Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale ovšem :)
  • MishKonn
    O to nejde, já reagoval zároveň ke článku o SWTOR a k tomuhle, a tak jsem měl za to, že jsem tam. Doufám, že jedna omluva stačila :)
  • Bez urážky, ale příště by bylo možná vhodnější při čtení zvolit strategii "pochopení textu", před vynášením jakýchkoliv morálních soudů.
  • Ehm, omlouvám se, ale thread se točí okolo výpočtu ludolfova čísla :).
  • musis si kupit originalku SW galaxies.. dnes uz neviem kde ju zozenies, ja ju mam z anglicka verziu kde su vsetky updaty, a potom skus stranku www.truegalaxies.com a tam dakde by mal byt odkaz na emulator.. ale nie je to skutocny plnohodnoty server..len test.. a pravdepodobne vdaka TORu bude uplne prazdny

    plnohodnotneho SWG preCU serveru sa uz nedockame asi nikdy.. ja osobne som cakal 4 roky (bezvysledne)
  • MishKonn
    Obrovská omluva! Myslel jsem, že jde o dotaz ohledně SWTOR.
  • Pokud umiš číst a čísla ti nedělají problem, tak se dozvíš že Star Wars Galaxies tady bylo dříve jak to tvoje WOW.
  • Tady je navod jak hrat na Free serveru http://forum.ddworld.cz/viewtopic.php?t=67&p=36547
  • A jak to asi uděla ty slušňáku nepirate, když hra končí a uzavíra legalní servery. Třeba ja jsem se o hře dozvěděl dneska a rad bych si jí zahral, ale jak to udělam když končí. Opravdu nechapu hloupost některych jedinců. Mohl by si nam to nějak objasnit.
  • kotty
    To neni tak uplne pravda. Spousta dnesnich MMORPG ma role-play servery. Spicka je takovy LoTRO nebo DD.
  • MishKonn
    Žádné privátní servery nejsou, jestli chceš hru hrát, řádně si jí kup a plať měsíční poplatky.

    Ty piráti...ještě si hraje na to, že se slušně ptá.
  • Toto je hra pro chlapy, grafika je o trochu lepší než reál a možností je nekonečno + 1. Opravdu slast a jedinečnost. Na mě příliš futuristické, ale pro vás, sci-fi milovníky, další náhled do budoucna.
  • Tak tak, neznám lepší MMO. Co mě dnes u každé hry podobného typu mrzí, je to, že se absolutně zapomělo na Role-play styl hraní. K čemu člověku je, že se prohání po fantastickém světě, kde máchá světelným mečem/ohání se mečem, ale přitom na své spoluhráče pokřikuje: "pyco rubej mi dat ten armor nebo se naseru". Pro mě vždy bylo hlavní to, že jsem se mohl se svou postavou zžít natolik, vymyslet ji historické pozadí. Důvod, proč vlastně vzal tu kouzelnou hůl, sbalil si svých pět švestek a vydal se do světa. Dále se vyjadřovat jako by jste byli skutečně postavami z daného univerza, takže místo výše zmíněné fráze, raději zvolte kupříkladu: "bodrý cizinče, jsem znaven z dlouhé cesty. Netušíte, kde by dobroduh mohl najít nejbližší krčmu, aby svlažil své vyprahlé hrdlo?". A těch možností jej. Jen na to pomyslím, už bych si zas stahoval klienta.
  • nejlepsi mmorg byla je a jeste dlouho bude neprekonana Ultima Online. Nemusi se vam to libit, muzete protestovat, ale to je asi vse co s tim muzete delat. *16*
  • Mohu mít dotaz, zda-li má s touto hrou někdo zkušenosti na privátních serverech a popřípadě bych se zeptal, jestli mi můžete některý doporućit?
  • Joha
    Písal som to sám ;D Za prípadné preklepy sa ospravedlňujem, bolo to písané asi o tretej ráno
  • Joha
    It is called being a hardcore fan. Sure it up to anyone and I did not write that SWTOR will be sh1t... however if it would be bring some really new to MMORPG scene, it would be far more interesting ;)
  • Joha
    Neber to ako útok. Bolo to myslené na tuto prispievajúcich ľudí čo od koreňa neznášajú tých čo ovládajú iný jazyk. Ak si to pochopil ako útok tak sa ospravedlňujem. ;(
  • christianus
    Tak to radši ve svém zájmu přej WoW dlouhý život. :D
  • ...A tak SWToR znici WoW... Heh, spis ne, proc by lide meli hrat nedoladeny klon warcraftu, kdyz muzou hrat original? =)

    Don't hate,
    Anonymous, Draenor (EU) =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit