Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deridon
    možná použitý engine z Force Unleashed? zatim mě to moc nenadchlo, ale kdo ví
  • Nic extra na tom nevidím, je to sice hezké ale myslím že současné konzole to rozjedou úplně v pohodě...
  • Já nevím jak vy, ale tohle rozhodně není ukázka z PC verze :D copak si nikdo nevšiml při te střelbě jak špatně "neplynule" zaměřuje? to jde jedine s ovladačem... tak budto opravdu testuji na PC s připojeným ovladačem a nebo mají jen embargo na next gen konzole :))) a asi jsou první co jdou ven s ukazkou ze hry a jeste hrde vykrikuji jak je to jen na high end :D co ti chudáci co mají mainstream? to aby šetřili na nové... zas nějaký marketingový tah... :)))
    • S ovladacem muzes hrat i na PC.
    • Těžko by v tom případě zmiňovali, že to jede na hardwaru od Nvidie.
  • Naposled jsem hrál hru z prostředí hvězdných válek - The Force Unleashed a mě osobně to nesedlo.. tohle vypada mnohem lépe, alespon zatím co jsem viděl ..Ta atmosféra je působivá.. pokud mě přesvědčí do vydání, tak ji na mou PS3 koupím *4*
  • ježíšku na křížku, ať nové hry rozjedu aspoň ještě dva roky
    • chod na brigadu jezisek neexistuje)
      • kupoval jsem PC minulý rok, nechce se mi pořád utrácet, chci aby chvíli vydržel
      • Malleth
        Spoilery se dávájí do tagů a ne do závorek
  • Až na ten jeho retardovaný výraz v obličeji. *15*
  • Tak tohle vidím poprvé ,co hra v gameplayi vypadá lépe než ve videosekvenci.Tento titul určitě nemine fanoušky Star Wars.Lepší ,než nějake Force Unleashed ,tam nebyla ta pravá Star Wars atmosféra ,zde jí citím.At tvůrce provází síla ,a dovedou titul k perfektnímu kousku.
  • Jasně, že ze začátku nebudou mít nextgeny tolik využitý potenciál, přesto čekám určitě víc ... s dnešníma možnostma a hw co to má mít je tohle teda těžce nevyužité.. nic moc. Tohle bych bral jako současnou top grafiku, ale nextgen ? Ale jděte ... zív.
  • montatatana
    Prijde mi to jako standartni Uncharted 3 grafika/scena/vsechno. To chtelo hodne fantazie.
  • Malleth
    Moc toho teda neukázali. Graficky to vypadá parádně....ta jedna chodba.
    Ale díky faktu, že že půjde o M rated hru a že tou stylizací se snaží navázat na filmy je dojem zatim pozitivní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit