzolí prostě není ani zdaleka tak výkoná, aby SC zvládla.

    Já bych řekl, že příští generace konzolí se vydání možná dočká... pokud se v té době bude SC pořád hrát. Ale pokud SC bude opravdu úspěšné, tak ho budou i graficky vylepšovat a jak bude další generace konzolí, tak už ta hra třeba zase bude mimo jejich výkon.
  • frantisek_nejezchleba
    zatím tedy první oznámená next-gen hra. A velice mě při tom mrzí, že na wikipedii nevidím nic jiného, než PC platformy.
  • Nejspíš nějaký konzolista, co nemůže překousnout, že mu Star Citizen na konzole nevydají *3*
  • Jo pravda ;) ale obcas se nejde najde normalni a tomu radime;) spise je to legrace to cist a zabijim cas v praci lol
  • Ahoj, myslim, ze nikomu tu nejde o fakta. Jde o to mlatit pantem, pripadne mlatit prazdnou slamu. Jestli nekdo posuzuje vyvoj SC jenom z clanku, ktere mu naserviruje oblibeny magazin, pripadne ze zprav typu "Jedna pani povidala", tak vubec nema smysl se s takovyma lidma zabyvat. Fascinuje mne tady diskuse o tom co a jak Roberts udela jakoby slo o nejake nevyjasnene tajemstvi :o) Myslim, ze my dva vime kam se SC ubira a jedine co muzu poradit informaci dychtivym je: bezte na stranky SC a sledujte ten projekt. Pak zjistite, ze veskera polemika o kvalite ci (ne)dokonceni SC je naprosto licha. SC vychazi ve sve prvni fazi na konci tohoto roku. Prvni faze je v rozsahu prumerne dnesni hry. Tusim priblizne 20 hernich hodin.
  • No to doufam ne cekat az se zformuje fleeta 2 hodiny lol uz nikdy..
  • eStar
    Snadtam bude komunita alespoň jako v EVE. Tam jsem si užil hromadu srandy.
  • Blue.Shark
    Ty máš s tou hrou vážně velký problém :)) Důležité je pochopit způsob vývoje. Nikdo nikdy netvrdil, že po půl roce vyjde modul, ve kterém všechno funguje. Tým průběžně informuje o stavu, vytyčí to, co bude v dalším patchi a to taky splní. Pokud výsledek není uspokojující, dojde k odložení. 800 000 backerů to pochopilo. Ty ne. Nic naplat, počkej si na výsledek a potom usuď, jestli se to povedlo, nebo ne. Ostatní si budou spokojeně hrát současné fragmenty toho či onoho modulu.
  • walltar
    Kolik MMO má lepší systém poškození?
  • Tady porad nekdo placa blbosti ;) PREALFA.
  • Takze opet dalsi zvanil ... OK, ukaz JEDINOU splnenou vec na SC. Aspon jednu HOTOVOU vec.

    ...
    Takze muzem zacit ... prohlizedlo hangaru ... vydano po pul roce ... slavnej soubojovej modul, po roce a pul, 5ti odkladech a tak zabugovanej, ze to neslo ani spustit. Po dvou a pul roce, je soubojovej modul porad zabugovanej, porad nedodelanej a vyjde, zcela samostatne, nijak nenapojenej FPS modul ... (sem zvedav, jestli tentokrat pujde aspon spustit)
  • Ty si prozmenu zopakni materinku, uca by ztebe mela radost.
  • Jo, ja si nevsim, veci maji HP a rozpadaji se tak, ze kdyz upifas 50%, upadne kridlo ... jiste ...

    Nauc se cist tarde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit