Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim co tu meles za nesmysli ano zadaval sem kreditku ale mel sem nani jen 50kc a jakto teda ze hraju ??
  • hahaha musim se smat asi si nehral wow kdiz zacinalo raidy tam byli ale malo srovnavas wow ktere uz ma 4 datadisky s hrou co teprve visla sorry ale musim se smat
  • Legions of Lettow ?? jak mimo ??jako zetam cekas hmm ja tam sem a cekal sem zatim jen 2krat a tosem byl 300 na rade ale zatim se jeste necekal kazdej pise zeje full ale uz to neni hrozne jako 20.12
  • Ne, to jsem napsal spatne, osobne mi to nevadi, ale hodne lidem co prisli z wowka to jako minus muze prijit, neni to takovy easy mod. Taky je kvuli tomu hodne QQ na forech.
  • obtížnost je vyšší a to vidíš jako zápor?
  • Jestli od toho cekas neco lepsiho jak wow, tak asi budes zklamany. Jestli cekas neco jako kotor v mmo, relativne kvalitni story, dialogy, atd. a jsi fanda SW tak se ti to muze libit. Nektery veci jsou o hodne lepsi jak ve wowku - tradeskilly, system gearovani se mi libi vic, atd. ale nektery hlavni veci jsou horsi - ovladani, optimalizace, obtiznost je vyssi...
  • to Sarin: Ale ne, ja hral SWG, LOTRO, EVE, Age of Conan a STO. Jen nikde proste nebylo tolik nesmyslneho behani. Si vezmi jen nez dobehnes od vchodu do pristavu ke sve lodi. Ohromna budova, kde ale absolutne NIC neni. A ani tam nelze pouzivat vozitko. V SWG jsi u vchodu klikl na terminal, vybral sis lod a letel jsi. Tobe to vazne nevadi?
    To same craftovani. V LOTRO nebo STO to jde jen v urcite budove nebo na urcite planete. A GTN terminal (nebo jeho obdoba) je hned vedle. Tady muzes craftovat za pochodu, coz je super, ale z nejakeho, mne neznameho duvodu, se vyrobky nedaji ulozit na lodi do "banky", ale vse se nejak teleportuje do meho inventare. Takze proste kdyz se k tomu prida loot, tak ke GTN terminalu musim casto.
    Abych to shrnul, proste jsem cekal, ze stavajici veci vylepsi, ne ze jen zkopiruji to, co uz tu bylo. Bohuzel, jak jsi psal, vzali co uz tu bylo a namluvili to :-(
  • miker17
    To killer: měl 5 dní EA a to jsem objednal v listopadu
  • jake to je v porovnaní s wow? oplatí se presedlat?
  • To, ze nerozumis psanemu textu neni muj problem. Koridor je to vzdy kdyz delas misi. Otevreny prostor tam je, ale neni sebemensi duvod pres nej jezdit.
  • No vidis, ja byl take v early accessu a slibili nam dva dny navic, ze kterych byl nakonec jen jeden, ale to je jedno. A kdyz jsem si rano 22.12. nahodil jejich web, tak neslo nic. Spustili to az vecer. A koneckoncu i ted, pokud kliknes, ze chces zmenit zpusob platby, tak ti nabehne nesmyslna stranka s divnym errorem.
    A ne, zbytecne se mi to nezda, protoze porad je mozne, ze si to prectou lide, co o koupi uvazuji a pochybuji, ze neexistenci zakaznicke podpory, totalni nezajem o platici zakazniky a jejich amaterismus nekdo nekdy zmini v recenzi. Pokud se ti me prispevky nelibi, tak je necti.
  • miker17
    to Killer: nevím jak ty ale ja jsem byl v Early Acessu a v of. datum vydání jsem neměl žádný problém...a ješte jedna věc proč nám tady cpeš ty svoje názory nikoho nezajímají a jediný kdo ti odepisuje jsou dva lidi co tě nemůžou vystát, nezdá se ti to zbytečné...
  • Prozivam? To ze v den launche jim to spadlo totalne a neslo nic je normalni? A argumentovat tim, ze pres 8mi lety pri startu WoWka je dost divne nemyslite? Jak muze MMO provozovat firma, ktera neni ani schopna zajistit funkcnost sveho webu? A to nemluvim o tom jejich genialnim tahu delat udrzby behem dne v Evrope. A kdyz na to upozornite na foru, tak vam to vlakno zavrou. Skvely pristup k platicimu zakaznikovi, prima. Ale co, dojedu ten mesic zadara a koncim. Jsem zvedavy, kolik jim tam po tom mesici zbyde lidi.
  • miker17
    zatím české servry nejsou ale všiml jsem pár čechů hrající na EU Trask Ulgo
  • miker17
    GTC na flotile, Corrusantu, Dromund Kaas, Nar Shadaa, Tatoooine, Corellia hledej v market distr.
  • miker17
    mínus jen z principu *5*
  • miker17
    je potvzené že fce. přesouvání postav mezi servrama bude
  • miker17
    Řeknu ti tohle....když se spouštelo WoW(kterým se tu všecí furt oháníte) tak to byl takový bordel že byste se hleděli. Ti co to zažily musí uznat že SWTor je v tomhle ohledu 100x lepší
  • Moc to prozivas. *7*
  • Nedivim se, meli to predpokladat a zaridit se podle toho. Jak rikam, amateri.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit