Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ani ty poslední dva filmy se nedají brát vážně
    • Třeba se původní umírající Spock probudí a zašeptá "Ufff to se mi jen zdálo "... a vydechne naposledy .

      Jo nadměrné cestování v čase a převracení minulosti už seriálový Startrek úspěšně pohřbilo ...
      • ucho
        ale kdepak, prostě restart. nové publikum se nedívá na staré verze. pár lidí bude chvíli prskat, ale nakonec prostě bude známá jen ta nová verze.
        • par lidi ? fanousci inteligentniho star treku chvili prskat nebudou, proste zatnou zuby a budou doufat ze se v budoucnu objevi zas chytra scifi saga. Ty 2 novy filmy jsou pekny Star Wars (nekde jsem cetl pekny prirovnani - Smrtonostna past ve vesmiru), s Trekem jako tematem to nema nic spolecnyho. Ze to vydela vic znamena jen to ze se to vic libi te vetsina, a vetsina jak znamo neni zrovna intelektualne na vysi, takze je to pochopitelne. . Neirkam ze akci filmy jsou spatny, ale delat ze vseho jen akcni filmy(na ukor znacky ktera ztelesnovala neco uplne jinyho a kterych je uz tak cim dal min) spatny je.
          • No lepsi tento restart, nez posledni "puvodni" film Nemesis, kde mne na konci bolelo celo a cela hlava, jak jsem musel kazdych 10 minut dat facepalm.
          • Ale i ty nový filmy mohly být inteligentnější a lepší. Stačilo, aby na nich měl podíl třeba takovej Ronald D. Moore (showrunner DS9, napsal First Contact, z jeho vlastní práce můžu jmenovat třeba BSG). Pokud filmy píše/režíruje někdo, kdo chce v podstatě udělat reskinovaný star wars, tak se nemůžeme divit, že vzniklo tohle.

            A reboot by ani nevadil (možná, ono rebooty moc nefungují), pokud by byl dobře napsaný (znovu First Contact). Star Trek 2009 je napsaný (teď musím slušně *3*) řekněme ne úplně dobře.
          • ucho
            já ty nové filmy neobhajuji, jenom říkám, jak to je... prostě restart. děje se to u více filmů. a děje se to i u her... a novému publiku se to většinou líbí (jak sám píšeš, vydělá to slušné peníze). a uvědom si, že teď tady prskáš. tohle není z tvé strany čekání, to je ono prskání, které jsem zmiňoval... když se nová verze uchytí, ta stará časem jednoduše upadne v zapomnění a zemře s pamětníky... z kultu starých filmů se stane okrajová záležitost.
  • michaliuz18
    nejsom fanusik star treku nikdy som nevidel serial ani film, cize som v tomto zanri skoro novacik... tato hra ma ale potesila viac ako sklamala, ma to svoje muchy, ale to ma kazda hra... bavilo ma to kvoli akcnosti misii, zbraniam ,napadom, rozne ulohy popri hlavnej ktore sa mohli alebo nemuseli robit vobec, co potesi ze nejde striktne linearne ... rozne pekne lokacie hlavne zo zaciatku vo vesmire co mi pripomenulo trosku mass effect , ...mozno tu hru viac chvalim preto lebo mam slabost pre scifi hry kedze milujem mass effecty

    a stale je to lepsia hra nez arma ,carier comand, take on helicopter ... tym myslim ze su to ceske hry a niektorymi vecami su sto rokov za opicami ako v AI , v animaciach, v mimike tvare, a maju same bugy a divne vsetko , a tak sa hry robit nemaju v dnesnej dobe ...ano aj star trek ma dost banalnych chyb ale stale na tom bolo co videt a co ma u hry drzalo
    a stale je to lepsia hra nez novy WD a dokonca fast&furious... lebo activison robi najhorsie hry na svete a zhrabnu najvecie prachy lebo ludia su demetny od prirody
    • vlastik.plaminek
      Aspoň se ti povedlo vypotit 3 hry. To ze slovenských si vybavuju jenom jednu, ale ta stojí za to. Chvilka napětí, famfáry a první místo získává Soldier of Fortune 3.
    • Jo jo, srovnávat tuneloidní arkádu s armou je fakt na místě. *1* No ale svůj úkol si splnil - postěžoval sis na špatný český hry. Gratuluju. *2*
      • krmíš trola
    • Pravdu máš. 3/10? To je výsměch. Jasně, nemá to bullet-time, neproletíte se tam v A-10, ani se Kirk nenaučí žádnej z řevů jako hrdina ve Skyrimu. Ale animace postav rozhodně lepší jak v NFS a to už dělá hodně. Navíc jak říkáš Activition Blizzard dělaj hrozný hry. Kolik měl takovej Starcraft, 9/10? A tohle jen 3/10? Má snad Starcraft Enterprise? Já kašlu na nějakej Wargame, rozhodně du do Star treku.
      • Jít do tohohle Star Treku je dost nerozumný. Spíš si někde sežeň Star Trek: The Next Generation – A Final Unity. Sice žánrově jiná, ale MNOHEM lepší Star Trek hra. Z modernějších Bridge Commander, Starfleet Command, Elite Force... Všechny řádově lepší než tenhle paskvil.
      • michaliuz18
        presne, vyskusaj uvidis, neriad sa podla recenzii na tejto stranke aj tak su po novom vsetky od veci a od hrania ta len odradia , ked chces nieco skusit to skus, ja tomu davam 7

        - a neporovnaval som toto s armou, aj som napisal preco lepsie citaj ...islo o to ze tie ceske hry su tiez vyvojom pozadu a stale maju vacsie hodnotenia lebo su ceske a tie si treba chranit , keby aspon boli take dobre :D
  • nějak mi přijde že moc často se stává, že když má bejt vytvořena hra podle filmu.. nebo film podle hry nebo něco takovýho.. tak se najednou toho vývoje chopí někdo z jiné planety.. nebo všechny postihne nějaká nemoc, terá jim způsobí dočasnou demenci.. nebo něco takovýho se musí stát... Jak jinak si vysvětlit že tak často se ty hry podle filmů a filmy podle her tak tragicky podělaj.. To by si pak jeden myslel že ty filmaři si tu hru dělali sami... Nebo já nevim... Vždycky to tak tragicky zmrvěj.. nebo alespoň většinou.. a uplně nejvíc to zmrvěj když se snažej tu hru nahonit na určité datum tak aby to zároveň vycházelo s filmem.. nebo to bylo v nějaké podobné době... Jen hry a filmy, které si berou nezávyslé čas pro tvorbu jsou nějak úspěšné.. jako zaklínač a podobně... Takže částečně jde o uspěchanost projektu.. ale to tam nikdo neni dost při smyslech aby viděl že tak to prostě nejde... že nejde vytvořit hru souběžně s filmem a že je to naprostá hloupost... protože kvalitní hra vyžaduje mnohem více čsu než film... a vůbec se všichni pak chovaj jak pomatený.. navíc ta hra tomu filmu uplně nemůže obsahově odpovídat takže navíc to ještě působí takovym podivnym dojmem jako že tam jde o uplně něco jiného.. prostě je to postavené na hlavu.. měli by se ty vývojáři naučit nějak separovat vývoj jednotlivých částí určité značky... A ne to dělat najednou... to že hra vyjde v období filmu, nebo pokračování toho filmu nebo něco jiného.. jí sice přinese malou marketingovou kampaň ale pokud je to blbá hra tak jí to moc nepomůže...
    • A navíc si myslim osobně že je naprostá hloupost dělat hru která má hodně společného s filmem.. je fajn dělat hru ze stejného universa, ale pokud je ta hra vydaná v období toho filmu tak má tendenci být srovnávána s filmem... a tak nějak se tam pere moc věcí a pak z toho vyleze něco podivného.. hra, která si z určitého unevrsa bere hlavní charaktery musí mít dostatečný odstup od filmu, aby lidé neměli ten příběh filmu živě v paměti a tak jej nesrovnávali s příběhem ve hře (který by měl být nějak jiný) a nebo by se mělo jednat o typ hry kde je příběh určitým způsobem irelevantní a jedná se čistě o nějaké zážitky z toho universa s těmi charaktery.. jako byl například Star Wars Battlefront, který sice obsahoval hlavní hrdiny Star Wars ale příběh tam nehrál moc roli... A na druhé straně Zaklínač, který je sice hodně příběhový, ale je celkem časově odloučený od knih a seriálu či filmu, a navíc knihy či seriál nebyl třeba pro některé hráče známý dokud nenarazili na hru... takže tam lidé neměli třeba takovou tendenci to hodnotit s předlohou a porovnávat... navíc si hra dala na čas a šla po kvalitě...
      • To už je taková tradice, hra podle filmu a naopak = průšvich.
        Parádní hry na motivy Star Trek byly Elit force, nebo Bridge commander např.
        Nebo třeba Batman Arkham city/Asylum, v době kdy do kiny přicházel Nolenův Batman, ale stejně si hra šla po svém a co vývojáři dokázaly.
        Dřív si člověk ťukal na čelo co to vývojáři provádí. Teď je to jasný, do kin de trhák, dáme licenci vývojářům o kterých nikdo nikdy neslyšel, oni udělaj levnou pod průměrnou hru ale licence jim zajistí prodeje, sice netrhají prodeje, ale každá koruna dobrá.
        • kubi-wan
          Tak oba herní Batmani jsou v první řadě podle komiksu... takže tady bych to s filmama vůbec nesrovnával...
          • Kde si přišel na to, že přímo srovnávam herního Batmana s filmy?
        • tjn ale mohli by se do toho opřít.. vsadit spíš na dlouhodobější stabilní kvalitu než rychlokvašku, která dostane 3 od recenzentů a spousta hráčů se ani nepodívá kolik stojí... A taky si taková firma neudělá moc dobré jméno... svést se na marketingu filmu je fajn ale je to na nic když tvoje hra je průšvih s hodnocením 3.. to bych to rovnou šel s vývojem her zabalit..
  • Hru jsem zkoušela hrát v coopu ve split screenu na PS 3. Když jsme druhý den chtěli pokračovat byl save pryč a nahrála se hra jen pro jednoho. Pokusila jsem se to obejít výběrem kapitol, pak byl ale druhý hráč zcela bez získaných bodů. Setkali jste se při recenzi s podobným problémem? Jak to vyřešit? Děkuji.
  • Blue.Shark
    Mě by jen zajímalo, jestli se jim vydání takového paskvilu vůbec vyplatilo.
  • A vidíte COD fans z torrentu mi před pár dny říkali , jaká je to pěkná a hratelná hra *15* . No naštěstí filmová licence opět nezklamala - vypadá to pěkně , hraje se to jako Massdefect a pobíhají tam žlutí , modří a zelení .
    No nic , o takové hry se na konzolích běžně zakopává takže koridorová klasika ....
  • Jack1947
    Ja spise zacinam silne uvazovat, nad psychickym - mentalnim zdravi recenzentu, (bez urazky)
    3/10? Jako vazne... nebylo to buhvico ani byt nemnelo ale proboha takovehle hodnoceni prumerne podle meho nazoru hre, ktera mne celkem i bavila nic narocneho, trochu primocarejsi strilecka, pro ostatni zarputile zastance tiscali.games dejte mi plno minusu, nebo zavzte jestli na tom co jsem napsal neni i trochu te pravdy. *3* ... at to muze znit sebe jednoduseji, mohli by prave kuli recenzim ostatni odejit a prispivat prispevky, zvysovat navstevnost konkurenci.
    • Pridavam se do klubu tech, kdo nechape tato nizka hodnoceni. Hru jsem dohral 3x, za Kirka, Spocka a Kirka na hard. A bylo to presne to, co jsem od toho cekal. Akcni hra ze sveta restartovaneho Star Treku s moznosti hrat kooperativne s kamosem. Nic vic nic min. Za sebe mohu rict, ze na PC verzi jsem nenarazil na zadny bug, zadne zasekavani partaka, proste nic (hral jsem offline). Naopak, v nekterych lokacich partak zvladl i dost slozite behani, splhani a skakani, aby aktivoval ovladac mostu na druhe strane kanonu.
      Dalsi, co ctu za vytky je grafika. Asi jsem hral jinou hru, ale grafika je plne dostacujici. Neni to Crysis, ale ma to, alespon na PC, ostre textury. Podivejte se treba na Mass Effect 3, ktery ma pri pohledu zblizka nechutne rozplizle textury a nikomu to nevadi. A to nezminuji, ze se tady muze postava skrcit, skakat a plavat. Rikate si, ze je to samozrejme? No, tak proc to neslo v zadnem dilu Mass Effectu (pravda, skrcite se slo v jednicce, ale dal nic)? Nekde se zminuje repetitivnost prostredi a AI nepratel. Fajn, ale proc to same nevadilo treba u ME3, kde kazda N7 mise a spousta hlavnich byla o malem prostoru a zabijeni desitek tupych dronu Cerbera? Ze by dvoji metr?
      Co mne naopak potesilo, je moznost snadneho presunu z mista na misto v krytu. A dabing od skutecnych hercu a filmova hudba take neni k zahozeni.
      Jedinou vytku, kterou mam je cena. Ac jsem se u hry opravdu bavil, cimz splnila ucel, 50 EUR je trochu prestrelene. Pockejte, az bude za polovic, nebo v nejakem letnim vyprodeji na Steamu.
      • Jack1947
        Vidno, z reakci na muj prispevek je tu zda se i par lidi, co nechapou nizke hodnoceni ktere se zacina cim dal tim vice rozsirovat. Nuze nejsem na tom sam. Kdo to tak vidi.

        hehe- Reakce na takovyhle typ prispevku by se mi zdala zbytecna, no ty minusove body to jen potvrzuji. (presto uz jen takhle jsem zareagoval...) *7*
        • A můžu za to, že píšeš jak lopata a máš dětinsky ubrečený názory? Ono to taky není poprvé, že jo. A vykašli se na mínuska, to jen banda horolezců nemá mozek, ale umí klikat.
          • Jack1947
            A kdyz si tady ctu reakci, na muj prispevek od nekoho kdo zrejmne uz vubec nepobral/poztracel, veskerou mozkovou hmotu, nebo se mu mozna i rozpustila, rejpat umi kazdej, kritizovat taky... Kdyz se ti muj prispevek nelibi necti ho, nereaguj na nej diky moc. -Pro priste. " máš dětinsky ubrečený názory?" Booze tohle postrada uplne hlavu i patu, protoze ja jsem tady v zadnem prispevku nebrecel. ( Vzdycky se musi najit nejaky blbecek co ?) Pokud si ale chces timhle zpusobem vyplakat srdicko prosim.
            Zvlast ty chytraku jestli si psal ze to nebylo poprve, proc teda nepochopis ze nikdo dokonaly proste neni, mozna tak ty Ja te presne chapu co jsi zac, spis se mi vazne zda zbytecne tady komentovat tyto prispevky, tveho a jineho podobneho typu. (snizovat se na neci uroven... nemam vazne za potrebi, radsi by sis mnel, nejprve rozmyslet jak zareagujes, popripade neni ostuda kdyz se neumis moc, vyjadrovat optat se nekoho, doufam ze neco malo sis prece jenom k srdci vzal- Kdyz ne tak aspon popremyslel...
            Tak preji ti hezky den

            *3* ( Jeste je tady moznost ze, jsi jen troll a rad spamujes diskuze ci yvtaris zbytecne flamy/hoax - tvuj zivot je zrejmne pouze na internetu, tento smutny fakt te radi mezi odpadliky tak se snazis nejak prosadit - Aby sis nemyslel ve zvyku urcite nemam lidi soudit, zacinat s tim nehodlam - jak uz jsem predtim zminil uzij si hezky den at uz jen pouze na internetu je to pochopitelne kdyz je to tvuj cely svet.) "Zivot je moc kratkej aby se clovek jen rozciloval mnel vztek, a ostatni zbytecne projevy negativnych nalad...

            Aby se predeslo nedorozumenim- toto bylo smerovano na hehe. Dekuji za pochopeni.
            • ucho
              pochybuji o tvém duševním zdraví, bez urážky.
          • To je divný vid...:-D
          • Ty radsi řekni svý starý,ze to s ni dneska bylo moc pěkný a pozdravuj.Dik blbe
            • Geniální odpoveď od nějakýho gumáckýho nesmyslu. Vy se snad líhnete den co den...
    • Ty se hlavně nauč psát voe, než začneš blít do světa. Takovej kanelovej kýbl něčeho, co má připomínat věty, jsem dlouho neviděl...

      Ale jinak souhlasím, čím dřív odsuď podobný vemena tvýho ražení půjdou ke konkurenci, tím líp.
      • Zato ty ses tady svým skvostným pravopisem a slohem vyznamenal. *7*
        • Nevím, jestli má cenu se bavit s kašparem, který kibicuje a přitom předhodí unikáty v podobě "zato" "ses" .
          • Bože ty jsi kokotek, mrkni se do pravidel než tu ze sebe začneš dělat blba, ju?
          • Ty si Vocas:-D
    • Co jsem slyšel tak záleží dost na verzi (Xbox/PC)..na PC je prý o poznání lepší - v tom smyslu že má míň bugů.
  • Helliererr
    Já teda nevim.Recenze jsou na tuhle hru špatný ale z gameplayů a jiných videí se mi ta hra furt líbí a já jako fanoušek novýho Star Treku z roku 2009 a nehorázně se třesoucího na další díl velmi uvažuji o koupi,ale stejně asi až to sleví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit