Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jinými slovy: otevřete peněženku, nebo držte hubu
    • Welcome in the game industry of today :D
  • Kdyby ten gind udelali stokrat delsi, tedy 4000 hodin, tak je pocit uspechu taky stokrat vetsi.
  • Víte co, každý tu nadává a stejně neseme vinu jen my. Protože stejně se toho prodá mraky a i mikrotarnskační blbosti taky pořád fungují, kdyby o to nebyl zájem nedělají to. Vemte si podělaný COD WWII, jak na to každej nadával, že jsou tam černoši nejsou hákáče atd.. a je to vůbec nejprodávanější COD za poslední dobu, zákazník má moc napravit tenhle bullshit...
    • každej na to nadával možná tady, Activision moc dobře zná svojí hlavní CoD cílovku, americký teenagery který nejvíc tenhle sjw nesmysl tlačili, těm by naopak vadilo, kdyby tam ty černošky chyběly
      • Pravda... *13*
  • Inu, tesim se na reviewbombing na metacriticu, tipuji to pod 2.0....
    • cumpi3
      Ano, Banda zakomplexovanych deti umela snizi hodnoceni hry, kterou ani nehrali
      • nemusis hrat pay2win, abys sejmul hru, ktera se prodava jako plna, ale plna neni
        • Pokud si tu hru ani nezahraješ, abys zjistil, jestli ten systém je opravdu P2W (= není možno rozumně konkurovat bez dalšího placení), tak nemáš právo ji hodnotit, na to ten systém není. To není fórum o vyjádření názoru na cenovou politiku tvůrců her, ale server s hodnocením hráčů, kteří tu hru hráli...
          • ja to nemel v planu kupovat

            ale dokazu si predstavit, ze nekdo chtel, ale ted si rekl, ne, takhle teda ne a osolil je

            rikej tomu treba otevrenej dopis nebo kniha prani a stiznosti, kdyz se proti tomu ale nepostavi herni redaktori, jak jinak muze radovej hrac citelne najevo svoji nespokojenost?
            • Třeba tak, že si založí server Kniha přání a stížností? :) To, že je něco fakticky možné, ještě neznamená, že je to vhodné.
        • cumpi3
          no jo...tak ji hrat nebudu...stejne tak nebudu naklikavat co nejnizsi hodnoceni a ukajet se na tom...
  • Koupil bych si ten singl kdyby byl oddělené k mání. Multiplayer jde mimo mě. Když mi bylo 17 mělo to kouzlo společenské události. Dnes to z lidí dělá asociály.
  • škoda protože tohle prakticky znamená smrt free 2 play her založených na mikrotransakcích. ten model jsem mel hodne rád a nemel jsem problem podporit vývojáre. puvodne platilo, hru máš zadarmo ale mužeš si dokupovat obsah, dneska platí že i tu hru si musíte koupit.
    Ono by možná hráči mohli hlasovat svojí peneženkou tím, že by ty mikrotransakce nekupovali a tak by se od toho postupne upustilo, jenže opak je pravdou a mikrotransakcím se prý velice darí. Já mám štestí že nejedu na vlne "musíš hrát AAA titul hned jak vyjde jinak nejsi in" a tak je mi to u zadele
  • eStar
    A nejhorší je na tom že ta hra jinak nevypadá úplně marně. Tenhle progression systém je však naprosto neakceptovatelný a tak hru stejně nekoupím, rozhodně ne za plnou cenu.
  • Oni ty loot boxy nejak zrusili ne? Teda doufam....... Nejak jsem to prestal sledovat, bylo mi z toho zle.
    • hah tak ne no, no to je mazec ^^
  • Doporucuji precist este tohle: https://www.reddit.com/r/StarWarsBattlefront/comments/7cji8a/i_work_in_electronic_media_pr_ill_tell_you_what/
    tldr: Typek pojednava o tom, jaky vliv bude mit tento negativni komentar na dalsi chod EA. Moc velky dopad neocekava, v radu procent (tedy snizili jsme narocnost grindu o par hodin). Neco podobneho udelali s narky na betu, kdy sice neco malo upravili, a tak uz nejsou drivejsi komentare validni, ale staci divat se s nadhledem a prakticky se nic nezmenilo.
    • Je to bohuzel tak. Staci par lidi placenych za procitani komentaru, tvorbu statistik a psani reportu a nasledne se strategie na podvod na zakaznika muze privest k dokonalosti.
      Potom tu muzete psat neco o tom, ze je nefer hazet negativni hodnoceni na steamu kvuli zmenam, protoze jak muzeme videt, firmy jako EA se nemusi ridit ani vlnou kritiky na forech, kdyz maji armadu analytiku a PR panacku.
      Hraci proste maji drzet hubu, zaplatit a pristi rok koupit znovu - to je prece ta spravna politika.
      • Ale dokud budou lidi tyhle sr*čky kupovat tak se nic nezmění...
        • Lidi budou tyhle nehry kupovat vzdycky, ale jednou prijde hra, ktera nastavi latku tak vysoko, ze splachne tenhle herni odpad navzdy do hajzlu, kam patri...
          • Zatím se spíš trumfují v tom, kdo ji zakope hlouběji do země.
  • Chvalim, ze jsou v clanku zvyraznene aktualizace!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit