Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No lidi, jako hardcore fanoušek SW se musim částečně zastat autora recenze. O hratelnosti mi řekl dost a odpovídá to tomu co napsal. Nejni snad jedinej pořádnej fight kterej bych si užil ponevadž každej štouchanec dokáže rozhodit. K příběhu bych opravil autora komentáře Joze. Klonování Jediu je možné viz Spaartske valce a Joruus Cbaoth. I když sou psychycky ehm krapet nestabilni:).BTW taky sem se u recenze docela zasmál protože Starkiller mi je vopravdu nějak nesympatickej už od jedničky(A to Leoše celkem můžu:)).Chybí mu hold charisma Christensena nebo Mc Gregora.Na druhou stranu Juno je kus že pánové?.)A taky mě to přijde přitažený za vlasy co všecko Starkiller dokáže(než někdo začne předhazovat Kypa, Drtič sluncí atd...čet sem to a přece jen měl s tim co do činění Exar Kun že?:)).Prostě mi to do universa ňák tak nezapadá a vtipně autor předhazuje ignoraci toho že nejmocnějsími bytostmi universa Star Wars jsou Yoda, Anakin/Darth Vader, Sidious a Luke. Btw můj názor je, že recenze je určená pro člověka kterej hrál jedničku a orientuje se ve světě SW. Tudíž mě to řeklo všechno co sem potřeboval vědět. Teď eště napsat druhou část pro všechny ostatní a bude to OK:).May the force be with you:).
  • yep, hry po roce 1999 patří do sekce odpad, protože co dnes vychází je humus největšího kalibru, stejně tak, jako i kvalita žrádla po převratu..není jediná hra, která by svou kvalitou překonala zminovanou dobu v něčem jiném, než ve vizuálu a ten je i dnes, v roce 2010/11 často hodně směšný VS nehorázný a neadekvátní nárok na HW

    dnes vývojáři vydělávají především na bubescentních děckách a nebo jednoduchých a omezených lidí, kterých stále více přibývá..dnes prodejci ser*u lidem do huby a ti jim za to ještě děkují(viz bliizf*ck a jeho komické 3D remaky)
    • kostejnesmrtelny
      Meleš sračky.

      (argumentů je na tebe škoda...)
    • Ačkoliv s Vámi musím souhlasit ve "všeobecném úpadku kvality", takmám výhrady k vašemu datu 1999. Jedny z nejlepších her, které jsem kdy hrál, vyšly právě až pár let později a to rozhodně nejsem mladý hráč bez znalostí herní historie. Vašemu rozhořčení ale rozumím. Kouzlo her v současnosti opravdu vyprchává, ale zase se zamýšlím, nakolik za to může, že už nejsem nadšené dítě, kterého atmosféra čehokoliv dokázala vcucnout a pohltit, což se s "dospěláckým kritickým odstupem" už bohužel v takové míře neděje.
    • hry hraju uz od dob 8bitu, ale s tebou nemuzu souhlasit. Ano, herni trh a vyvoj se kolem roku 2000 zmenil (nebo spis vyvinul) ale rozhdne neni o nic horsi nez byl driv.
    • Pane "nas guru". Vezmu to strucne, dvema priklady, co je prave aktualni... Z komercni sfery tri ackovych her - Fallout New Vegas. Z nezavisle tvorby - Minecraft. Zahrajte si obe hry, a pak si znovu prectete, co jste napsal...
  • Mimochodom, autor recenzie sa v dobách minulých tvrdo ohradzoval proti vlne "neobjektívnej kritiky založenej na predsudkoch" zo strany fanboyov falloutu proti FO3 od bethesdy , ale práve táto recenzia sa v podstate vôbec neliší od rozzúrených a bezpredmetných výkrikov do tmy na No mutants allowed a myslím že sa až príliš nechal ovplyvniť svojim fanúšikovstvom a odporom voči takémuto " pojatiu " Star Wars a skvor ako na konkrétne zdvôvodnenia prečo je to či ono v hre zlé alebo dobré sa zameral na jednoduché " rýpanie " viz. Leoš Mareš *7*
  • Skvělá recenze! Hru jsem nehrál a hrát nebudu, ale hrál jsem jedničku a autor mi mluví z duše. Je bezva, že se na tomhle webu konečně objevili recenzenti, kteří jsou evidentně mentálně dospělí, vědí o čem mluví, umějí psát, a dokonce zvládají základy interpunkce. Konečně! Jen tak dál!
  • CUZ musim se autora recenze zastat, mluvi mi z duse.. pri hrani mam celou dobu pocit ze ze me nekdo dela blbce, hra opravdu neni zabavna.. např jedi knight, a jedi academy byly hratelnostně nekde uplně jinde. Tohle je cista nuda.
  • Pokud má recenze podat potencionálnímu kupci takové informace, aby se na jejich základě mohl rozhodnout, zda si produkt pořídí či nikoli, pak je tento pokus naprosto nevyhovující. Nic proti tomu, že se recenzentovi hra nelíbila, ale mohl by do recenze vměstnat více faktů o hře samotné, místo toho aby plakal nad tím, že už nic nebude jako dřív. Argument, že je to zadarmo (respektive za stažení reklamy) není v tomto případě na místě, protože posuzujeme pouze kvalitu recenze jako takové, nikoliv poměr kvalita/cena.
    • ale tu ide o to ze jedna hra moze byt super s drobnymi chybami a dlhou hracou dobou a stoji 500kc
      a dalsia hra moze byt aj trochu lepsia ale s hracou dobou 2 hodiny za 1300kc.
      tak porozmyslaj ak by si si kupil obidve tieto hry, ktorej by si dal vyssie hodnotenie??
      Chcem tym povedat, ze kupec sa na hru diva aj z tejto stranky.
  • Ja s touto recenziou tak uplne nesuhlasim.
    k 1. casti> to ze Starkiller je silnejsi ako vseci ostatni je trochu pritiahnute {hlavne pre tych ktori si oblubili majstra Yodu ci Vadera (Anakina) a nedaju na nich dopustit} ale ved nazov je FORCE UNLEASHED, proste nam to chceli zdvoraznit, a dali nam tu nieco nove tak ako aj noveho hrdinu (aby sme nesmutili za Yodom a Vaderom tak ho spravili najsilnejsim :))
    Pribeh bol v jednotke perfektny, sedel celkom pekne medzi trilogie, a nepaci sa mi kritika k tomuto dielu. No koniec mal ostat aj koncom Starkillera.
    2. cast je uz trochu pritiahnuta a pribeh naozaj uz nesedi ku STAR WARS 3/4, pribehu ak chces tak mu aj uveris ale naozaj to nesedi (klonovanie Jediov??? To predsa nie je STAR WARS), dalej som ocakaval nejake poriadne suboje s Jediimi a to tu nieje (naozaj sa to dost podoba na God of War) . Kratkost hry by nevadila ak by hra nestala 50 eur / 1300kc (je to VELMI PREHNANA CENA), no tych par hodin je ozaj zabavnych a suboje su premakane.
    No ja osobne by som bol radsej ak by TFU2 urobyli pred alebo po zakladnom pribehu StarWars a s novym hoci aj silnejsim hrdinom.
    Suhlasim s hodnotenim (ked klesne cena alebo pre "piratov" by som dal 6,5/10), ale ten kto pisal tuto recenziu bol trochu zaujaty, no v niecom ma pravdu.
    • K té 1. části. Nemám nic proti super silnému jedi, ale mohli příběh zařadit někam jinam než mezi obě trilogie. Vždyť třeba Revan (nebo Exile, ten se možná pro srovnání hodí víc) je taky dost mocný, ale nikomu to nevadilo, protože byl zasazen do nepříliš známého období
  • Podlé mého, je zcela evidentní, že recenze je ŠPATNÁ, soudě dle bouřlivých ohlasů čtenářů. Myslím, že podobná *12* prasečina *12* by se už na seriózním webu jako je games.tiscali neměla objevit a tuhle diskuzi už nezachrání ani pár sympatizantů a *Líbí se mi* nejspíš ze strany redakce. Force Unleashed2 není špatná hra, hodně lidí se na ní těšilo... Jak už někdo napsal, tohle není blog, kde si pisálci mohou plkat a fórkovat jak se jim zlíbí, ale herní magazín, který má přinášet kvalitní recenze (proto tu chodíme ne?!). PS: schválně si někdo zkuste recenzi zkopírovat, smazat balast a podívat se, co zbude... Ještě pár takových nesmyslů a přicházíte o nejednoho čtenáře *10*
    • ze se nekdo na neco tesi neznamena, ze to musi byt automaticky dobre. Ja se tesim na kazdou hru s tematikou SW, ale tahle hra je proste spatna. Recenze neni idealni, pro neznale hrace nema moc velkou honotu o cem to vlastne je, jak se to hraje apod. Ale ikdyby tahle recenze byla dokonala, tak tuhle hru to proste nenapravi a je dobre, ze jsou recenzenti co maji koule na to dat AAA titulu prumerne hodnoceni, kdyz reklama a PR sracky o rad predcily skutecnost. *10*
    • Aniž bych chtěl rozebírat kvality recenze, to by bylo na dýl, ale ke hře.
      To, že se na ní plno lidí těšilo, je bezpředmětný - naopak podívám-li se na české i zahraniční herní weby, tak FU2 dost často dostává hodnocení okolo 6/10. Což při dnešním standartu napálit osmičku každý kravině znamená, že se někde něco podělalo.
      • to jo, ale mel by clovek mit povedomi o tom, co se podelalo.. ne ze hlavni hrdina vypada jako Leos Mares... takovouhle recenzi bych byl ochotny zkousnout, v pripade ze by slo o titul kde jinde hodnoti hru dvojkou.. ale tohle je o necem jinem. jedine, co ted vim je ze je to kratke - ale to je v posledni dobe bohuzel spis standard. typickym prikldem je CoD serie, kdy temer kady dil trva polovinu predchoziho...
        • Jak říkám, záměrně se nechci vyjadřovat ke kvalitě recenze, její podání je věcí subjektivní (z mého čistě soukromého pohledu se autor zbytečně snaží hýřit vtipem a bohužel mu to moc nejde), ale když se prokoušem přes tu formu, tak z textu zjistíme, že:
          - hra je krátká
          - hra je ještě kratší než krátká, protože autoři hru místy úmyslně natahují
          - hra je proti kánonu SW (to ale byla už jednička)
          - hra je naprosto nelogická z hlediska použití Síly (taky už v jedničce)
          - malý počet nepřátel (co bysme ale chtěli na tři hodiny hraní, že?)
          - design úrovní je hodně slabý

          Jinak je popis spíš účelovej, jak už jsem tu psal, hodnocení vůbec neodpovídá recenzi. y
    • Lol... kdybys za přečtení týhle recenze něco zaplatil tak tvoje námitky pochopím, ale ke slovu internet existuje synonymum.. SVOBODA. A recenze, je vždy subjektivní. A když je hra špatná a recenzent ji označí jako špatnou, tak holt dostane nízké hodnocení, tak jako na ostatních webech. A jinak.. Definuj mi jak má vypadat recenze. Prosím. Já si myslím, že nemá pravidla, a jestli se recenze neposunou někam dál, lidi je přestanou číst úplně. A počet komentářů ? Víš proč ? Protože si lidi nedokážou připustit, že je ta hra špatná. Osobně jsem stejně jako recenzent hrál mnoho her z toho univerza a tohle je smutné...
  • to Starkiller: já jsem na Star Wars taky vyrustal.. vlastnim dokonce ještě edici staré trilogie ve speciální VHS edici.. Force Unleashed do univerza zapadá asi jako Yoda do Stargate.. ano, LucasArts to vypustil do světa, dohlíží na to, ale fanouškovi, který je geek a zná lore, to pro ně musí být utrpení, jako když Luke zjistil, že Vader je jeho otec :D Starkiller se chová jak spratek, kterej má snad midichloriany i ve větrech tim jakou má supa powa... a teď ke hře znovu.. hra je krátká (kratší než jednička, která mi přišla dostačujicí), grafika a efekty krásné, příběh mi připadal o dost slabší než v prvním díle a dál hra nemá co nabídnout.. čistý průměr až mírný podprůměr.. hra bavila nejvíc na začátku na Kamino a pěkně rychle ten wow efekt opadl..
  • no, nevim... ale pokud by recenze mela byt neco, podle ceho se rozhoduju jestli hru koupit nebo ne, tak v tom pripade ma tohle k recenzi daleko... nedozvedel jsem se temer nic, spousta kecu a narazek ale nic o tom na cem to bezi (engine) jake to vyzaduje zelezo, kdo k tomu delal hudbu a tak podobne... jdu na nejaky jiny server, abych se neco dozvedel... kdyz to srovnam s nedavnou recenzi fallutu NV a doplnujicimi clanky ktere i neznalce do problematiky zasvetily, tak bych tuto slohovku hodnotil 4-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit