Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je tvoj nazor, a ja snim viac menej suhlasim, ani ja necakam ze tu ostanem dalsich 6 rokov.

    takze sa ta rovno opytam, ktore MMO je podla teba dost dobre aby hracovi vydrzalo na niekolko rokov a co v tom MMO je ten magnet?

    lebo uprimne, to co si opisal plati pre vsetky MMO, aj ked samozrejme som nehral vsetky, takze bud konkretny. a len prosim nehovor Wow lebo tym si to u mna len pokazis.
  • si to uz moc nepamatuju, ale za sitha jsem vyndal kde koho (i dve postavy, ktery jsem za svetlo mel v tymu) a dohrat to slo... ale nevim, cemu rikas kodex sithu, ja ho vzdy chapal tak, ze je treba udelat to, co prinese nejvetsi uzitek (mne), takze jsem to mozna poresil jinak
  • Nechci ti kazit iluze ,ale jestli to nevis tak, pise se rok 2012 a vydat MMO ve stavu jako vydalo BW SWTOR bylo jen najivni prehypovane silenstvi, take to tak dopadlo.
    End game ve hre nebyl zaden ty 3 raidy i na NM obtiznost zvladal kazdy s prehledem a take bylo bezne, ze behem jednoho raidu se clovek mohl obleci do full rakata.
    Mimochodem dnes mame dalsi raid, kde misto slibovanych 12 bosu jsou jen 4 + 3 miliardy treshe tomu rikam uspech.

    Takze co ti zbyvalo dela potom ? Daily Questy ne dekuji tohle zverstvo a loadovani obrazovek z planety na planetu to je jen pro masochisty, navic udelat vsechny DQ trvalo cca 3 hodiny denne ....Dalsi moznost PvP - chodit porad dolola 3 ted 4 WZ, kde nerozhoduje skill, ale pocet cc ktere hrac dostane o unbalancu postav radeji nebudu psat ? Takze tohle take nechci dekuji. Co nam tedy zbyva, mame jiz posledni moznost, lvlovani altu system legacy, tomu jeste napomohl spolecne buffy, to je asi tak jedni co je v legacy k necemu.
    Takze prvni postava ok paradni pribeh. 2 postava jeste to jde, ale uz to zacina byt kapanek nuda, 3 postava hrajete uz jen ze setrvacnosti, protoze krom pribehu coz cini zhruba cca 20% Q jinych je vse ostatni naprosto stejne, takze znechucene dohravate 3 postavu a vice ani tuk .

    Tolik k endgame konceptu, teto skvele MMO
  • Ja o voze ty o koze, pisi tady , ze pokud by hra nebyla koncepcne pojata jako MMO, ale jen jako singl s dobrym multakem, tak by to bylo daleko lepsi volba, nez-li udelat plnohodnotne MMORPG, ktere je totalne zmrsene a plne bugu a chyb.

    A jelikoz je hra stavena jako MMO nikoli singl, takze kdyz uz to packalove z BW delali a vrazili do hry tolik penez , tak hru alepson meli udelat poradne se vsim vsudy a ne ji vydat ze 70% hotovou, zabugovanou s neodladenym enginem hry a vubec zadnym end game konceptem pro hrace.

    Apropo jestli si myslis, ze mi slo o mesicni poplatky, tak jsi uplne mimo, jelioz tohle je opravdu to poslední co me na teto hre trapilo. Rad si zaplatim za kvalitu coz se mi u SWTOR jaksi nedostavalo.
  • Urcite to nerikam proto ze to je In...na prvni a druhej dil to nemelo ani zdaleka...oproti predchozim dilum to byl slabej odvar. ja si jeste pamatuju bioware kdyz delali s Black Isle dohral sem od nich zatim vsechny hry a to co delaji pod EA je suverene nejhoris prace jakou zatim predvedli, ale souhlasit semnou nemusis. stejne mam takovej pocit ze se budes chtit hadat at argumentuju cimkoliv..je to holt IN vid :)
  • Ano, takze se budete prohanet po liduprazdnych serverech, to bude ale zabava. Ale moment, nema to byt MMO?
  • WoW taky útočí na uplně něco jinýho, než dabovanej a perfektní příběh. :) Tohle je spíš takový masový RPG..ale parádní RPG s parádním příběhem. :) Na poměr MMO určitě.
  • rhaegar
    Malgus se nejspíše vráti a vše bude směřováno k boji s císařem
  • ale no tak, pozri sa na wowko, to nema absolutne ziaden pribeh a nikdo mu to nevycita. vzdy prihodili nejaku dalsiu lokaciu s hromadou Q a nejakym tym extrabossom a miliony fanusikov sa islo potrhat, vid panda osial.

    cital si nejaku knihu zo starwars, ktore sa odohravaju po epizode 6? len v cestine ich vyslo vyse 30, takze vytvorit pokracovanie aj v pribehovej casti nebude pre tych ludi ziaden problem.
  • kotor mal jednu zasadnu chybu, ktoru som odhalil az pri opakovanom hrani. vdaka volnosti pohybu a volnosti vyberu postupu som sa dostal na vodnu planetu az ku koncu hry ked som bol maximalne nabuchany a kedze som hral za sitha tak som sa odmietol podvolit miestnym uradom, a vysledok bol koniec hry. Proste Kotor sa nedal dohrat pokial si sa drzal sithskeho codexu.
  • Ale je kam pokračovat, to se neboj. Ostatně příběh jako takový stále pokračuje s novými Operacemi. Class story na to budou navazovat jako doposud.
  • MrSanta
    Na spoilery tu je spoiler tag, exote *7*
  • Ferove si nedokazu moc predstavit,ze nekdy budou schopni prijit s datadisckem ve kterem budou pokracovat class questy coz proste mrzi..spoiler:po dokonceni 50lvl fp Battle x False Emperor proste neni kam dale pokracovat,jedine ze by prisli s uplne novou hlavni postavou
  • To se nám ulevilo.
  • No, Gree nejsou žádná novinka a v EU žijí už hodně, hodně dlouhou dobu. http://starwars.wikia.com/wiki/Gree_%28species%29
  • TOR bude končit? To jsi vyvěšil z logru?
  • Silene debilni custom UI? Muzes uvest nejaky argument proc je moznost nastavit si jakykoli prvek jak chces silene debilni? Nedochazi mi to. Diky.
  • zatim ted arozhodne nevypada ze by to melo koncit..taky je dnes trosku jina konkurence na hernich polich nez v dobe Galaxies
  • co se ti nelibi na UI systemu? ten se podle me povedl uplne-muzes si nastavit vse,vpodstate jakkoliv..group finder se taky povedl a funguje temer bezchybne
  • mas recht!hra totiz misty opravdu silne vypada jako pokracovani KotoRu,jsou zde pouzite nektere zvuky i hudba,graficky styl je taky velmi podobny
    nejvetsi problem je u mnohych opravdu mesicni platba a pry malo end game mmo-tomu uplne nerozumim,hraval jsem Lotro a kdyz vyslo tak tam byly 2 raidy a 2 velke instance,craft velmi casove narocny a nikdo to moc neresil..jasne bylo to 5let zpatky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit