Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do řiti, špatnej článek, sorry.
  • Existují rumoury, že se pracuje na Wii U Zeldě, kde první dungeon bude les větší než celá herní plocha Skyward Swordu.

    Zní to neuvěřitelně, ale zajímavě.
  • V TA:EHM jsou Kree (nevim jak se to přesně píše) :D a Scrulls, tak možná inspirace od tud.
  • Shaker
    jmenuj jednu vec, ktera je na ME3 paskvil a ne, konec to neni... takovy paka, jako ses ty sou nejlepsi, hejtujes jen proto, ze je to in. mimochodem kotor taky nebyl bez chyb, ale s tvym pristupem dost pochybuju, ze si ho vubec dohral.
  • to ja som mal problem ked priletim vecern na imperialnu flotilu a tam je cez 200 ludi, to cakam aj 5s kym sa mi objavi NPC.

    ale to som vyriesil tak ze tam chodim rano ked je tam cca 10 ludi a vecer som len na planetach :)
  • aha, takze ty mas rad SW a aj swtor ti pride vcelku dobra ale nechces za nu platit.

    predpokladam ze aj tych 30-40 knich zo SW ktore vysli si si nekupil ale si si ich len vypozical z kniznice.

    Ak si hru kupis, nikdo ta nenuti hrat s ostatnymi, za mesiac hrania si schopny ju celu odohrat a nemusis sa pozastavovat nad craftom a MP vychytavkami. tak to mas ako pokracovanie Kotoru. a o chvilku to budeme mat vsetci zadarmo, tak neviem co sa ti na tom este nepaci. KOTOR3 uplne zadarmo, staci sa nepozerat ze po obrazovke sa prehanaju iny hraci.
  • jenomze Bioware jak sme je znali z dob prvniho Kotor a Jade empire jsou davno mrtvi pod nadvladou podelane EA...ikdyby udelali KoToR 3 tak to bude paskvil jako mass effect 3.
  • Pises naprosty blabol, ja napriklad mam svet SW hodne rad, ale to co vytvorilo BW to opravdu ne , kdyby to bylo pojato jako singl s pripadnym multakem bez mesicnich poplatku, tak bych to jeste nejak zkousl ,ale MMO ala WoW clon, jeste k tomu spatny clon, opravdu nechci.

    A jak jsem jiz psal pokracovani KOTORu by bylo pro vsechny nejlepsi cesta.
  • Gree kde ten nazev proboha ukradli? Vite kde? Nejsem si jisty jetli The Avengers Earths Mightiest Heroes ale vetsi sanci bych daval ze jsou v Young Justice. Sproste nejake potvory z vesmiru si narokuji zemy za svou kvuli nejake predpovedi a maji myslim jmeno Gree. Kdyz tak dejte info kde presne se vyskytuji mam v tom gulas.
  • no ja mam na vetsine planet kolem 60fps ale na balmorre mi to padalo az na10fps modlil jsem se abych mel uz class quest hotovej jinak se ale bavim
  • to nas tesi, ze tam bude o jedneho pobudu menej. *3*
  • viete kde je problem swtor? hraju ju ludia co nemaju radi SW.

    vsetky mmo za poslednych 10 rokov su si az na malickosti uplne rovnake. staci si zahrat jednu a na druhu nepotrebujete citat manual lebo presne viete co kde ako.

    mne sa SWtor paci viac ako Wow lebo mam rad SW a chlapci z BW vedie ako napisat dobry pribeh.
    ma to par technickych zadrhelov ale ktora hra ich nema?
  • MrSanta
    Já jsem hraní opustil asi po 4 měsících pro časovou náročnost. Přece jen nutkání nahrát toho co nejvíc, když mám měsíční poplatek, se mi těžko překonávalo. A ostatní hry zahálely. Se hrou jsem byl spokojen a moc mě to bavilo. Jsa singlistou, jsem velké zaměření na příběh vítal. Do PvP či operace jsem se ani nepodíval, ale nějaký ten flashpointík jsem si zašel.
    V kolektivu jsem byl oblíben, většinou jsem během flashpointu oblíknul pár lidí. Jsem totiž štědrý kraftící maniak *1*.
    Teď mě právě lákají tím F2P. Příběhová část vlastně bez omezení, takže začínám uvažovat že bych se vrátil. Ale na druhou stranu se tomu bráním, bo se znám a určitě bych zanedbával singlovky. Ale zase dotáhnout aspoň jednu postavu na tu 50 by se mi líbilo...
    Na třetí stranu bych se hrozně rád konečně dostal na ten Alpha Protocol, ale zařekl jsem se, že nejdřív musím dokončit ty asi 4 hry, co mám nyní rozehrané na vážno.
  • sugyn
    Hral jsem to hned jak to vyslo, udelal jsem 50ku a proffky na max, solidni gear na tu dobu (pve) a konec.To bylo jen mesic hrani.Ted jsem si to v zachvatu opilstvi zaplatil znovu a krome legacy, silene debilniho systemu custom UI neprinasi nejak tak nic novyho.Ale jedna vec me nastvala okamzite stejne jako pred pulrokem a to ze se hra porad seka.
    BTW: Kdyz jsem se lognul na server tak jsem tam byl sam, musel jsem migrovat na jiny realm.
  • Cahir
    Jak jsi vůbec na tom Santo? Já mám hru koupenou a koncem září to snad konečně rozjedu. Existuje možnost, že tě tam potkám, nebo už jsi s tím také sekl?
  • Cahir
    No proto. *1*
  • Ano, protoze od brezna, kdy jsem s tim skoncil probehlo tolik zmen. Mmt, neprobehlo, je to porad stejny singleplayer s coop MP. Tak nic...
  • Hmm, takze dalsi planeta s ohromnymi a prazdnymi prostory sem tam vyplnenymi statickymi a nahdone naplacanymi moby pres ktere se musime prekodrcat na desne pomalych vozitkach? Tak to si necham klidne ujit.
  • sleepless
    Nejako blbnul embed, je to nyni cajk.
  • rhaegar
    Nechápu ten hate vůči swtor, hate nejspíš vzniká od hráču, kteří to hráli někdy před rokem nebo nehráli vůbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit