Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Panove mejte uz aspon jeden rozum a nechte toho. Podle me treba nemate uplnou pravdu ani jeden.
    Ta hra ma spoustu chyb.ale taky spoustu veci co u jinych MMORPG neuvidite.
  • Ne, neni? Zajimave, kdyz jsem delal questy co se tykaly sand people, tak jsem behal jen mezi skalami nemohouc jinam nez dopredu a dozadu. Ale asi toto neni definice koridoru.
    A jestli myslis tu poust, tak ano, je tam ohromna poust, ve ktere nic neni. Ale prosim, klidne si po ni jezdi sem tam a zabijej moby. Hlavne, ze to neni koridor, ze?
  • A jestli ty nejsi typicky fanboy, tak ja jsem Luke Skywalker. Mne je u p r d e l e, co je WoW. Ja WoW nehral a hrat nebudu. Ja hraju SWTOR.
    Aha, takze my vlastne nemame hrat hru, ale mame se neustale zdrzovat na jednom miste, nejlepe u GTN terminalu. A beda tomu, kdo se vzdali, ze?
    Ale chapu, pro fanboye je naprosto normalni, ze kdyz jsem na Alderaanu, nejlepe v posledni casti a chci neco prodat ci koupit, tak musim k nejblizsimu taxiku, za 700 se doplacat do pristavu, odletet na flotilu nebo na Coruscant dobehnout ke stanku, tam to vyridit a pak se zase vratit na Alderaan. Skvele a neskutecne zabavne. I kdyz asi ne.
    A jen pro tvou informaci, neni to auction house, ale normalni nakup/prodej. Asi opravdu hrajes jinou hru, kdyz to nevis.
  • To si teraz ale vazne musis robit prcu, ak ty mas 31 tak ja som Hugh Hefner. Taktiez vidim ze si stale nereagoval na moje argumenty, takze to beriem tak ze si uznal ze mam pravdu - nemohol by si preto prestat trollovat, prosim?

    To ze GTC je len na flotile ma svoj zamer, rovnako ako to ze AH vo WoW su len v hlavnych mestach a vlastne je to tak vo vsetkych onlinovkach: Je to kolu tomu aby sa hraci mali kde zdrzovat lebo forma auction housu je jedna z mala veci ktora udrzi hracov na mieste cize jej cielom nieje byt vsade dostupna ale udrzat co najviac ludi.

    Taktiez to "jak m a g o r porad nekam litat" presne nevystihuje. Lietas len z bodu A do bodu B takze je to velmi rychle, navyse je to instant a nie travel ako vo WoW takze je to OVELA rychlejsie, navyse pri levelovani GTC moc nepouzivas lebo odtial vacsinou nic nepotrebujes, sem tam nejaky craft material alebo oblecek pre companiona ale inak je to do lvlu 50 len taka chutovka - nechapem aku hru to vlastne hras ked mas pocit ze si musis odtial nieco 4x za jeden level kupit.

    Mam pocit ze ty skutocne dokazes pixovat len na tie dobre vyriesene aspekty hry, co takto vycitat nejaku skutocnu chybu?
  • Je to tam,mas pravdu. Ale neni to zrovna intuitivni. Ja kodexy nectu ani v offline hrach od BIOWARE,takze me to tam nenapadlo hledat.
  • nieco na tom bude. Ja som kedysi hral WoW na freeserveroch, neskor Anarchy Online freetoplay a nakoniec som kupil Guild Wars.
    Vsetky MMORPG mi pripadaju rovnako. Questy typu zabi tri potvory, dones tri zuby ci pazury a pod. A hlavne zaberaju strasne vela casu.
    Nie nie, radsej singleplayer RPG s hernou dobou 20-30h, zabavit sa pri dobrom pribehu a questoch a potom hrat dalsie.
  • Vsechno tohle je ale dost podrobne popsane v kodexu.
  • Dekuji. Nevim jestli jsem to ve hre prehledl,ale me osobne tam chybi napovedy treba na crafting. Muzes si vybrat urcita povolani,ale ani slovo o tom,k cemu to je. Pripdane mi to poradilo at si vezmu ke skillu Armstech doplnujici Treasure hunting. Trvalo mi pul dne nez jsem zjistil ze treasure hunting je pro Armstech k nicemu. Proste pokud chce nekdo vedet co se vlastne uci,musi napred surfovat po netu:)
  • Ovsem nesmela by to byt logika EA/Bioware, aby stanky byly vsude, takze na Tarisu, Tatooine i na Alderaanu na ne zapomen a budes muset jak m a g o r porad nekam litat. Je to opravdu desny problem ten stanek dat ke kazdemu pristavu.
  • Fleet, Galatcit trade center hub v casti "Market"
  • tak co, jeste to nekdo hraje? :)
  • No a trochu obsirneji to nejde? Jsem na 20 lvl,hledam to jak vztekly pes a nikde nic.
  • jasne ze je
  • Stale jsem ve hre nenarazil na neco jako aukce/hracske obchody. Je to tam?
  • Skoda, ze Bioware miesto teplych Star Wars neurobil Game of Thrones MMO.
  • Jde o to, že ti to přibude vždycky po questech, jak tam máš ty odměny a expy za quest, tak je tam i ty tzv. social body u parťáků.
  • co to je za blbost ? tatooin neni koridoar ani omylem, omg aspon nelzi
  • ano pod jeho obrazkem mas skilly co pouziva..staci ho odkliknout..aby nesvitil zelene a pouzivat to nebude
  • uplne jednoduse to mzues platit kreditkou, jako kdyz nakupujes v nejakem e-shopu, on to vlastne e-shop je
  • Tak jsem na 15 urovni a stale radeji spolecnika posilam pryc(az na vyjimky). Nejenze mi neustale leze do vyhledu,ale taky ma skill kterym neustale pritahuje nepritele k sobe,coz mi prijde jako uplna stupidita vzhledem k tomu ze on i ja pouzivame ranged zbrane. Da se u spolecnika nejak zakazat pouzivani nekterych dovednosti?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit