Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Dobrá recenze, Aleši.

    Přečíst si ji těch 10-15 haterů z Bioware fór, tak určitě přestanou dělat desetitisíce postů o tom, jak se jim hra nelíbí.

    http://i42.tinypic.com/281fmhi.png
    (Desetitisíce jsou velmi střídmý odhad toho, kolik z těch stotisíců postů kritizuje hru. Těch 10-15 haterů se musí zapotit.)
    • Ellendway
      Ano, 10 - 15 haterů má desetitisíce účtů na trolling.
      • Ringwraith
        That's what SWTOR fans actually believe.
        • Cahir
          Dejme tomu, že je to tak tisíc ža několik tisíc lidí. Takoví už dokážou zaspamovat fórum docela efektivně. Nejvtipnější je, že jsou to stále dokola ty samé žvásty. Co je to v porovnání s těmi několika miliony hráčů??

          Nejdřív si u všech článků o SWTORu trapně troloval, teď jsi přešel na rádoby seriózní informace. Kde máš statistiky? kde máš objektivní fakta? Co máš? Máš hov*o. Máš akorát tak pár obrazků z "nezaujatého" 4chanu a nicneříkající čísla z fóra. Oficiální fóra byli vždy ta největší žumpa a serózně je může brát jen duševní chudák.
          • miker17
            na MIKI HOSHIHO nereaguj on si nedá pokoj i když slibil že do TORU vrtat dál nebude
          • Ellendway
            Víš, on je problém, že to jsou stále opakující se žvásty a přesto s tím nic Bioware nedělá :)
            • MrSanta
              @miker17: nemůžu posoudit, WoWko jsem hrál cca 1 rok a kolem doby co vyšel Burning Crusade, dřív jsem se o něj nějak moc nezajímal. Vždycky jsou prostě slyšet víc ti nespokojenci, navíc kolikrát nadávají lidé, aniž by libovolnou hru hráli a jenom si chtějí zaprudit.
            • miker17
              @MrSanta
              nepříjde vám to nostalgické (zahájení WoW)....že tohle se přesně dělo na WoW fóru zaspamované fórum žvasty(jak nesedí Lore, jak to nepřehledné,nehratelné, jak se miliony lidi unsubnou, dokonce se tam objevily i podobné obrázky jak tu furt strkal MIKI HOSHI )
            • MrSanta
              @ huhi: nezapomeň na jednu většinu, co huláká, že je hra příliš lehká a na druhou většinu, co huláká, že je hra příliš těžká *1*
            • Co nedela? Ability Dealy byl pokud vim odstranen,na PvP v Illumu se pracuje... Jestli to vsechno chcete mit hned,jak se to obejvi na foru,pak si radeji dejte na 3 mesice pauzu. Pak to zkuste znovu.
              Nejvice me dojimaji jak vsichni ti nespokojeni forech se ozyvaji 've jmenu vetsiny''.
              Kdyby meli vyvojari dat na vsechny stiznosti,tak by museli zblaznit-speeder je moc pomaly,speeder je moc drahy,crafting je moc drahy,planety jsou male a koridorove,planety jsou prilis velke,questy jsou opakujici se,....
  • Je to stejné jakou u Skyrimu (tady máme aspoň mody), ano TOR je dobrá hra, ale problém je, že to měla a lehce mohla být perfektní hra. Nepochopím proč se Bioware nedokázalo poučit z chyb, které udělali jiní. Všechny ty věci, které mě šíleně štvali jinde za ty roky odstranili, byl to vždy pokus omyl, ale BW nám je vesele zkopíruje pět let staré a mechaniky. Hra má spoustu dobrých nápadů, ale jsou příšerně implementované.
    Na čem hra staví jsou dialogy a cutsceny, které velmi dobře maskují to, že jsou ve hře jen tři druhy q, zabij, oprav, dones a nikomu to nevadí....
    Hra má neuvěřitelné množství loadingu, hlavně při přesunech z lodi mám kolikrát chuť hru rovnou vypnout, než abych běžel po stý přes dva airlocky, halu a spaceport, kdyby tu byl alespoň teleport zpět do lodi, tohle prostě designoval nějakej masochista a je to jedno z nejhorších rozhodnutí vůbec, hned po něm by šel magor co udělal budovu senátu a podobné hrůzy a půlku q dal do druhého patra.
    Dobrý nápad je holocall, tohle bych rád viděl i v jiných hrách.
    Vesmírné bitvy jsou fine, ale jen párkrát a dost mě štve, že je tam velmi málo variací, snad to předělají.
    Bugy ve hře mi nijak moc nevadili a dají se v pohodě přežít, problém mám jen s dost špatnými rozhodnutími v dizajnu hry a nezbývá mi jen doufat, že s tím v dohledné době něco udělají.

    Moje hodnocení RPG část 8/10 Coop 8/10 MMO 5/10 Loď 4/10 Grafika prostředí 9/10 Grafika postav 5/10 Crafting 5/10 Level a Q dizajn 5/10
  • Hledame hrace na serveru Lord Calypho http://swgccorps.enjin.com/
  • Tahle hra se mi opravdu líbyla. Zatím pouze tedy,ale jen v Singleplayerové části a proto ji tedy zatím ani hrát nebudu. Totiž musel bych být blázen platit za (sice dobrou) singl hru 300 měsíčně.
    • jakou jinou "singleplayerovou hru" muzes hrat tak dlouho s tak ruznymi moznosti a navic i s ostatnimi hraci ? Rekl bych ze by se ti to vyplatilo i kdyby sis zahral jen singleplayerovou cast za vsech 8 class :)
      • Tak predne classy jsou 4, ty na druhe strane jsou presne kopie, jen se jinak jmenuji. A za druhe ukaz mi jedinou SP hru, za kterou musis mesicne platit. A prosim pekne jake ruzne moznosti mame? 99% vedlejsich questu je pro vsechny stejne a vsechny jsou stejne nudne, neinovativni.
        • Ty classy jsou sice jen 4 pac sou totozne s temi na druhe strane ale pribehy se lisi takze pribehů je 8 ... Jiste ze za zadnou Sp hru nemusis platit mesicne ale ani si taky nemuzes zkusit PVP atd ... radeji SWTOR za 999,- hraju ho cely mesic (kazdy den 10h) a pak si zaplatim 3mesice cca. 1000,- ve vysledku hraju 4 mesice a zaplatim 2000,- ... Koupim si SP hru za 999,- ktera trva cca. 40h takze ji dohraju za 4 dny a hura do obchodu vybrat dalsi SP hru abych se nenudil 999,- dalsich par hodin a tak to jde cele 4 mesice a vychazi mi ze bych musel koupit 30 her SP hry ktere stoji od 500 - 1200 kc ... i kdybych koupil jen ty za 500 tak utratim 15000,- a to nemluvim ze tolik her ani nesezenu a kdyz sezenu 1/3 her tak kolik jich bude natolik kvalitnich aby me bavili a to mluvim jen o RPG ... Pac nelze srovnavat MMORPG s jinyma zanrama. Takze asi takhle !!!!
    • Veskoslav
      Vím, že jsem pokrytec a předem se omlouvám, ale LÍBYLA?:)
      • Trol.diskuzni
        Trolling jak malovaný! *3*
  • hrál jsem betu. hra na mě bohužel(ano, mimo singl) silně udělala dojem zkopírovaného wow, s pár přidanými vychytávkami. ps. mě a jistěn ne jen mě by se líbilo, kdybychom četli příspěvky z obou stran barikády. long live the empire!
    • Ale vzdyt ono to je zkopirovane WoW. Sami autori ti priznali. Bohuzel blbe zkopirovane WoW ze stavu, v jakem bylo v roce 2005.
      • Rad si zahraju takhle zkopirovane wow(jak vy rikate) protoze me bavi, uz jen proto ze neuvidim WOW tak si zahraju jaky koliv produkt o kterem vy wowkari rikate kopie wow .... Ono to neni kopie wow protoze to zkopirovalo nektere napady i jinych mmo ... a taky kolik toho vymysleli jine mmo a pak to wow jen opalil v jednom ze svych patchu nebo tezce zaplacenych tak zvanych datadisku ... Bez si hrat wowko asi ti to chyby a pis taky radeji na forka o wowku ...
    • Lidem,pro ktere byla WoW prvni MMORPG co kdy hrali, se kazda nova hra zda jako zkopirovane WoW. Je to otravne a nesmyslne,protoze zaklady MMO hrani vznikly davno pred WoW.
      A kdyz jsou nektere veci jinak,kdyz si nejaka hra dovoli zkusit neco noveho(a spousta novych veci je i ve SWTOR)vetsinou ti sami lide na forech krici ze je to spatne,ze ve WoW to bylo lepsi.
      Bludny kruh. *16*
  • Omg, proč je tady tolik haterů? S recenzí souhlasím, po dlouhé době MMO, které může hrdě stát po boku WoW a nabídnout hráčům plnohodnotnou alternativu. Jestli nemáte nic lepšího na práci, než se tu ukájet nad vlastními ubohými příspěvky s naklikanými plusy, tak se pojďte připojit k nám na server Legions of Lettow.
    • Cahir
      Legrace je, že je to opakující se kolečko asi pěti lidí. Ale znáš to, když je někdo hodně činný, je jeho práce vidět.
  • Hehe zeru ty optimisticke ,narky, ohledne GW 2..a az to vyjde tak tady zas bude diskuze o 15ti stranach jak to neni spatne a kolik tam neni chyb..a budou to ti stejni lide.)
  • Zdravím vás a všechny hráče.
    SWToR je pro mě osobně něco úplně nového a něco naprosto skvělého. Nehledám chyby ve hře, ale chci se hrou bavit. A popravdě zatím se bavím výtečně. Na svém 38 lvl jako Jedi Guardian je to obrovská zábava. Ano, hra má chyby a velké porodní bolesti, ale pracují na tom a i když je to divné, spoustu lidí hodně často " brečí " kvůli tomu, že nemůžou hrát, protože něco spravují a když hrají, tak jsou to hateři, protože hledají na hře chyby. Hra je to skvělá a missions vydělávají, ale nesmíte se bát investovat. Protože pokud farmíte chytře, tak to co vám společníci donesou, vždycky v Galactic marketu ( Aukci ) prodáte, někdy na poprvé, někdy na druhý pokus. Ale prodáte.

    Jinak kdo hledá novou českou guildu naserveru Legion of Lettow, klidně se k nám můžete přihlásit, informace máme na webu. Jsme na straně republiky. Guilda Angels of Agony.
    Náš web s náborovým videem najdete zde : http://angelsofagony.enjin.com/recruitment
    • "Protože pokud farmíte chytře..."

      Protože pokud farmíte chytře, tak vás zabanují za "cílevědomé zenužívání mechanik a narušování in-game ekonomiky" ^_^

      TOR nehraji, sleduji dění okolo. A zatím tedy žádná sláva a tím nemyslím nenávistné příspěvky na fórech, ale přístup Bioware. Když to tam čtu na jejich vlastních fórech, jak moderátoři cíleně ignorují smysl dotazů a místo odpovídají na libovolnou drobnost s dotazem související, jak jsou zavírána témata která upozorňují na chyby ve hře popřípadě témata, která upozorňují jak se chybám vyhnout, jak oficiální příspěvky téměř vždy obsahují jenom polopravdu, což je ihned odhaleno hráči a reakcí je další polopravda...to opravdu nezní jako přístup, který by mne lákal ke koupi. A zavádění jakýchsi speciálních medailí za přispívání moc nevypadá jako promo akce, ale spíš jako zoufalý pokus udržet platící ovečky.
      • Dej mi odkaz,jediny,kde vyvojari odpovidaji na foru. Sleduji to denne a nikdy!! neodpovidaji.

        A ty medaile? Delas z komara velblouda. Medaile byly jen titul. To byla odmena,ne promo akce. Zase never vsemu co nekde ctes. Nalakat na placeni dalsiho mesice by to nemohlo ani toho nejvetsiho nerda.
  • Jednoduse receno je to hra co ma konecne koule. Pecka. Nejsem zadnej fanousek SW ale tohle je lepsi nez vsechny MMO co jsem zatim hral (Lineage2, wow, guild wars, conan, rift). Nereste blbecky co si sem chodej vylejvat svoje 13lety srdicka misto toho aby hraly svy pritepleny wow. Jednoznacne SWTOR doporucuju. Ono je to o tom, ze kdyz vas hra bavi tak se muzete na nejakejch par chyb z vysoka (klidne z orbitalni stanice) vysrat.

    p.s. hraje nekdo na serveru The exile crystal?
    • Imho mas radsi SP nez MMO
  • Procitam si tady tuto diskuzi a velka cast prispevku jsou jen neustala negativa, jak je hra spatna, nabizi malo prostoru pro rozvoj, spatne PvP,spatny inventar, spatne UI, male mapy - nebo naopak velike mapy, spatny vesmir, spatna aukce, vzhled itemu, proste vse je spatne.

    No nutno rici panove a damy, ze jste moc rozmazleni, ano ve hre je spousta veci co by sla udelat lepe ,kazdopadne kdyz vemu v potaz, ze hra je 2 mesice venku ,tak je to klenot oproti jinym vydanym MMO a casem bude hra zcela jiste nabizet daleko vice, kazdopadne to noliferum co maji uz 2 x 50 lvl a nudi se nestaci a tak pokud mohou, na vsech diskuzich o SWTOR spamuji jak je hra spatna a pak je zde skupina lidi co hru nikdy nehrala, hrat nebude a ti spamuji totez, jde prevazne o pandadeti.

    Reseni je jednoduche - pokud se vam hra nelibi, tak ji nehrajte a mate klid a nechte ostatni hrace, aby si hru vyzkouseli a sami urcili zda jim hra vyhovuje ci nevyhovuje, jelikoz uz zacinate byt na vsech diskuzich velice trapni.
    • Aha, takze kdyz dneska nekdo uvede na trh auto bez airbagu, posilovace rizeni a posilovace brzd a bude za nej chtit cenu jak za plne vybavenou Oktavii, tak ti, co na to poukazi jsou rozmazleni???
      A ano, nezapomenme na argument, ze hra je venku dva mesice. Ze byla ve vyvoji 6 let a spolkla 200M dolaru jaksi pomlcime, ze? A za mesic bude tvuj argument, ze je venku teprve tri mesice, ze? A za 10 mesicu, ze je venku teprve rok, co?
      A ano, mam jeden lvl50 a jeden lvl42 a to hraju normalne. V AoC jsem se za tu dobu dostal na lvl30 a v Lotro na 35.
      A nechat ostatni vyzkouset je dobry napad, ale to by jaksi museli mit free trial. A zkouset neco za 1000 korun je pro nektere lidi moc. Navic, kdyz si nekdo precte recenzi, ktera da tomuhle "veledilu" 9/10 aniz by zminila jediny problem, nedodelek, nebo bug, tak nekdo musi lidem rict, ze to zase tak super vec opravdu neni.
      • Vis tvoje argumentace je zajimava lec velice detinska. Opravdu me nezajima kolik hra stala, nebo jak dlouho se vyvijela pro me je podstatne, zda se u hry bavim ci nebavim a to rozhoduje ,SWTOR hraji cca 6 tydnu a ani zdaleka se neblizim 50 lvlu a pozitiva prevysuji nad negativy a to v obrovske mire, ano z predchozich MMO co jsem hral, tak take byl privital ruznyne vychytavky a addony a vse mozne i nemozne veci, ktere hru delaji lepsi, ale jak jsem jiz psal, drive ci pozdeji to v SWTOR bude take. A kvuli tomu, ze hra neni naprosto dokonala ale jen "dobra" opravdu nemam potrebu spamovat kazdou diskuzi a vykrikovat jak hra stoji za ho*no a pri tom ji doma vesele smazit dal, tak jako to delas ty a mnoho dalsich pokrytcu.
      • Ziiiv!!!! Dalsi nudista co na hru uz od zacatku nadava a stale ji hraje. *16*
        Nuda je svina....
        • Dalsi biodrone. Ale neboj, az mi vybrsi subscription, tak ho neprodlouzim. Pak si budes moct behat po poloprazdnych serverech s dalsimi biodrony a byt happy.
          • To rikas uz nejmene tyden. Neslibuj a odejdi! Ciny delaji muze,ne sliby. A opet jsi me nazval biodronem ac to sam o par prispevku vyse odsuzujes. Hmmm....
            Ja se nikdy hry slepe nezastaval. Hra ma spousty chyb,ale ma taky spousty zabavy,ktere v zadne jine MMORPG nenajdes. To co prevazuje= celkovy dojem ze hry. Pokud me neco nebavi,nespamuju o tom na foru stale dokola(navic mnohdy jsou to polopravdy) a jdu o dum dal....
            • A ty mi vratis to nevyuzite predplatne? Protoze nejsou ani schopni zajistit si fungujici billing system, musel jsem pouzit predplacenou kartu a ta je na 2 mesice. Jo a pozor, pri zruseni si vymazte udaje o karte, protoze jinak Vas Bioware zkasne i kdyz zrusite predplatne. Opravdu skvela spolecnost, ze? Ale pokud mi ten rozdil doplatis, klidne odejdu hned.
    • Pravda ale stejne, napsal jsem ze se mi hra libi, ze je dobra a vidim v ni dobry napady a potencial, ale ze ma zapory ktery jsou pro me tak velky ze ju proste budu hrat nekdy jindy, az se to vyresi a stejne jsem byl vyflamovan urcityma fanboyema. Ze je to intended a ze to tak ma byt a ze mam spatny komp a proto mi to jede spatne atd... Takze blbci jsou na obou stranach, nevyberes si.
    • Vsiml jsi si jedne veci? Totiz ze kritici hry vetsinou hru stale hraji,nekteri dokonce uvazuji o prodlouzeni predplatneho. Paradox?
      Lidi jsou rozmazleni....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit