Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lipkozzi
    A pritom nam uz stare Elite Force 1 a 2 ukazali, ze aj Star Trek sa da urobit akcne a pritom dobre.
  • Hahaha, jak ti dnešní hráči nechápou, že si takovej paskvil s bugama a blbou AI zaslouží 3/10.

    A jak tady někdo absurdně píše že přísné recenze zvyšují návštevnost konkurence. *15* *15*
    • To víš, občas je to tady mistr za mistrem. Ne, že by jim člověk nesekundoval, ale nepopíratelně tady za čas vzinkou památný hlody...
  • A tahle věc si zasloužila delší recenzi než Metro: LL
  • oktavius66
    No co na to říct.. Já to čekal *15* . Sice jsem to nehrál, ale viděl jsem nějaké Gameplaye. Stejně jsem to tušil jsem že je už něco špatně, když ta hra měla v názvu The Video Game. Hry s touhle příponou dopadají fakt blbě. Dát za toto 59.99 Éček na STEAMu, tak mě šlak trefí *1*
    • Godfather: The Game byla světlá vyjímka :)
      • Vyjímka potvrzující pravidlo *9*
  • kubi-wan
    Recenze zábavnější než hra *5*
  • smejki
    Tato hra by měla mít víc než Starseed Pilgrim, nebo to Monaco, protože je technicky vyspělejší. Nebo, ať nežeru, by měla mít alespoň 7/10, protože na obrázkách vypadá pěkně.
    • Asi pred hodinou jsem si rikal ze sem taky neco takovyho poslu ale rikal jsem si ze na trolleni dneska kaslu... dik zes to prevzal :D
    • GlaDOS
      To je fakt bordel tady. Nějaky indi trapošiny mají víc než tohle. Jdu na Eurogaymer.
      • kubi-wan
        běž.
      • sleepless
        Ironie je fajn věc, ale pořád je to plevelení diskuse na úrovni těch, co je ironizuješ. Prosím ne. Někdo by standartu normální diskuse nést měl. Dík.
        • GlaDOS
          Dobrá, nechal jsem se unést. Jsem z diskuze pod Monacem trochu v ráži.
  • Dobrá third person akce ze světa Star Treku je DS9: Fallen.
    • kubi-wan
      Nejlepší! Jednou jsem ji koupil v Levných knihách asi za stovku *4*
  • tve puvodne sem nechtel reagovat ale ze zdejsich komentaru mam hubu na stole. Jakoze vetsinou si na redakci stezuju ale tady se jich musim plne zastat a hodnoceni naprosto odpovida. Hra je priserna' (hrano na pc u kamose - wannabe star trek fan) vetsina je vyjmenovana v recenzi takze se tim nebudu zdrzovat.

    Co me ale nejvic zarazi je ale to co se libi zdejsi komunite. Vam opravdu staci aby to vzdalene pripominalo ME a dalo se to hrat ve dvou? to je vazne to co staci abyste rvaly ze hra je nespravedlive podhodnocena? Hnusna grafika ,jedna skladba z filmu ,trapny ukoly, zbirani bodu na nic pac ty upgrady sou na prd,vedlejsi ukoly na nic protoze za ne dpostavate body na nic.

    Doted sem mel jeste iluze o tom ze lidi chtej kvalitni hry ale uz je nemam. A dokonce chapu herni vydavatelstvi. Udelejte pohled ze treti osoby, co-op a mate vyhrano protoze ostatni muze bejt uplna srajda a lidi to budou chvalit.
    • No vidis, ja zase nechapu lidi, co hodnoti neco po par minutach hrani kdesi u kamose.
      Prodlouzeni dosahu tricorderu, bez ktereho se v jedne casti nehnes dal je na nic? Moznost omracit nepritele rovnou phaserem, aniz bys k nemu musel pak jeste bezet je na nic? Shield boost nebo healing je take na nic?
      Nevim jak u tebe, ale mne na hre staci, aby mne bavila. A to se tehle povedlo. Ano, neni dokonala, ale zase na druhou stranu mi na konci nepredstavila padoucha, o kterem jsem doted nevedel a nedala mi na vyber tri barvy explozi... A pro tvou predstavu, coop mi je ukradeny, hral jsem offline. A i tak byl ten partak 100x uzitecnejsi nez ti tupouni v ME2 a hlavne ME3, kde byli jen jako kanonenfutter.
      • Ja zase nechapu lidi kery si z jedny vety udelaj celej pribeh. Ale moje chyba mel sem napsat dohrano u kamose.prodlouzeni dosahu trikoderu je na nic protoze hra je smesne jednoducha (dohrano na stredni obtiznost tusim normal) ale dava ti vyhodu u tyhle jediny schopnosti sem schopnej rict ze k necemu je ale chybi mi tam vyvoj a ne si jen vybrat jednu ze tri. omracovani je na nic pac ti nic neprinese nic ano mas tam sice radoby stealt mise ale na co je plnit ? stejne za nej jen dostanes body kerejma tu vlastnost stejne uz nemuzes zlepsit. promin ale opakovat neco jen abych to moh opakovat neustale dal je podle me zbytecny. K tem dalsim se mi nechce vyjadrovat ale kdo hral silne pochybuju ze to vyuzil.

        To ze ti staci primitivni predvidatelnej pribeh je tvoje vec. A ze partak ma nejaky ai? promin ale to ve me vyvolava smich. to ze postava umi skocit do krytu s strilet do zdi kdyz je postava za rohem nebo chodit po predem pripravenejch waitpointech kdyz je tam ma je podle me slaba obhajoba.Ale jak pises tobe stacila - takze ji asi sam hodnotis nekde podprumerem.
        • Aha a u jake jine strilecky je nejaky vyvoj? Naopak, tady srtilecku vylepsi prave touto moznosti zlepsit vlastnosti zbrani a trikorderu a to je podle tebe spatne? Takze kdyby to tam nedali, jako ve spravne strilecc, tak je to o.k?

          Tak v tom pripade bych nesmel hrat zadne hry, protoze primitivni a predvidatelny pribeh maji vsechny. A opravdu by mne zajimalo, jaka hra ma opravdu inteligentniho partaka, ktery umi vic nez jen za mnou bezet a pripadne strilet na neco, co se priblizi. Ja si zadnou nevybavuji.
          • vyvojem jsem myslel ze by trikoder mel treba strom technickejch vychytavek kerej bys moh treba utocnym,vedeckym,nebo obranym rozvijet. a ne dve schopnosti na nic a jedna jakztakz pouzitelna. Nebo je tam snad jina nez dosah kerou si nekdo vzal?

            Ne zrovna inteligentniho ale z nedavny doby klidne muzu rict bioshock.I kdyz uznavam je to nesrovanatelny.Ale ty si zacal neco o ME a i kdyz na ni hodne hejtuju tam si aspon normalnim zpusobem moh partakum rozkazovat.A budu se opakovat postava kera strili do zdi v 5 pripadech z 10 a pri akci si dycky stoupne na otevreny prostranstvi aby mohla umrit a ty si pri jeji zachrane moh umrit taky mi nepride uzitecna.
            • Ano, prave proto, ze je to v kazde hre dneska jsem necekal nic jineho. A precti si moje prispevky. Mne se partak NIKDY nenastavoval hodinu, NIKDY se nezasekl, proste vse fungoalo, jak melo a zadne bugy jsem nezaznamenal. Mozna je to PC verzi (recenze je na XBOX) nebo jsem mel proste kliku. Tudiz pro mne je ta hra dobra. Ne skvela, ale plne dostacujici na to, abych se u ni bavil.
            • hele ja nevim jaky ty bezny akcni hry hrajes ale to co popisujes je skoro v kazdy dneska. Protoze se proste jede podle jednoho mustru. Dva partaci(kuli co op) tunel - aby to nebylo tezky a nejaka radoby ptakovina navic - treba tvuj slavnej tricoder s pro me zbytecnejma vlastnostma.
              A kdyby to bylo aspon udelan poradne a ne se hodinu nastavovat ke zdi abych vyhodil toho druhyho do ventilacky + x dalsi veci. Precti si recenzy koneckoncu.
              Pro me je ta hra proste velice spatna, to ze ti staci jednoducha ptakovina. No sou to tvoje penize. Ale pro me ses jasnej doklad toho ze se jednak vyplati delat "hry pro vsechny" a taky ptakoviny podle filmovy predlohy protoze na tydle hre je videt ze to jednak nikoho nebavilo delat a ze na to daly penize co jim zbyly z kampane. Ja bych se to vydat stydel.
            • Ja si bral i healing/shield boost. A samozrejme tu vlastnost, ze to zobrazi vsechny zkoumatelne predmety v okoli. Ano, neni to moc, ale je to rozhodne vic, nez ma bezna akcni hra.

              A jak jsi jim mohl rozkazovat? Aha, jdi sem a zautoc na toho a toho. Presne to same je ale tady. Hmm, tou postavou myslis paratky v ME? Protoze presne tak se tam chovaly vsechny postavy a byly kazdou chvili na zemi. Mne Spock ani Kirk do zdi nestrileli a "umirali" jen parkrat. Naopak je tu inteligentne udelane, ze i knockoutovana postava se muze branit a rozhodne neni Critical mission failure kdyz nahodou zhebnu ja.
      • on ale nepsal "po pár minutách hraní u kámoše"..
        • Z toho, co pise, to dele jak par minut nehral. Navic bych chtel videt kamose, co te na 12+ hodin pusti na svuj komp...
          • Jdeš z extrému do extrému....nenapsal jak dlouho a ty z toho jednou uděláš "pár minut" a podruhý když to teda dle tebe nemohlo být jen pár minut předhodíš argument s 12+ hodinama...takhle se prostě rozumná diskuze vést nedá...Možná to hrál 15 minut a možná 2 hodiny a nebo možná 5 hodin...a třeba i 10. To, že neznáš kamaráda, který by tě pustil na 12 hodin ke svému PC ještě neznamená, že takový neexistuje.

            Nicméně z tvého názoru je patrné, že si hru hrál a tvůj názor je validní..Ať si pak každý vyhodnotí sám jestli se ztotožnil s tvým příspěvkem nebo příspěvkem někoho kdo hru hrál u kamaráda a prakticky nic nenapsal....

            V podstatě sem jen reagoval na to neobratné napadení "Pár minut" nic víc v tom není a nemám problém ti důvěřovat, že ses u hry bavil..
  • Fast and Furious od Activison by Spoka mohlo trumfnout, udajne to je naprosto otresny herni zazitek.
    Hry na motivy filmu jsou obecne sila. Jsem zvedavy jak to dopadne kdyz to otoci a naserviruji nam filmovy AC?!
    • Abiczko
      Takové myšlenky mě v noci probouzejí a strachy křičím:běda filmařům kteří šáhnou na nějakou hru(za mě jediná vyjímka je Mortal kombat,který se ale taky musí brát s nadhledem)...Videoherní bůh stál nad Tomb raiderem,že i po TAKOVÝCH céčkových filmech,vyšla výborná (ač oproti sérii jiná) hra.

      PS: A jaký je váš oblíbený film podle hry či naopak?
      • Whoossain
        Určitě Silent Hill. Jednička se, z mýho pohledu fanouška série, mimořádně povedla. Atmosféra, hudba, příběh. Podle mě jednoznačně nejlepší filmová adaptace hry vůbec (alespoň co si teď vzpomenu)...
        • jo jo .. a i třeba takový Thing se mi líbil. Sice "B" jak poleno..ale povedený béčko.
          • Whoossain
            Tak tam je to opačnej případ - herní adaptace filmu. Moc si to už nepamatuju, je to nějakej pátek, co jsem to hrál, ale vim, že mě to taky celkem bavilo. Akorát si vzpomínám, že jsem to nedohrál do konce. Zasek jsem se tam v nějaký místnosti, kterou blokoval takovej přerostlej šmejd a já ho nemoh pořád zlikvidovat. A pak už přišel nějakej reinstal systému a znovu jsem se do toho už nepustil. Jinak u těch herních adaptací filmů mě napadá z bližší minulosti třeba Terminator: Salvation nebo Wanted (i když u Wanted se můžeme přít, jestli jde o herní adaptaci filmu nebo komiksu). Každopádně obě ty hry byly relativně povedený, obě jsem dohrál do konce a celkem mě bavily. Pochopitelně ani jedna nebyla žádnej zázrak, ale nějak mě to vzalo svoji jednoduchostí a z toho plynoucí možností hrát to po chvilkách když člověk nemá zrovna tolik volnýho času na něco pořádnýho, u čeho stráví půl večera...
            • vlastik.plaminek
              Wanted je pokračování filmu.
    • prudislav
      jj activision filmový hry poslední dobou extrémně fláká viz: Star Trek, Survival Instinct, Family Guy i Fas and Furious , oproti nim jsou i Aliens CM(v1.1 a výš) skvost
  • i 3 je moc dal bych tak -3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit