Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podmínkou pro hraní je mít vyplněné údaje o kreditní kartě, nebo zadaný kód alespoň z jedné 60-denní karty. Máš?
  • MrSanta
    A co je na tom špatného? I kdyby to byl jenom WoW klon, tak to pořád přináší zábavné MMO z pro někoho (jako jsem já) oblíbeného světa Star Wars a navíc s tradičním důrazem BioWare na příběh a jeho podání. Já si tu hru naprosto užívám. Hraju tanka a nemusím se tahat se štítem a jsem ranged *2*
    PS: BioWare nikdy žádnou revoluci nesliboval. Od začátku tvrdili že se snaží použít to nejoblíbenější ze světa MMO her a k tomu přidat svůj styl vyprávění příběhu, aby příběh nehrál druhé housle. Tak aby se hráč cítil zainteresován. Dalším cílem bylo, aby se hráč cítil jako hrdina. Nevím jak vy, ale já se jako hrdina cítím, když od záčátku demoluju se svým statečným vanguardem přesilu nepřátel.
    FOR THE REPUBLIC
    Pro mě je SW:TOR velkou zábavou a o tu zábavu snad ve hrách jde především *1*
  • Vy vsichni co kritizujete budte radi ze se za svoje tezce vydelane penizky do hry aspon podivate a zkusite si ji nez ty chyby odladi. Me po instalaci a registraci nejde pustit ani launcher. Takze se za 1100 koukam na obal *16*
  • Ctes blbe.
  • No ja treba FPS dropy nemam, jede to naprosto plynule. Coz samozrejme neznamena, ze nekdo jiny je nema, jen tim chci rict, ze jim to asi chvili zabere najit problem. Ja mam nejvetsi problem s grafikou zelene artefakty v obraze u stanovist taxi. Na Tatooinu je to fakt silene. Ale to maji lide s Ati i nVidii a pry je to tam uz od bety. K cemu pak ta beta byla, tot otazka.
  • chlape si opradu zraly na psychiatra. Ano nekdy je tam jista koridorovost. Ovsem zase je tam na mmo pribeh za jaky se nemusi stydet lecktere AAA rpg takze jim toto odpustim. A co to tu trepes za kraviny s q giverem a pak mistem splneni? a co si jako delal ve wow ktere te posilao z kontinetnu na kontinet a cesta zabrala i 20-30min a to se tady bavime o zisku nejpise par stribnych a mozne nejakeho zeleneho itemu. Jsi vazne nemocny spousta lidi ti tu tvoje tragicke videni vyvratilo a ty abys dostal povesti cloveka a poucil se z toho a bdu hru prestal hrat nebo si zvykl tady pi...es a roznasis nenavist. Hra je to dobra kdo ma vrely vztah k SW tak si to urcite uzije. A kdyz se to nekomu nelibi jako tobe tak to proste nehraje a neotravuje s tim ostanim spolu s kecmaa ze nekoho chrani aby tu hru nehral. Kamo ne kazdy je tak mimo jak ty ze si neumi udelat svuj nazor hru si zahrat a rict ano sem spokojen ne nejsem spokojen a podle toho se zaridit. podle me jestli mas 31 let mel bys vrati OP ze nejsi svepravny :d
  • Bohuzel, a neni to muj vymysl, stezuje si na to hromada lidi na forech. Brutalni fps dropy, normalne mam 30-40 fps, nekdy to pada az k nule. Mam i7 a gtx295, BF3 mi jede na ultra na 50-60 fps. Wow na 120 fps. Tohle 30-40.
  • takže jak to tak čtu je to jen další wow clonpřinášející drobné změny, akorát je to sci-fi místo fantasy *9*
  • S tymi rozhovormi to nieje az take ruzove. Vo vacsine sidequestov zacnete po lvli 30 vypinat odpovede vasho avatara lebo su to tie iste hlasky furt dookola ("You reek of fear", "I dont like where this is going", "Time for a bloodbath" "This better not be a waste of my time" a par dalsich za sith warriora).

    Hlavna class story, co som sa rozpraval aj s kamaratmi aj z vlastnej skusenosti, je nieco za co by sa skutocne ani KOTORy nemuseli hanbit, sam som ostal s otvorenymi ustami a skvelim pocitom sediet asi 3 min pred pocitacom po konci prvej kapitoli a vstrebaval som vsetko co sa stalo.
  • Pocasie ani day/night cycles tam asi nebudu, Chapem ze na niektorych planetach to vadi a teoreticky by to mohli spravit (alderan napr.), ale niekde sa to podla loru spravit ani nemoze. Na Dromund Kass je permanentne sero, koli burkovym oblakom ktore su manifestaciou temnej strany sily, na Hothe je stale svetlo lebo su tam podla lore 3 slnka a je tam taka zima lebo je od nich sakra daleko. Mne osobne to nevadi, skor ma striedanie dna a noci dost stvalo, WoW som mal cas hrat isty cas len po veceroch a to som asi dva roky nevidel v tej hre slnko *3*

    A so spacecombatom suhlasim, je to arkadovy railshooter, nastastie ho nemusis hrat aby si postupil dalej v pribehu. Cakal som od toho nieco v style freelancera aspon, ale urcite to nebol pre mna hlavny tahak hry (a koluju drby na forach ze ho budu prekopavat lebo do launchu im na to nevysiel cas kedze chceli stihnut vianoce... ale tomu moc neverim).

    To ze lod dostane kazda classa inu je preto ze pre kazdu classu je ta lod specialne spravena, Bounty Hunter dostane lod ktora vyzera ako lod Boba Fetta, Sithovia zas lod ktora ma zaklad v Tie Fighter stihacke atd.
  • O nicem takovem nevim. Nemuze byt problem treba u tebe. nebo pretizene servery? Ja hraji na serveru s light populaci a zadny problem nikdy a nikde.
  • @ Killer:

    BW slubili 5 dni, zvysili to na 7 s tym ze hracov pozyvali v troch vlnach takze tretina sa pozvala prvy den, tretina druhy den a tretina treti den (bolo to rozdelene asi na 30 vln kazdy den). Ak tebe dosla early acces invite 2 dni pred launchom, tak si BW asi uvedomili ze tebe to nema zmysel davat a poslali ti ho len zlutosti, lebo vsetci ostatny mali minimalne 5 dni.
  • Prave optimalizacia je zla, napr ked prides na Fleet tak mas permanentne lagspiky, v hutballe obcas atd a to nema nic spolocne s hardwerom. Taktiez odozva charu je asi 0.15s takze celkom dlha a niekomu to moze vadit.
  • Ovladani budiz,to je vec nazoru. Ale optimalizace? Na plne detaily to bezi naprosto plynule i na mem 2 roky starem pocitaci,bez sebemensiho zaskubu.
    Vyssi obtiznost? To0snad taky ne. Ze zacatku to dokaze hrat i 7 lete dite a pozdeji to prece jen trochu pritvrzuje,ale i kdyby to bylo obtiznejsi,tak to je klad,nikoliv zapor.
  • vcera kdyz meli vyple servery jsem jen na chvili zapl WOW a hned ho zase vypl, protoze se to se SW nedalo srovnat...SWTOR ma jeste spoustu nedodelku a vychytavek, ktere je potreba oproti WOW doladit, ale ten potencial je uz ted jasne videt a pokud to Bioware nepodelaji tak maji zadelano na velky uspech
  • omg jeste ho presvedcuj at jde na preplneny LOL, misto aby jsi byl rad ze nekdo kdo tam nema kamose ani guildu hleda jiny server
  • haha vtipne jak ponosky de videt zesi nepamatujes wow jaki stim meli problemy a asi az po 3 mesicich to poradne udelaly pvp taky nebylo vyvazene reidy ?? si moch chodit prvni od levelu 10 a bilo to jednoduche jak prtsorry za moji cz sem pol. a od lich king dal po cata uz to stratilo uplne vsecko pvp vyvazene postavi hruza se nedalo ani hrat hral sem wow 4 roky raci si pockej na PANDU
  • hmm co delam ve volnem casu je moje vec a aspon nelzu lidem jako nekdo treba ty tebe bych dal do politiky sorry za moji cz jen nemam rad lidi co lzou a jeste ktomu to klidne napisou pravej polityk
  • ja nevim, hrajes asi proto, ze jsi nenasel smysluplnejsi vyuziti casu, nebo fakt nevim...
  • Jimei
    Jiste že jsem wow nikdy nehrál ... Ty všechny raidy od vanily po Cata šel můj imaginrání Friend...

    Bad trolling bro

    PS:dávat sobe + ? že se nestydíš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit