Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Tatatádadadáda.
  • Ok, tažke se stalo úplně přesně to co jsem předpokládal. Hra je úžasná na levelování. Ale lackuje na end game content. Měl jsem první post o tom co se dá dělat po dosažení 50 lvl. Dostaly se mi odpovědi typu to co v jiných MMO hrách. Ok to mi došlo. Ale, že by to někdo rozepsal?? Já třeba nikdy levelování neměl rád, vždy jsem to chtěl mít co nejdřív nehraju MMO kvůli příběhu, ale proto abych to hrál s lidma. Kdybych to hrál taky, tak bych stejně rozhovory skipoval a jel co nejrychleji:))

    1.) Jaký jsou ty dungeony na HC, jestli tam taký mód je. Je tam něco jako LFD? Pokud ne chystá se to? Třeba z oficiálních fór se to dá vyčíst.
    2.) Jak a proč se farmí gear? Je to drop? Nebo to je nakupování za badge? Či emblémy. Či jinou měnu.
    2.) Je tam něco jako raidy? Pokud ano tak jaké jsou, jsou těžké jsou lehké? Jsou to tank and spank? Nebo je to něco jiného? Jak fungujou raid setupy.
    3.) PvP stojí za starou belu, to už jsme se dozvěděli z předchozích dojmů. Nechápu jak někdo kdo dělá klon WoW nevylepší ten jeho stávající model, nad tím mi opravdu rozum stojí. Takových možností co kolem vývojáři mají.
    4.) Dále je tam možnost přebarvení si gearu? Nebo něco Wardrobe v RIFTu či jeho kopie Transmorfion bo jak se to píše ve WoW? Nebo další super vychytávky?
    5.) Kde jsou 50? jsou zalezlé v hlavních městech jako ve WoW? Nebo je někdo nutí bejt někde jinde, když nepočítám ultra nudné daily q. (V RIFTu nutí ven lidi eventy)
    • 1.) HC mod dungeonu tam je. Jmenuje se to hardmode flashpoint. Dostavas na to daily quest. LFD neni. normalne se shani grupa pres chat
      2.) Gear ma ted tri teary prvni tear ti pada z bossu na hard mode flashpointech. plus ti padaji badge za ktere si prvni tear muzes koupit. Druhy tear pada z end bosse v hardmode flashpointech a na operacich na normal mode ze vsech bodu. plus ti za daily a weekly questy padaji badge za ktere si tento gear muzes koupit. Treti a nejlepsi tear pada na hardmode opracich. co pada na nightmare operacich nevim jeste sem ji nebyl.
      2.) Raidy tu jsou, jsou vcelku narocne. Zatim jsou jen dva. Prosel jsem oba na normal mode a tank and spank je tam vseho vsudy jen jeden boss z celkovych 10.
      5.) 50 si delaji daily questy a hraji warzony a delaji operace, to stejny co ve wow.
      • Takže pokud jsem to pochopil dobře, tak je tam několik obtížností na jeden raid? Stejně jako ve WoW?
    • MrSanta
      Jestli tě nezajímá příběh a nejsi aspoň malinko fanda Star Wars, tak ta hra pro tebe IMO není určená.
      K otázkám: HC dungeony jsou tam, říká se jim Hard-mod Flashpointy. Raidy jsou tam, říká se jim Operation (viz recenze). Gear padá a dostáváš speciální měnu. Za měnu koupíš buď přímo gear, nebo si koupíš bednu ze které ti vypadne náhodně gear (je to trochu gambling *1*). Gear se barvit a jinak vizuálně měnit nedá. Doufám, že to dodají, taky by se mi to líbilo.
      víc ti toho neřeknu, jsem ještě low level.
      • No hele já fanda SW nejsem, ale troopera commando si užívám plnými doušky...
        • MrSanta
          A to je jedině dobře.
          Malinko fanda SW si představuju jako někoho kdo viděl filmy a líbily se mu. A navíc to není podmínka. Ale když ho nezajímá příběh a k tomu třeba ani samotný svět SW, tak to podle mě prostě není hra pro něj.
          Všeobecně mám někdy dojem, že si spousta lidí od SW:TOR představovala naprosto něco jiného, než BioWare říkal že ta hra přinese.
          • S tím souhlasím, ale stejně si myslim, že tady neni vůbec potřeba být fanda nebo znalej SW, podmínkou je jen mít alespoň trochu rád scifi :-)

            To si nemyslim, spíš bych řekl že plno lidí jsou fanoušci SW, který nemaj s MMO zkušenosti a nemusí jim to sednout...
    • Muzu zodpovedet jen to, s cim jsem se setkal.

      1) Ano, na lvl50 si muzes flashpointy projet v HC verzi.
      2) Nakupuje se za menu, kterou dostanes jako odmenu za PvP
      3) Hraju jen PvP areny, open PvP ne, ale ty areny mi neprijdou spatne, jen jsou jen tri :(
      4) Ne, nic takoveho. Nebo nedej boze mit moznost outfitu, co melo uz staricke SWG. Takze pokud nesezenes podobne sety, vypada tvoje postavicka jak barevny klaun. K tomu pripocti naprosto HNUSNE prilby a to, ze brneni za imperium vypada daleko lepe nez to za republiku.
      5) Muj scoindrel lvl50 trci na stanici a hraju alta troopera lvl39. Ono tam opravdu neni moc co delat na lvl50.
    • Jj to by me taky zajimalo....ale asi stejne pockam na GW2 a zustanu zatim u riftu. Btw pribeh taky moc v mmo neresim to si zahraju radsi single.
  • sankuri
    Jen tak pro zajimavost v zebricku na mmorpg.com propadl SWTOR z 2. mista na 25. behem tydne, takovou rychlou zmenu jsem za tech 5 let co ten zebricek sleduju nevidel.
    • Tam ten žebříček představuje ale hlavně hype, dokonce je to tam napsaný. Holt už se o tom tolik nepíše. Ale máš pravdu že se to potopilo dost rychle.
      • sankuri
        To je pouze jine pojmenovani pro hlasovani. Rozdil napr od metacriticu je ten ze na to aby uzivatel mohl hlasovat se nestaci se jen tupe registrovat.
      • http://img.badposts.org/images/1325651507.jpg
        • Skvele a presne to popisuje reakce biodronu!
        • Vrook
          >/v/
          >sumthn serious next time please
        • Cahir
          Naprosto stupidní.
        • sankuri
          Naprosto dokonale:-)
  • Je smutne, ze svoji "velikost" musis dokazovat vetami jako: "S matikou jsem narozdíl od tebe ještě neskončil a mám jí ještě na vejšce". A hlavne, pokud studujes vysokou skolu, mel bys uz dospet a take tomu upravit sve vyjadrovani.
    • pardon, reakce na Vrooka
  • Call of Duty je herní podvod století *15* *15* *15*
    • RoZhOdNe LePcEjSiii:-** NeZ TaHlE Pi.....
      • nic neni horší než COD
  • God-of-War
    Mohu se zeptat? Ty textury vypadaj fakt tak hrozně nebo to je na low?
    • Hra jede na medium textury, z nejakeho duvoudu high textury, co v bete byly v pohode v plne verzi vypnuli. Jsou videt jen v rozhovorech. A reseni Bioware na stiznosti hracu? Polozku medium v menu prejmenovali na high. Tomu rikam reseni. To je nejmene na 10/10
      • Nastaveni obcas buguje a to co je ve hre nereflektuje nastaveni v menu, mozna je to pripad autora, ale to co je na screenech je opravdu low, jak jsem psal vyse. Na (medium=high) jsou o dost ostrejsi. Kazdopadne jak rikas, jejich "fix" byl profesionalni *15*
        • God-of-War
          Okej:) šekuju pěkně
    • Ty textury na screenech jsou na low. Na high jsou ostry stejne jak na tech "promo" screenech co jsou v te galerii taky (az na par itemu na ktery se pravdepodobne zapomnelo).
  • Crafting bych tak kriticky nevidel , delam synthweaving a docela slusne si vydelavam a umim vyrabet pekny veci samozrejme stejny kvality se daji sehnat i jinde ( i kdyz treba bracery co jsem si vyrobil sem nenasel lepci ani u veci s lepsim ratingem ). Uprav bude urcite vic nez dost kazdopadne bych uvital co nejdriv upravu rozmanitosti equipu :). Bohuzel pro nas 50tkovy obsah zacinaji dodelavat az ted *9*
  • Odulin
    Po 3 týdnech stále baví.
    • *1* *1* Blahopřeji. Mě WoW baví i po 3 letech. Tak a jen si mínuskujte, fakt že tahle hra nesahá wow ani po kotníky nezměníte *3*
      • Nesahá to wow po kotníky pro tebe :) Jiný lidi radči budou běhat ve světě, kterej se jim líbí a ne ve wow, kde za chvíli budou chodit teplý pandy a nová classa bude monk... :)
  • co se tyce craftingu tak nevim na kolik kolega z recenze ten crafting zkoumal, ale neni to zas tak spatny jak se zda... dulezite je mit matros a porad peta posilat na mise, ano stoji to credity, ale tak jako co by jste chteli vsechno zdarma? :D a nasledujici vec je, ze modre veci si pro svuj lvl nakonec udelate vzdy nejlepsi vy a nemluvim o tom, ze se muze clovek prokopat i k epickum jen to neco stoji... co prodavaj vendori jsou vetsinou jen urcite casti... jako priklad na lvl 19 mod sezenete od vendora modrej ale lvl 15 protoze 19ku umite jen v craftingu... takze asi tak... clovek si to musi trochu projit a prijit tomu na chut... ale rozhodne ty profese na expeni maji vetsi smysl nez ve wowku! a ano pripoustim, ze propastna mezera na aukci je, ale to je dano vice faktory 1. ekonomika je v zacatcich takze ceny jsou dosti nevyspytatelne 2. nikomu se nechce craftit veci pro alty protoze ted leti veci pro 50ky 3 a dalsi co me ted nenapadaji, ale je toho vic...

    to rambos: ten crafting nepridavaji az ted to neni pravda... naopak nevim zda chodis operace kadopadne tam pada planku haba fura, ano pravda jen pro nektere profese a ta tvoje je mimochodem jedna znich :D a da se na tom hoooodne videlat...
    • Na craftingu mne nejvic stve ta nahodnost ziskani receptu. Muzu udelat dvacet barrelu, rozebrat je a nic. Pak vezmu alta, udelam pet brneni a po prvnim rozebranem mam jeden recept a po druhem dalsi. Navic cely ten system, ze recept vypadne pri rozebirani je uchylny. Vetsina vynalezu vznikla pri sestavovani, ne pri rozebirani. Navic dostat se na neco vyssiho nez je modry item spotrebuje tolik casu a penez, ze to nema cenu se o to ani pokouset.
      • na mensich lvl to cenu moc nema protoze je to narocny... pokud to clovek dela na alta uz je to jina vec...
        ale ktera hra nema nahodne generovany proc? je to proste klasika, ano neni fer a ano nadaval jsem na ni, ale zase statistika je statistika a ta se nikdy vyvratit neda, takez jestli je statistika epic jeden z 20ti tak to tak je a je smula, ze holt ja jsem ten co narusuje a zaroven doplnuje tu statistiku kdyz to dam na 29 pokus...
        system muze pusobyt, ze je nelogicky, ale zas cloveka to vede ktomu, ze ty veci vyrabi jinak by clovek delal jen zeleny veci na skill a hned je prodaval tak lepsi je zkusit jestli nahodou nemuze procnout modra vec...
        crafting neni easy coz je dobre a chapu ze pro casual hrace to je otrava, ale tak co holt budou si to muset sehnat od nekoho kdo je fakt echt crafter coz je podle me super...
        • Nesouhlasim. Ma to cenu,protoze pri tom trenujes crafting a jeste navic mas skvelou vec. Jenom nesmis na 20 lvl zacit vyrabet zbran/brneni.. na 20 lvl. Musis zacit delat predmet lvl 25 a nez na tu uroven dolevelujes,budes mit na vyber ze tri ruznych fialovych variant. Proste myslet trochu dopredu.
          • Crafting trenujes i skladanim. A mnohem vic. A jak mam asi myslet dopredu, kdyz na to nemam suroviny, he? Protoze na kazde planete najdes jen neco. A uprimne, za ty prachy, co nacpu do toho, ze mi to posadka odkudsi prinese, si tu vec muzu rovnou koupit.
            • U prvnich dvou vet nechapu souvislost. A ze nemas material? Prosim? Posilej sve spolecniky na mise. Jak pisu v jinem postu,me se naopak nevyplatilo sbirat material na planetach,protoze uz mi davno k nicemu nebyl(muj craft skill byl vetsi). Poslat jednou za 5-30 minut spolecnika na misi,to je tezka vec...
        • Ne, tehnle system pusobi na cloveka tak, ze se na to vys*re, sezene si oranzovy komplet a jen v nem meni mody za commendation na dane planete. A sem tam koupi neco na GTM. Zeleny veci nikdo neprodava, protoze je nikdo normalni nekoupi, kdyz z misi ma mnohem lepsi. A ne, crafting je EASY, jen je tam nesmyslna podminka toho, ze musis spotrebovat tunu surovin, protoze je delane na rozebirani. Ukaz mi konstruktera, ktery vymyslel zlepsovak po tom, co rozebral cele auto/letadlo. Bell asi take nejdriv vymyslel telefon, pak sluchatko, pak to cele rozebral a napadlo ho to spojit? Zkratka sance na lepsi recept by mela byt pri vyrobe, ne pri rozebirani.
      • MrSanta
        Při reversu jde o štěstí. Někdy se mi podaří získat fialku rychle, někdy vyplácám mraky modrejch. Ale mě to jako nějaká vada nepřijde. Prostě chceš mít tu správnou fialku, tak to stojí námahu. O to je ten úspěch sladší *4*
  • sankuri
    Zase maji nejvic kecu ti nejmene informovani. Pokud se nebojite cteni, tak zde moje malickost napsala podrobny clanek o vsem co je o GW2 znamo: http://guild-hall.cz/index.php/guild-wars-2-game-info

    Nejdrive par strucnych faktu:
    1. GW2 Vyrabi ArenaNet coz je americka firma, ktera nezamestnava jedineho koreice. NCSoft je pouze distibutor. Jedina dalsi hra kterou kdy vyrobili je GW1.
    2. GW1 rozhodne nebyl propadak, dodnes je to nejlepsi pvp hra na trhu a prodalo se ji 7 milionu kopii, coz taky o necem svedci.
    3. GW1 mela pribehovou (z 80% dabovanou) kampan uz pred sedmi lety, dohrani vam zabralo cca 100 hodin. GW2 bude mit take pribehovou kampan, ktera ma jen na startu hry vlivem vybrani rasy, povolani, biografie atd pres 40 000 ruznych zacatku + dalsi pochopitelne behem jejiho hrani. Jedno dohrani pribehove kampane by melo zabrat minimalne 200 hodin.

    Netvrdim ze GW2 bude mit zaruceny uspech, ovsem je to jedine mmo za poslednich x let ktere se neboji inovaci a delaji ji lidi kteri svoji hru opravdu hrajou a zijou ji. Osobne jsem si GW2 zahral na GamesComu a je to proste inovace na inovaci, vse dokonale implementovane, vyladene (a to byla jen alfa verze) a neskutecne navykove, coz se o SWTORu kvuli kteremu jsem na tu vystavu puvodne jel rict rozhodne nedalo.
    Narozdil od prezentace SWTORu kde hru prezentovali vpodstate neznami lide kteri papouskovali jednou za pul hodiny slogany z papiru, byli lidi z Anetu porad mezi hraci, diskutovali a predevsim s nami hrali a davali nam v pvp pekne na p*del jen co je pravda, coz uz samo o sobe svedci o tom ze po sichte nejdou domu hrat WoWko jako jini nejmenovani.
    • MrSanta
      Tak jsem přelouskal (částečně) ty dojmy a nezní to špatně. Jestli to bude fungovat, tak by to mohlo být hodně zajímavé, oslovila mě hlavně ta čtvrť. Ty eventy zní zajímavě, jenom mám lehké obavy, jak to bude vypadat na serveru s "debilní" komunitou. Aby tam pak vůbec zbyla nějaká neobsazená města. Každopádně držím palec ať se jim to povede a přeju úspěch.
      Grafická stylizace zanechala protichůdné dojmy - některé rasy vypadají zajímavě a líbí se mi, některé mi přijdou přinejmenším divné. Stejně tak prostředí. Ale to je věc vkusu. Uvidíme až se hra objeví, ale s největší pravděpodobností počkám na trial.
    • Tim clankem jsi mi na to udelal akorat vetsi chut!
    • Ja se cist nebojim,ale 9 stranek? A zadne shrnuti na konci?
      Stejne jsi si popletl diskuzi:)
      Ze je GW2 jedine MMO za posledni leta ktere se neboji inovaci? Ale prosim te! Jednak by jsme se mohli hadat jestli inovace jsou prinosem,protoze vetsina vyvojaru si pod pojmem inovace predstavuje zjednoduseni. A jednak ti tu hned napisu par MMO,ktere se snazili byt inovativni a hraci je zadupali do zeme(treba svym nezajmem):Age of Conan,Tabula Rasa a klidne pridam i SWTOR(skvele zakomponovany pribeh do MMO,nadabovano 100% rozhovoru,crafting pri kterem nemusite hodiny koukat do obrazovky jak vase postava dela stale dokola jeden predmet....-co to je kdyz ne inovace?)
      Ze se ti SWTOR nelibi uz je jina vec. Zadna hra se nemuze libit vsem.
      • sankuri
        Ano bohuzel vetsinova masa lidi neni schopna se ucit novym vecem. Pred sto padesati lety by rvali na prvni parni lokomotivu "dilo dablovo", dneska tvrdosijne bazirujou na WoW klonech.

        Vsak to neni recenze, pouze soupis znamych informaci:-) Conan dojel na brutalni HW narocnost, TR jsem bohuzel nehral dost dlouho na to abych to mohl nejak objektivneji posoudit. SWTOR dojizdi predevsim na to ze k nemu vyvojari nepristupovali jako k mmo ale k singlovce s chatem, bohuzel.

        Ja tam tedy zadne inovace nevidim, ktere bych nevidel uz 100x jinde. Kdyby je alespon udelali poradne, tak bych nerek jedine slovo. Budu se opakovat kdyz se pridam k nazoru ze platit mesicni poplatky za singlovku je vazne vydirani. Aby to nevyznelo tak negativne ja jsem velky SW fanda, ale za 300 milionu meli dodat vazne vic nez nepodareny klon WoWka, jedouci na modifikovanem enginu kotoru, navic tak zabugovany a spatne optimalizovany ze by se za to stydely i lecktere free mmo se setinovym rozpoctem.
        • Nemam nejmensi problem s tim ze hra nesedla. Nemam nejmensi problem s tim,kdyz uvedes co se ti nelibi. Ale kde proboha vsichni berete tu informaci ze SWTOR jde do kytek? Tohle ctu uz od vydani hry.
          Budu se opakovat,ale me jako hraci je v konecnem dusledku uplne jedno jestli bude 50 serveru zaplnenych na standard,nebo jestli to slouci abude 20 servery na heavy. to jsou informace dulezite pro vyvojare a pro herni novinare,ne pro me.
          • miker17
            malinká připomínka: to co je tedka standart bylo Very Heavy před tím něz rozšířily servery
          • sankuri
            Netvrdim ze pujde do kytek, na to je jeste brzo, treba se vyvojari pochlapi a dodelaji to driv nez prijdou o kritickou masu hracu. Osobne se mi nelibi zpracovani mmo prvku, ktere sice samy o sobe nejsou vylozene nejak technicky spatne ale dohromady delaji to ze smeruji hrace k tomu aby hral spis sam, coz je v presnem rozporu s filozofii mmo. A pak samozrejme pokud chces neco konkretniho tak je to totalne zmrvene pvp - spatny balance class, nulova motivace k boji pokud nepocitam farmeni Valoru (spatna motivace), ze lagujou boje od 5 vs 5 nahoru atd. K tomu pridejme spanou optimalizaci enginu.. Samozrejme bych jeste mohl vyjmenovat zastaralost grafiky a mechanik, ale to jsme cekali je to wowklon a byl tak od zacatku prezentovan takze to neresim.
            Nic z toho neni natolik spatne aby se to nedalo opravit a optimalizovat, ted zalezi jak se k tomu postavi vyvojari, tedy krome toho ze chcou penize za to ze jim budete minimalne rok delat betatestery nedodelane mmo:-)
            • MMORPG hry vzdy hrali z cca 30-40% hraci,kteri az na nahodne akce s nahodnou skupinkou hru prosolovali. To neni zadna novinka. O takovych hracich vetsinou na forech nectes,protoze to nejsou ti nejvetsi nerdi a nemaji potrebu komentovat kazdy nesmysl.
              A k tomu betatestu-to je presne ten problem,ze je vam tezko pochopit,ze nekoho to proste bavi tak jak to je. Ja se u hry bavim,na zadne bugy(nebo ''featury'') ktere by mi kazily hru jsem nenarazil. Obcas me samozrejme neco nastve,ale staci pak vypnout hru a druhy den se uz zase tesim na vecer. A ze je na max lvl nuda? Mozna te to prekvapi,ale me na high lvl po chvili nudi kazde MMORPG(bez vyjimky). Takze mi to nevadi. Pokud me nebude bavit treba altovani,proste skoncim. Za 3 mesice treba zase zacnu hrat a uvidim co je noveho.
              A pvp ? Jde to mimo me.
            • Já jsem sice WoW hned po spuštění nehrál, ale podle toho co jsem slyšel si taky Blizzard udělal z hráčů platící testery. Což ale neomlouvá Bioware. Ale podle zahraničních recenzí (místní jsem zatím nečetl) je SWTOR jedna z nejmíň zabugovaných MMORPG to date.

              Opravy a optimalizace budou možná větší problém než by se mohlo zdát vzhledem k Hero enginu, ale zase, nemám ani tušení, jak moc si ho v Bioware modifikovali a jak dobře s ním umí zacházet.
          • Knifer
            No zda SWTOT půjde do kytek se uvidí nejdříve tak za 6 měsíců jelikož pak jim můžou odejít lidi a přestat platit měsíční poplatky a jsou v háji GW2 takoví problém nemám jelikož pokud z GW2 po 6 měsících odejdou lidi je to jedno jelikož už za hru zaplatili
        • SWTOR běží na Hero enginu, ten nemá s enginem KOTORu společnýho vůbec nic, ale to je detail. Nemám ani tušení, jak v Bioware přistupují nebo přistupovali k SWTOR, ale jelikož tam nepracuješ, tak pravděpodobně ani ty ne. Ale podle některých questů asi nebudeš mít pravdu.
          Ale podle mých krátkých zkušenností (prvních +-25 lvlů) se TOR podobá SP hře maximálně na úvodní planetě. Potom už se chová jako MMORPG a třeba taková Balmora (na té jsem kvůli školním povinnostem zatím skončil) mi připadá obrovská (i když není, ale subjektivně).
          • Steam taky nikdo nechtěl a nepotřeboval a Valve ho skrz HL2 a kontrakty s vývojáři imho celkem úspěšně protlačil. Paralela je asi vidět i v tom, že k hraní čistě SP Skyrimu je potřeba Steam účet. Takže to bez klientů mnohdy nejde ani dneska.

            Jestli chce mít EA zisky pro sebe a nechce je odevzdávat Valve, tak je to jejich problém, obecně by snad mělo platit, že konkurence je pro trh dobrá. Jestli je Origin dobrá konkurence ukáže čas a přístup EA.
          • sankuri
            Asi budes mit pravdu, protoze KOTOR vypada a slape lip nez TOR, asi to nebude evoluce:-D
            Heh ta posledni veta me opravdu povbavila:-D Sry ale mmo nedela velka mapa, Skyrim ma taky velkou a urcite to neni mmo:-)
            • K tomu Hero enginu jsem chtěl hlavně říct, že umožňuje hodně rychle designovat herní prostředí, dobrou týmovou práci... No a nějak jsem to zamluvil *15*
            • No on ten Hero engine není žádný zázrak (asi, nikdy jsem v něm nic nedělal, ale video na oficiální stránce vypadají zajímavě). Ale stylizace, barvy, animace (někomu se nelíbí, já jsem si ničeho závadného nevšiml) grafiku TORu velmi vylepšují. Je fakt, že tenhle grafický styl může někomu nesednout.

              A tu poslední větu jsem myslel tak, že nejsi uzavřený v jednom tunelu, ale pobíháš po pláni. Na úvodní planetě (na té jedné, kterou znám) je to v podstatě tunel. Je fakt, že velká mapa sama o sobě neznamená vůbec nic.
            • Pred tim nez jsem hru spustil,jsem byl velky kritik grafiky. Opravdu velky:) Ale zadny screen,zadne video proste nedokaze zachytit jake to skutecne je pri hrani. Ted tvrdim-je to pekne.
              KOTOR se muze jit zahrabat. *2*
          • Fanboy *15* a ne proto, ze se ti TOR libi, ale protoze tu uz od vydani cpes kazdymu co nesouhlasi ze nema pravdu.
            • I kdybys mel argument z diamantu, tak s nim nerozbijes to, ze Origin nekdo nechce a nepotrebuje. Dvacet let to slo bez nej a neni potreba k hrani SP her. Muzes najit 30 veci, ve kterych je uzitecnej, ale kdyz ho proste nekdo nechce tak ho nechce. At uz je duvod sebevic absurdni.
            • Právě diskuse o Originu mě přesvědčila, že to nemá cenu. Člověk může mít argumenty a dokonce i pravdu, ale ještě jsem neviděl žádný příklad diskuse, ve které by někdo někoho o něčem přesvědčil. Ale to sem asi nepatří.

              PS. Ještě ad. ten Origin: celkem rád bych viděl prodejní úspěch ME3 i na PC (aby se na nás PC hráče Bioware s možnými příštími díly nevykašlalo). Pokud jsem někoho rozčiloval, tak se omlouvám, ale velmi nerad bych si kvůli možnému ME4 kupoval konzoli. A myslím, že k názorům jako "Origin je to nejhorší/spyware/crap..." patří i ta druhá strana mince. Ale jak jsem tam psal, až budu mít čas,zkusím udělat vlastní analýzu a někam ji zveřejním.
            • Mno v te diskuzi o originu to tak nevypadalo
            • Jenom jsem přidával svůj názor, rozhodně nikoho přesvědčovat nebudu o ničem. *1*
      • Tabula Rasa byla zajímavá, ale moc dlouho nevydržela. Škoda, kdyby přešla na FTP, mohlo to být celkem zábavný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit