Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak co, jeste to nekdo hraje? :)
  • Stale jsem ve hre nenarazil na neco jako aukce/hracske obchody. Je to tam?
    • jasne ze je
      • No a trochu obsirneji to nejde? Jsem na 20 lvl,hledam to jak vztekly pes a nikde nic.
        • miker17
          GTC na flotile, Corrusantu, Dromund Kaas, Nar Shadaa, Tatoooine, Corellia hledej v market distr.
        • Fleet, Galatcit trade center hub v casti "Market"
          • Dekuji. Nevim jestli jsem to ve hre prehledl,ale me osobne tam chybi napovedy treba na crafting. Muzes si vybrat urcita povolani,ale ani slovo o tom,k cemu to je. Pripdane mi to poradilo at si vezmu ke skillu Armstech doplnujici Treasure hunting. Trvalo mi pul dne nez jsem zjistil ze treasure hunting je pro Armstech k nicemu. Proste pokud chce nekdo vedet co se vlastne uci,musi napred surfovat po netu:)
            • Je to tam,mas pravdu. Ale neni to zrovna intuitivni. Ja kodexy nectu ani v offline hrach od BIOWARE,takze me to tam nenapadlo hledat.
            • Vsechno tohle je ale dost podrobne popsane v kodexu.
          • Ovsem nesmela by to byt logika EA/Bioware, aby stanky byly vsude, takze na Tarisu, Tatooine i na Alderaanu na ne zapomen a budes muset jak m a g o r porad nekam litat. Je to opravdu desny problem ten stanek dat ke kazdemu pristavu.
            • to Sarin: Ale ne, ja hral SWG, LOTRO, EVE, Age of Conan a STO. Jen nikde proste nebylo tolik nesmyslneho behani. Si vezmi jen nez dobehnes od vchodu do pristavu ke sve lodi. Ohromna budova, kde ale absolutne NIC neni. A ani tam nelze pouzivat vozitko. V SWG jsi u vchodu klikl na terminal, vybral sis lod a letel jsi. Tobe to vazne nevadi?
              To same craftovani. V LOTRO nebo STO to jde jen v urcite budove nebo na urcite planete. A GTN terminal (nebo jeho obdoba) je hned vedle. Tady muzes craftovat za pochodu, coz je super, ale z nejakeho, mne neznameho duvodu, se vyrobky nedaji ulozit na lodi do "banky", ale vse se nejak teleportuje do meho inventare. Takze proste kdyz se k tomu prida loot, tak ke GTN terminalu musim casto.
              Abych to shrnul, proste jsem cekal, ze stavajici veci vylepsi, ne ze jen zkopiruji to, co uz tu bylo. Bohuzel, jak jsi psal, vzali co uz tu bylo a namluvili to :-(
            • @ Killer

              MMO asi nieje zaner pre teba ked ti nesedia zakladne principy. Samozrejme ze tam hraci maju stat, ovladanie ekonomiky je len dalsia stranka hry a ked chces tak si to mozes ulahcit, spravit si alta ktoreho mas pri GTC a ked chces pozret ci tam nieje nieco nove tak ho proste lognes a pozres si, ked mas veci napredaj tak si ich davas do storage (ktory je na kazdej planete) a predas ich vsetky naraz raz za desat lvlov ked pojdes nejaku isntanciu alebo niec. Ale to je moc zlozite...

              Ked chces hru kde malo behas, mozes explorovat vsetko a vzdy najst nieco zaujimave, kde to nikde nieje dost daleko na to aby ta to otravovalo a rychlost pohybu je dobre vyriesena, mas rad prostredie Star Wars atd. tak si zahraj KOTOR1, 2
            • Panove mejte uz aspon jeden rozum a nechte toho. Podle me treba nemate uplnou pravdu ani jeden.
              Ta hra ma spoustu chyb.ale taky spoustu veci co u jinych MMORPG neuvidite.
            • A jestli ty nejsi typicky fanboy, tak ja jsem Luke Skywalker. Mne je u p r d e l e, co je WoW. Ja WoW nehral a hrat nebudu. Ja hraju SWTOR.
              Aha, takze my vlastne nemame hrat hru, ale mame se neustale zdrzovat na jednom miste, nejlepe u GTN terminalu. A beda tomu, kdo se vzdali, ze?
              Ale chapu, pro fanboye je naprosto normalni, ze kdyz jsem na Alderaanu, nejlepe v posledni casti a chci neco prodat ci koupit, tak musim k nejblizsimu taxiku, za 700 se doplacat do pristavu, odletet na flotilu nebo na Coruscant dobehnout ke stanku, tam to vyridit a pak se zase vratit na Alderaan. Skvele a neskutecne zabavne. I kdyz asi ne.
              A jen pro tvou informaci, neni to auction house, ale normalni nakup/prodej. Asi opravdu hrajes jinou hru, kdyz to nevis.
            • To si teraz ale vazne musis robit prcu, ak ty mas 31 tak ja som Hugh Hefner. Taktiez vidim ze si stale nereagoval na moje argumenty, takze to beriem tak ze si uznal ze mam pravdu - nemohol by si preto prestat trollovat, prosim?

              To ze GTC je len na flotile ma svoj zamer, rovnako ako to ze AH vo WoW su len v hlavnych mestach a vlastne je to tak vo vsetkych onlinovkach: Je to kolu tomu aby sa hraci mali kde zdrzovat lebo forma auction housu je jedna z mala veci ktora udrzi hracov na mieste cize jej cielom nieje byt vsade dostupna ale udrzat co najviac ludi.

              Taktiez to "jak m a g o r porad nekam litat" presne nevystihuje. Lietas len z bodu A do bodu B takze je to velmi rychle, navyse je to instant a nie travel ako vo WoW takze je to OVELA rychlejsie, navyse pri levelovani GTC moc nepouzivas lebo odtial vacsinou nic nepotrebujes, sem tam nejaky craft material alebo oblecek pre companiona ale inak je to do lvlu 50 len taka chutovka - nechapem aku hru to vlastne hras ked mas pocit ze si musis odtial nieco 4x za jeden level kupit.

              Mam pocit ze ty skutocne dokazes pixovat len na tie dobre vyriesene aspekty hry, co takto vycitat nejaku skutocnu chybu?
  • Skoda, ze Bioware miesto teplych Star Wars neurobil Game of Thrones MMO.
  • Mám dotaz, SW svět mne hodně táhne, ale než to koupím, chci se zeptat:
    1. anglicky umím jen trochu, bude ta hra hratelná i pro mne?
    2. když si založím class na 1 serveru, dá se pak přesunout na jinej?
    • tak wowko sem hral par roku a taky mne bavilo, ale ted uz se na to nemuzu ani koukat.
      v nekterejch vydejich co sem koukal tak se docela rozkecali a uz sem to nestihal, ale treba tem odpovedim rozumim.
    • 1. Trochu je co? Ja taky umim jen trochu,ale ve hre rozumim vsemu. V kazdem pripade questu a textu je tam dost. V menu se da nastavit at ti hra ukazuje ktera odpoved je GOOD a ktera EVIL.Takze pokud obcas nebudes vedet o co jde,staci se ridit podle toho.
      2.zatim nejde,ale drive nebo pozdeji to pujde
    • 1. Osobně si myslím, že si to vubec neužiješ, respektive bude to pro tebe asi jako hrát WoW ve vesmíru.
      2. Postavy mezi serverama přesouvat nejdou
      • miker17
        je potvzené že fce. přesouvání postav mezi servrama bude
  • Ale ty social points a vlastne i ''oblibenost'' partaku funguje nejak divne. Napise mi to ze jsem jedno nebo druhe ziskal a obcas proste nepribude nic.
    • Jde o to, že ti to přibude vždycky po questech, jak tam máš ty odměny a expy za quest, tak je tam i ty tzv. social body u parťáků.
  • Ataker
    Nemám zkušenosti, jak takovou hru platit.. jde to i tak, že si ji stáhnu z oficiálních stránek hru a nějak kreditkou platit?
    • uplne jednoduse to mzues platit kreditkou, jako kdyz nakupujes v nejakem e-shopu, on to vlastne e-shop je
    • Samozrejme. Az na to ze si ji jen tak nestahnes. Napred si ji musis koupit(klidne opet platebni kartou)
  • Jak se zbavim spolecnika? Nechci ho uplne vyhodit,jen nechci aby se mnou vsude chodil. Porad leze do vyhledu a me to rozciluje(divim se ze si na to jeste neikdo nestezoval).
    A druhy dotaz na spolecniky-jsem na lvl 11. Pokud narazim na moznost mit spolecnika,mam ho vzit za kazdou cenu,nebo je tam skutecne na vyber? Dik
    • prave tlacitko na jeho portret a tam je možnost dismiss, bez něj budeš mít ale v určitých situacích problémy
      • Hrani bez problemu neni podle me zabava.
        • Zaujimavy pristup, ale musis brat navedomie fakt ze cela hra je robene pre 1+spolocnik, h2 questy pre 2+2spolocnici. Napriklad na mojom lvli si bez spolocnika dam partu obycajnych mobov len so vsetkymi cooldownami a aj to korho-tazko.

          Avsak hraniu zdar, proti gustu zadnej disputal *3*
          • psal, že má teprve lvl 11, to companion ještě není potřeba, já mám level 27 a bez companiona by bylo dost questů prakticky nesplnitelných, sám bych si to prostě nedal
            • ano pod jeho obrazkem mas skilly co pouziva..staci ho odkliknout..aby nesvitil zelene a pouzivat to nebude
            • Tak jsem na 15 urovni a stale radeji spolecnika posilam pryc(az na vyjimky). Nejenze mi neustale leze do vyhledu,ale taky ma skill kterym neustale pritahuje nepritele k sobe,coz mi prijde jako uplna stupidita vzhledem k tomu ze on i ja pouzivame ranged zbrane. Da se u spolecnika nejak zakazat pouzivani nekterych dovednosti?
            • takove q uz sou i kolem 15ky. Ono je to dost sline koncipovane na samotne projiti aby si to clovek uzil jako SP coz si myslim je spravne.
    • Ked si das rightclick na jeho portret a das dissmiss tak ti ho to zrusi, ked si kliknes potom zase na jeho portret, mozes si ho privolat zpat. Nie nieje tam navyber. V alfe na vyber bolo, dokonca sa spolocnici dali zabijat, mucit atakpodobne, ale bioware si rychlo uvedomili ze ludia su hlupi a moznost vyberu nam vzali, lebo by z toho bola hromada ztaznosti.
  • Neříkám že hra je špatná na to jsem jí nehrál dost dlouho, ale nechápu jak se může někomu líbit koridor a nudné questy které na začátku hry člověk potkává.
    • nehrál si ji dost dlouho, jinak slovo koridor by si nenapsal...
      • Ne, ja hraju od 16.12. jsem level 28 na Tatooïnu, mam za sebou Ord Mantell, Coruscant, Taris a Nar Shaddaa a nic jineho nez koridor jsem nevidel. Asi hraju jinou hru.... A ty neskutecne pitome questy na tema prines, zabij, oprav, znic porad dokola vam prijdou normalni u hry vydane v roce 2011? Mne teda ne.
        • co to je za blbost ? tatooin neni koridoar ani omylem, omg aspon nelzi
          • Ne, neni? Zajimave, kdyz jsem delal questy co se tykaly sand people, tak jsem behal jen mezi skalami nemohouc jinam nez dopredu a dozadu. Ale asi toto neni definice koridoru.
            A jestli myslis tu poust, tak ano, je tam ohromna poust, ve ktere nic neni. Ale prosim, klidne si po ni jezdi sem tam a zabijej moby. Hlavne, ze to neni koridor, ze?
            • To, ze nerozumis psanemu textu neni muj problem. Koridor je to vzdy kdyz delas misi. Otevreny prostor tam je, ale neni sebemensi duvod pres nej jezdit.
            • takze jednou je to koridor kde nemuzes uhnout a podruhe zase poust kde nic neni ...tak uz si vyber
        • Morderon
          Tvl to sou s prominutím zase kecy, jaký pořád stejný questy? jaký korydory? tak jako dyť ty questy jsou úplně normální naopak ještě vylepšený že maj svůj vlastní příběh, jaký questy bys tam jako chtěl mít? tancuj nahej na stole nebo já nevím dyŤ ty questy jsou super ve stylu hvězdných válek a přitom každej charakter za kterej se hraje tam má svoji vlastní osobnost a styl, dá se tam lhát, intrykovat, podvádět, vraždit, nechávat žít, a to vše jen v questech jak je libo, pán asi opravdu hrál jinou hru a jako jak bys chtěl Nar Shadaa udělat Nekorydorovanou? tobě snad ruplo v kouli nebo nevím dyť otevřených planet je tam spousta a další ještě budou v budoucnu. How dare you?!
          • to Sarin: Jak typicke pro fanboye, nejsou argumenty, nastoupi urazky. Pro tvou predstavu je mi 31 a nevim, jak jsi prisel na to, ze nekomu delam hanbu. Ty jsi mne ve hre videl?
            A ano slicing, neboli mam vyuzit toho, ze hra je totalne nevyvazena a slicing udela z lidi milionare. A fakt super rada, nic nekupovat. Prosim o velemoudry, objasni mi, proc jsou ve hre vendori a Galactic Trade Network, kdyz nemam nic kupovat? Desne by mne to zajimalo.
            Ano, Tatooine je jedna velka poust, kde nic neni. Jenom hloucky respawnujicich se mobu. Vsechny questy tam jsou vzdy na jednom miste par metru od stanice taxi. Takze jaky je prosim duvod se v ni pohybovat? A ke questum, prekvapive, opet vede jen jedna cesta. Fakt super gamesa, az na to, ze tu bylo uz pred dvaceti lety.
            • pwned kreténe, přestaň to hrát a vyjadřovat se k tomu... *12*
            • Hra ma aj svoje minusy, ale ziadny z tuch ktory si ty vymenoval. Mozno som fanboi ale viem sa na hru pozre objektivne.
              1) Je tam priserny interface - Customizacia pride v prvom velkom patchi, niekedy po novom roku.
              2) Low resolution modely na gear a este nieje zapnuty antialiasing.
              3) Niesu povolene addony, takze absencia moderskej komunity.
              4) Repetitivne "cheesy" hlasky tvojej postavy.
              5) Graficka stylizacia (pre niektorych).
              6) Nieje to "next-gen" mmo ako niektory dufali, ale devovia sami hovorili ze nebudu fixovat co nieje rozbyte, vzali to najlepsie z themepark mmo a pridali tam voiceacting. Ani to nieje sandbox. Komu to nieje pochuti, tak zachvylu vyde guildwars, pripadne nech si zahra na hracskych serveroch SW: Galaxies.
              7) Nie uplne technicky dotiahnute PvP, treba to este dooptimalizovat. Slabe world pvp (aj ked to moze byt nizkym poctom hracov na lvloch kde sa uz da stretnut s nepriatelskou frakciou - koli rozlohe casto nestretnem ani svoju vlastnu frakciu)

              A par dalsich. Ty si stazujes na koridory a prilis otvorene priestranstva. Na to ze questgivery su velmi pokope a oblasti kde sa questy plnia velmi daleko od questgiverov. Na absenciu "priezkumnictva" lebo ta evidentne nebavi nachadzat to hafo veci co najdes ked niekde explorerujes. Speeder je moc drahy, ale nechces si nanho setrit peniaze (vo vanila wow bol epicky mount celkom luxus, ani nie polovica 60tok ho mala ked hitlo TBC). Vadi ti ze vela behas (urcite nie viac ako vo WoW), ale keby bol svet mensi tak ti vadi ze je vsetko velmi pohromade. Ako som povedal, ty si proste clovek ktory hejtuje len preto ze hra nieje spravena podla jeho pohodlia, tak ako by on chcel, lebo on ma vzdy pravdu.
            • @ Killer:

              Quotnem ta:
              "A ano slicing, neboli mam vyuzit toho, ze hra je totalne nevyvazena a slicing udela z lidi milionare. A fakt super rada, nic nekupovat. Prosim o velemoudry, objasni mi, proc jsou ve hre vendori a Galactic Trade Network, kdyz nemam nic kupovat? Desne by mne to zajimalo.
              Ano, Tatooine je jedna velka poust, kde nic neni. Jenom hloucky respawnujicich se mobu. Vsechny questy tam jsou vzdy na jednom miste par metru od stanice taxi. Takze jaky je prosim duvod se v ni pohybovat?"

              Slicing bol objasneny, kupovat mozes co len chces, povedal som vyssie ze staci 10 questov nic nekupovat a mas 50k (3k za dokoncenie + cca 350 creditov za jednu skupinku mobov = cake) takze ak nevydrzis hodinu nekupovat nic z Galactic Trade Network alebo stimulanty za 2.5k (ktory kazdy vydrzi prave tu jednu hodinu) tak potom neviem. Tatooine je skutocne velka pust, rozdelena na urbarnu cast, iste "predmestie" kde uz to zacina aj ako pust vyzerat a potom Dune Sea kde to pust skutocne je - ak nechces hladat easter eggy, codex upadty, rare mobov, tajne skryse, holocrony... tak nechapem preco sa tak rozculujes ze tam nemas preco behat. Taktiez sa stazujes (furt) na koridorovost - co je prosimta koridorove na jednej velkej otvorenej pusti? Questy vacsinou dostavas tam kde su ludia (su aj vynimky, daju sa najst aj v zapadnutych datapadoch) - je to defacto rovnaky system ako vo WoWku - proste quest ktory ma byt nadabovany a mas sa pri nom rozpravat s NPCckom ti moze dat len NPCcko a bolo by dost odveci keby uprostred puste kde niesu ziadny normalny ludia stal Moff Honka, velitel pre cely usek galaxie a zadal ti quest, nie? A to ze priama cesta je najkratsia neznamena ze sa neda ist dookola, motat sa mozes vsade. To ze interiery su linearne sa nezmeni, tebe doma na WC tiez nevedu 3 cesty z jednej casti domu.

              Ja ti nadavam preto ze viem ze to co hovoris je cisty vymysel, lebo aj Stevie Wonder by videl ze to proste nieje pravda. Tvoj argument, ze to robis pre ludi ktory zvazuju kupu a ty ich od toho odradzas, je uplne invalidny, lebo si nepodal ziadne (ZIADNE!!) objektivne informacie, jedine co robis je ze nadavas. Keby si aspon nadaval na to ze to je wowklon (co vlastne je) ale tebe vadia veci ktore si sam vymyslas, fantazirujes o tom ake by to malo byt a zabudas na to ze v tej hre to tak je. Nabuduce napis objekticnu kritiku a mozeme sa porozpravat o padnych argumentoch, kym sa odmietas na hru pozerat otvorenymi ocami, tak nemas pravo rozpravat o jej zaporoch.
            • to Sarin: Zajimave, ze jsi nezodpovedel ani jednu moji otazku a jen dale urazis. Myslim, ze obrazek o tom, kdo je tu pako si udela kazdy rozumny ctenar sam.
            • To nieje fanboism ale cisty rage. Precitaj si to znovu, vsetky tvoje "argumenty", polopravdy a skutocne blbiny som vyvracal priamimi nezkreslenymi faktami, nadavky boli len na okraj.

              A mame tu dalsiu ukazku stupidity z tvojej strany. Nevyvazena hra? Slicing nerobi nic ine, nieje to gathering proffesion ani to necrafti ziadne itemy (okrem nahodnych receptov pre vsetky profky), je to profesia na zarabanie penazi. Tak je prezentovana a presne tak funguje a keby si si ty dal aspon tu namahu a nieco si zistil o tom co vlasne pises, zistil by si ze su to vsetko uplne kidy a nic (takmer) z toho nieje pravda.

              A to ze mas 31 je mi uplne nasalame, videl som strnastrocnych ktory sa k diskusii dokazali postavit dospelejsie a vek na tvojej inteligencii ktorou tu tak pekne sermujes to nic nemeni. A nepotrebujem ta vidiet v hre aby som zistil ze si pako - na to mi uplne stacia tie veci co tu citam, takze ano robis nam hanbu.

              Ak sa na dalsom SWTOR clanku zmozes na konstruktivnu kritiku a nie na hlupe a obycajne dezinformovanie ludi ktory hru nehraju, tak som ochotny s tebou diskutovat, ale takto si prosimta polam vsetky prsty nech nenapises nejaku dalsiu koninu a neztrapnis sa este viac.
          • To Moredon: Ano typicky fanboy. Jak udelat nekoridorovou Nar Shadda? V jakem prosim te zijes meste? U vas take mate jen jednu ulici a kdyz chces dojit z nadrazi ke tvemu domu, tak musis pres postu a pak jeste kolem policajtu, protoze jina ulice neni? Pane jo, tam bych teda bydlet fakt nechtel.
            A ano typicky fanboy argument. Ted to tam neni, ale nekdy v budoucnu neco urcite bude. Ale mne zajima, co je ted, ne co mozna nekdy bude.
          • Questy neresim. Je to MMORPG.tam zadny zarak necekam. A pribehova linie je nejlepsi co zatim v MMORPG bylo.
            A koridor? Nejsou to uplne otevrene svety jako treba v LOTRO. Ale taky to nejsou klasicke koridorovky,kde nemuzes uhnout z cesty. Ano,obcas vede cesta mezi skalami,kde opravdu nemuzes nikam nez dopredu,ale na me to nepusobi nijak nasilne. Proste to prirozene odpovida razu krajiny te ktere planety.
            Na behani a prozkoumavani je tam mista dost.
            • 2Killer-10 penizku za taxi,ktere te rozveze do vsech koutu planety. Samozrejme poprve to musis objevit,ale i tak.
            • To Huhi: Za a) Speeder mas az na lvl25, do te doby behas jak d e b i l. A za b) A ne, neni za 10 penizku, ale za 48000 penizku, coz je trochu rozdil.
            • @ Killer:

              Nieje to "beh" ale "sprint" co dostanes na lvli 14. Zvysuje ti rychlost len out of combat a vsetky oblasti su prisposobene velkostou na rychlost tvojho cestovania. Taktiez nechapem co mate vsetci s tym objavovanim, kto kedy a hlavne v ktorej hre behal po mape jak pako - a hlavne co tam robil? Porovnaval stromy? Obskakoval kamene? Seriozne... Ak si vo wowku vybocil z trasy a isiel si sa tulat tak ta vzdy nieco o 5 lvl vyssie zabilo. Tu, ak vybocis z trasy a zacnes sa tulat tak dojdes na koniec planety lebo logicky planety nemozu byt vedla seba. To ze su tam cesty a do jedneho miesta vedie iba jedna cesta je fakt DEBILNY prispevok do diskusie, kolko ciest by si tam chcel? Desat dlazdenych ulic? Mozno patnast? Do jednej dedinky? Sa preber... Po mape si mozes chodit lubovolne a Tatooine, Hoth atd su velke az mi je z toho zle, chod si behat a objavovat, ja si pojdem za questami ktore ma ajtak vsade zavedu.

              A urcite by bolo lepsie keby ta tvoja lod vyplula v nejakom centre planety, na jednej strane areny budes mat questgiverov a na druhej budes mat quest complete a budes si iba robit okruzne kolecka. Nechapem FAKT akeho trtka napadlo davat ciel questu a questgivera na opacnu stranu mapy. Je to ale banda debilov co?

              A tvoje starosti o kredity su skutocne smiesne. Mas malo penazi? Daj si slicing a na speeder mas na lvli 15. Nechces slicing? Prestan nachvylu minat kredity na pixoviny a na lvli 25 mas 50k behom 10tich questov.

              Chcem este povedat ze si typicky d*bil ktory nam CZ/SK hracom robi hanbu, uplne typicky attitude 13rocneho vyrastku, ktory ma vzdy pravdu a kade chodi rozsiruje svoje mudra. Nieje divu ze sa vela hracov boji priznat odkial pochadzaju, ked tu mame takych dementnych salamunov, ako si ty. Howgh! *16*
            • 2Killer-nevim o tom ze bych behal vic nez v jinych hrach. Je to klasika. Pokud si vezmes quest a hned ho bezis splnit na druhy konec mapy aby jsi po navratu dostal kousek od puvodni lokace dalsi,pak mozna behas jak o zivot. A na dlouhe trasy mas speeder za 10 penizku.
              Nnei nic k prozkoumavani? Nasel jsem ruzne Bosse a truhly se solidnim lotem na mistech,kam me zadny quest nenavedl.
              A speeder hned na zacatku? To ma byt jako vyhoda? Uprimne me uz stve i fakt ze v teto hre mam od zacatku lod. Ja bych radeji zacinal uplne od nuly.
            • Ano, az na to, ze to behani dela 85% cele hry, protoze dostanes quest a jeho cil je na druhem konci mapy a vede k nemu jen jedna cesta. A prosim te, co ze je tam za prozkoumavani? Jenom chodis, kam te posle quest. Neni tam nic k prozkoumani. Navic beh dostanes az na lvl14 a speeder na lvl25 a to jeste za lidovych 48k, coz v te dobe jsou vsechny tvoje penize. Ve SWG jsi ho dostal zadarmo a hned na zacatku. Ale prosim, jestli te bavi vic behat po mape nez hrat hru, tak je to hra primo pro tebe.
        • Tak proc se takovou hruzou trapis? *7*

          Ale ono jestli rikas, ze jsi nevidel nic jinyho nez koridor, tak asi vazne hrajes jinou hru *1*

          Ja jsem teprv na Ord Mantell, a hned ten je rozlehla mapa s nekolika tabory/mestecky/apod.

          Nepletes si koridor treba s... kondorem? Toho jsem tam ale taky nevidel
          • to Hobofogo: Ne, neni? Tak mi prosim presne rekni, kolik cest je na Ord Mantell z Fort Garnik do Mannet Point. Schvalne.
            • Mimochodem i na ten Mantell se da skocit pres zed asi sto metru od ty hlavni cesty, coz by snad poprelo JAKOUKOLI definici koridoru JAKKOLI retardovanymu cloveku.
              Ale prsty pro tebe s napetim krizit nebudu. Ztracenej pripad poznam *2*
            • Posledni minuta, kterou tobe venuju.
              Argumentujes jak maly dite. Samozrejme ze se najdou mista, kde je opravdu jen jedna cesta. To i ve Skyrimu, nebo kdekoli jinde..!
              Zrovna tahle planeta je proste skalnatej, clenitej teren. Jsou prachovsky skaly koridor?
              Zrovna Fort Garnik je takova krizovatka na vrchu, odkud vedou cesty do vsech smeru. Big deal. Mozna se nekdy podivej do sveta i dal, nez jen za humna, a takovyhle mista najde i na nasi planete, nemluve o fantasknim starwars univerzu.

              Ale darmo mluvit - je mi to jasny.
              O tom, nakolik ty mapy umoznujou skutecne neomezenej pohyb by se dalo bavit, ale napsat ze je to "jen koridor" by rozumnej clovek fakt nedokazal.

              Tak pa. Preji prijemne stedrovecerni hateovani.
          • Proc? Protoze jsem za ni vyplazl 1100 a mam mesic zdarma. Ne, ty nechapes, co je koridor. Taboty jsou fajn, ale jestli sis nevsiml, tak mezi nimi je jen jedna, opakuji JEDNA cesta. Tomu se rika koridor, jestli jsi to doted nevedel.
            • to Hobofogo: A s otevrenou mapou jsi mne opravdu pobavil. Fakt hrajeme jinou hru. Ja v te sve mam na kazde planete par map, mezi kterymi lze prejit pouze na presne danych mistech. Vsude jinde narazim na zed.
              Nic takoveho se mi ve SWG nestalo.
            • Teda taky takhle... "jedna, opakuji JEDNA cesta" mezi nimi teda opravdu NENI *1*

              Ale ja si hlavne az ted vzpomel, ze tebe si asi pamatuju z jinejch diskusi. To bych se jinak bejval ani nepokousel te pochopit...
            • Tomu se rika koridor? *1*
              No bavic jsi dobrej.

              Samozrejme tam je treba spousta cest ktery vedou mezi skalama, apod., ale krom toho, ze je to naprosto pochopitelny designersky rozhodnuti, to nic nemeni na tom, ze je kazda planeta jedna otevrena mapa. Rozlehly plane, sit ruznych cest, atd. atd.
              Jestli chces videt co je v hernim svete KORIDOR, zahraj si treba nejaky lacinejsi fpsko typu call of duty *7*
  • Zajimalo by mne, co autor mysli uveritelnym prostredim. Ten koridor, kde se neustale respawnuji mobove, takze hrac, ktery muze nakonec znhusene nahodi stealth aby se vubec dostal na misto questu, ktere je v 99% procentech pripadu na druhem konci mapy, takze mu cesta zabere vic casu nez splneni onoho questu?
    • chlape si opradu zraly na psychiatra. Ano nekdy je tam jista koridorovost. Ovsem zase je tam na mmo pribeh za jaky se nemusi stydet lecktere AAA rpg takze jim toto odpustim. A co to tu trepes za kraviny s q giverem a pak mistem splneni? a co si jako delal ve wow ktere te posilao z kontinetnu na kontinet a cesta zabrala i 20-30min a to se tady bavime o zisku nejpise par stribnych a mozne nejakeho zeleneho itemu. Jsi vazne nemocny spousta lidi ti tu tvoje tragicke videni vyvratilo a ty abys dostal povesti cloveka a poucil se z toho a bdu hru prestal hrat nebo si zvykl tady pi...es a roznasis nenavist. Hra je to dobra kdo ma vrely vztah k SW tak si to urcite uzije. A kdyz se to nekomu nelibi jako tobe tak to proste nehraje a neotravuje s tim ostanim spolu s kecmaa ze nekoho chrani aby tu hru nehral. Kamo ne kazdy je tak mimo jak ty ze si neumi udelat svuj nazor hru si zahrat a rict ano sem spokojen ne nejsem spokojen a podle toho se zaridit. podle me jestli mas 31 let mel bys vrati OP ze nejsi svepravny :d
    • nieco na tom bude. Ja som kedysi hral WoW na freeserveroch, neskor Anarchy Online freetoplay a nakoniec som kupil Guild Wars.
      Vsetky MMORPG mi pripadaju rovnako. Questy typu zabi tri potvory, dones tri zuby ci pazury a pod. A hlavne zaberaju strasne vela casu.
      Nie nie, radsej singleplayer RPG s hernou dobou 20-30h, zabavit sa pri dobrom pribehu a questoch a potom hrat dalsie.
    • Mě by hlavně zajímalo co je ve skutečnosti zatím, že máte pořád potřebu pod každým článkem o SWTOR, omílat to samé stále dokola.... jsou to téměr neustále ty samé nickname Killer, Darius, Dexter. Pokud Vás to nebaví a rozčiluje, tak to nehrajte. Pokud máte potřebu všem oznámit jak je to špatná hra, tak to udělejte, ale jednou nebo dvakrát, to je dost aby si všichni Vaše podnětné příspěvky přečetli... důvody proč to děláte tímto způsobem pod x-tým článkem? První důvod, troll... O druhém ani nechci spekulovat....
      • Treba proto, ze jsou jeste lide, kteri si to nekoupili a uvazuji o tom. A ano, urcite kazdy listuje x stranek dozadu a cte vsechny stranky a prispevky. Jediny troll jsi tu ty. Kdyz se ti nase prispevky nelibi, tak je necti.
    • zase dalsi slabomyslny prispevek *14*
      • Ano ten tvuj, jeste, ze to uznas.
        • tys ho teda utřel :)
  • U SW clanku je nejak mrtvo. Bud si vsichni uzivaji vanoc,nebo ti co hraji,jsou takuneseni hrou ze nemaji cas na zvasty *1*
    • MishKonn
      Když se podívám, jak umřela aktivita na fóru našeho Guildu, který má 400 členů, řekl bych, že prostě všichni hrají :)
      • Jaky vyhody ma clenstvi v guilde?
        Jsem na RP serveru, kde nekdo verboval do jejich guildy, s tim, ze se soustredej na pribehy plny politiky a intrik, nebo cozeto??
        • hlavne vyhodu, ze snadneji sezenes nekoho do instance, ale zase musis hlasit kazdy chcani :), porad se vitat a loucit, vitat kazdyho prichoziho i trikrat denne a obcas misto hrani pul dne prokecas ... Ale je fakt, ze mne se s guildou hraje lip (ale mam i nezarazenyho alta pro chvile kdy kecat opravdu nechci :) )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit