Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • autor je prilis kritycky on nezvazuje kvality hry po strance pribehove ale hodnoti svuj subjektivni nazor na idioty v kozichu ala Leos Mares vubec nepovazuje za vhodne odhodit svuj nazor na laskovani se star wars universem ale poukazuje na kratkost hry ktera ho sokuje priznejme si dnesni hry nabidnou adrenalinovou jizdu ale ne delku hra ma sve chyby ale ktera je nema nevim jestli se autorovi libilo COD MW2 ale pokud ano tak by se mel zamyslet nad tim jak tuto hru kritizuje pro jeji delku a celkovou tupost vise zmineny titul nabidne od obojiho velky kus
  • Dobrá recenze:)
  • Thumb up za skvělej "podiss" :) Možná, že recenzi chybí ono klišovité: hra bude vyhovovat těm... ale co na tom, tohle je plně v kompetenci recenzenta. Možná, že většinu lidí bude tahle recenze bavit víc než samotná hra a to není špatně :).
  • Neuveřitelně zaujatá recenze, která samotnou hru ani nerecenzuje, podle mého názoru člověk který to psal, hru ani nehrál. Na SW jsem vyrostl, určite mnohem dříve než zmiňovaný autor, a kupodivu se mi laškovaní s příbehem klasických Star Warsů líbí (stejně jako LucasArts, kteří to plně posvětili) a jedničku a hlavně dvojku The Force Unleashed jsem si naprosto královsky užil. Hra je navíc postavená tak, aby byl hutný základ na 3tí díl, což ale hře zase tolik nesvědčí. rozhodně je 5/10 málo. Stěžovat si v dnešní době na krátkost hry, když dnes ani nevycházejí hry, které by měly delší životnost je nesmysl. Není to RPG a tudíž je délka této hry plně adekvátní dnešnímu průměru.
    • Tohle mě fakt nazvedlo ze židle. Kupodivu ono "laškování", který jde proti všemu, co bylo v daném universu definováno filmy, knihama, comicsama a defakto i předchozíma hrama, je způsobeno spíš poněkud smutnou snahou okopírovat prvky z jiných úspěšných akčáren typu např. God Of War. Takže ne, nedivím se autorovi, že obrací oči v sloup, není jedinej. Přitom mustr tady byl celkem jasně definovanej - předchůdci jako Jedi Knight I-II, resp. Jedi Academy ukázali, jak to jde kvalitně, zábavně a bez zbytečnýho patosu a přehnaných efektů (hele Star Destroyer - nojoooo, tak si ho stáhneme Silou, ne?).

      Co se týká herní délky, nenechte se vysmát - pokud Vám přijde normální odehrát celou hru za 5 hodin, tak to u mě není plná hra, ale demo. Když už mluvíte o průměru - jaksi to, že to je standartem na konzolích (a i tam je to extrémně málo) neznamená, že stejné podmínky platí na PC. Nicméně jsou to vaše peníze, takže když Vám to přijde adekvátní, Vaše věc. Ale jsem zvědavej, co budete říkat, až třetí díl bude trvat tři hodiny, Starkiller bude zabíjet nepřátele flusnutím a jen tak z plezíru nechá pomocí Síly implodovat hvězdu. Síla ať nás ochraňuje.
      • Jenže většina z nás - já tedy určitě a stejně tak recenzent - hrála/hraje tuto hru zadarmo :-)
        • Smutnej je jenom fakt, že bych tuhle hru stahoval dýl, než ji hrál... *4*
  • Tak to je recenze jako prase - hlavně že si autor hezky rýpnul do Mareše, to je jedno, že mu hrdina hry NENÍ ABSOLUTNÉ NIJAK PODOBNÝ. Ano, hra je krátká a průměrná a 5/10 je možná až moc, ale napsat takovouto trapnou sračku a nazvat to "recenzí", to je možné snad pouze na tomto serveru anebo ve skomírajícím Levelu. Nevěřil jsem že to někdy řeknu, ale: ZLATÉ STARÉ TISCALI!
    • Cipísku domů! Nebo se Rumcajs nezná!
  • Kdo píše, že tuto recenzi přidělili člověku co nemá rád Star Wars by si měl příště zjistit informace o autorovi, protože Lukáš Grygar je jeden z největších nadšenců v ČR a dobře ví jak má vypadat Star Wars hra. Má taky svůj styl recenzí. Víte, lidí už tolik nečtou, nebaví je to. Kouknou jen na hodnocení. A v podstatě zapomněli číst. Proto je dobré jí napsat originálně. Musíte číst mezi řádky. ;) Tohle je skvěle napsaná recenze.
    • Dalo by se říct že takovéto reakce vypovídají o úrovni čtenářů dřívějších Games.cz
      Jsem rád, že přišli kluci z Levelu, třeba tyhle blbové co kouknou, odsoudí autora, recenzi a začnou o něm tvrdit věci, které nejsou pravdou, odejdou.. třeba psát komentáře pod výživné články v Blesku. :)
      • Každej dokáže chválit kamarád, ale nezaujatej člověk ti řekne že ta recenze je psána dost amatérsky. Stojí na blbejch přirovnáních a hanění od začátku až po konec. Tak se recenze nepíšou. Při tomto tempu měla dostat 1 jak to psal prostě hnus. Tak ať píše objektivně a bez těch blbích keců okolo
  • U hry mě zaráží hlavně její "krátkost". Za jedno odpoledne jsem hru z 2/3 dohrál. *9* V ceně hry jsou asi dvě odpoledne zábavy, vyplatí se to?

    Jinak recenze je až moc kritická, příjde mi, že autor prosazuje spíš svoje subjektivní znechucení než objektivní názor.
    • To je vtip, ne? Tak nejdřív prohlásíš, že je hra příliš krátká a potom konstatuješ, že je recenze moc kritická? Omyl, recenze je celkem v pořádku, to spíš hodnocení není adekvátní tomu, co se dočteš v recenzi. Tahle "hra" by zasloužila s bídou 2/10 už jenom za tu délku.
      • No ty si tiez nejaky chudak....ze kratkost...
        A potom seria COD ? Vsetky su coraz kratsie ale predsa si sa vtedy nerozculoval ake je to kratke.
        Toto presne vypoveda o tom aky si ty objektivny a kam si ten nazor mozes strcit.
        Hra nie je urcite bombova no urcite to nie je az taky prepadak.
        • Nerozčiloval jsem se u COD proto, že FPS tohodle typu nehraju, takže mě délka hry netrápí. Hry z prostředí SW mě ale vždycky zajímaly a bavily, takže se k tomu vyjadřovat budu. Mimochodem, není to poprvé, co se vyjadřuju ke zmršenému hodnocení her a snižování herní doby.
          Uff, další inteligent s tím, že by názor měl být objektivní. Naopak, já si na žádnou objektivitu nehraju, posuzuju hru subjetivně podle svých kritérií a v nich hraje délka hry značnou roli. To že se to tobě nelíbí, je upřímně řečeno tvůj problém, ne můj. Akorát jsem zvědavej, začnou-li k tomu i ostatní hráči přistupovat podobně, kde to skončí. Teď jsme na cca 5 hodinách, tak schválně, když to zkousnete, jak dlouhej asi bude další díl? Tři hodiny? A kde je ta hranice, kdy už to člověku, který si hry doopravdy kupuje, přijde neadekvátní?
    • Haha, a máme vítěze! :-D

      Hochu ducha mdlého, "názor" a "objektivita" se vzájemně vylučujou.
  • Recenze je sice možná až moc kritická ale zase mě bavila číst. A jelikož hru právě hraji, tak s ní musim i souhlasit. Hra vypadá úžasně ale je tak strašně eehh... jak to říct... hloupá!
  • Panejo, taková hysterie tady v komentářích ... *11*
    Ještě tady chybí někdo kdo začne žvatlat něco o objektivitě, a bude to dokonalý *5*
    Recenze je naprosto v pořádku, jednotlivý body kritiky jsou podložený argumentací, na základě který každej může posoudit, jestli ta určitá výtka autora pro něj má nějakou váhu, nebo ne. Autor navíc jasně demonstroval, že vztah k SW univerzu má veskrze kladnej, to když zmínil aspoň dvě SW hry, který uznává.
    Jo, že jste se těšili a teď vám objekt vašich vlhkejch pubertálních snů někdo pohaněl? To zabolí...smutný, no.
    Dobrá práce, Games.cz, jen tak dál.
  • u takove sračkoidní hry by mě stačila recenze typu. Sračka = nehrát hodnocení 2/10

    proč bych si měl číst 2 stránkovou recenzi na evidentní odpad ?
    pokud někdo čekal že se z toho vyklube dobrá hra tak byl dost mimo

    a vubec mě nevadí že se v recenzi oběvují sprostá slova, nejsem žadnej uskoprsej rádoby intelektual aby mě to mělo pohoršovat
    • To jde poznat už z projevu.
      • čekal jsem nějakého nazy gramar idiota
        takže gratuluji *3*
        • Děkuji. rád jsem posloužil.
        • Gramatika a vulgarita jsou dvě odlišne věci.
          A mimochodem co je nazy gramar?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit