Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jste si někdy říkali, že SWTORu chybí dávka šílenství, zábavy a odlehčené atmosféry? My taky ne!

    Czech Alliance je guilda pro pohodové hráče, kteří se chtějí ve hře zrekreovat, popovídat s kamarády a ve večerních hodinách chodit ops, či PvP. Hráčům nabízíme pravidelné chození ops, různé in-game soutěže, občasné PvP ve čtyřech či více hráčích, volnost a stabilní zázemí. V současnosti (léto 2013) máme kolem 70 aktivních hráčů a 5 skupin, které progressují operace. Po našich členech požadujeme jenom slušné vychování a lidské chování. Každý u nás má otevřené dveře k příjemné hře a kariérnímu postupu no-lifera.


    Více najdete na http://www.czechalliance.cz, celé vedení a hráčská komunita se na vás bude těšit.
  • Po přečtení komentářů ne většiny na to jsem neměl vnitřní sílu, ale do půlky jsem se tak dostal. Musím říci jen to:"Je zbytečné něco vám lidem psát, ale napíšu něco jiného *5* "

    !Musím pochválit i poděkovat Alešovy Smutnému, za pěknou a podle mého skromného názoru objektivní recenzi, která je perfektně čtivá a poutavá. Aleš Smutný dokázal vše vtěsnat do jediné recenze, tak aby vystihl co bylo nutné, ale také něco navíc. Děkuji, jen tak dále.!

    PS: Prosím nemusíte o ostatní nekomentujte to. Děkuji.
  • Po přečtení recenze si myslím že si hra (alespoň v této fázi) zaslouží spíše 8. Crafting, přestože někdo může tvrdit opak, je nedílnou a velice důležitou součástí MMORPG světa. Taktéž ty vesmírné mise, dle videí co jsem viděl a co jsem si zde četl, nejsou nic extra. Jistě, minihra dobrá, ale pokud, jak autor píše, pracuje již nyní Bioware na překopání, tak to znamená, že ani on s tím nebude příliš spokojený. PvP na Ilumu a herní engine tomu jen přidává.
    • Ano,crafting je nedilnou soucasti MMORPG. A SWTOR ma podle me jeden z nejlepsich craftingu. Ze se autorovi recenze nelibi je uz jina vec.
      Vesmirne mise jsou velmi prijemnym zpestrenim hry,hra na nich nestoji. Autori se nechali slyset ze vesmir se jeste vylepsi(rozhodne nemluvili o prekopani),takze muzeme i doufat...
      Soudit podle videi je velmi osidna vec....
  • Existuje jeste nejaka SP hra s mizernou MP slozkou, kterou kdyz si chcete zahrat vic jak mesic od koupeni, tak musite zaplatit?
    • nene tato je jedinecna ;)
    • Nevim,ja neznam ani jednu.
  • Ja osobne sem si druhej mesic nepredplatil. Jednak na to nemam moc casu, za druhy momentalne mi to za ty penize nestoji (a hlavne za ten cas).
    Nerikam, ze se uz nikdy nevratim, ale hra ma v soucasnym stavu az moc (gamedesignovych) chyb.
    • No mne to nevzalo kreditku, tak zbyla jen dvoumeicni predplacena herni karta. Zajima mne, jak dopadne pribeh za vanguarda. Coz se ale opravdu hodi k SP hre.
  • Mam vylevelenou jednu padestaku a jednu 45, wz me moc nebavi (presne receno ze zacatku me bavily hodne a stravil jsem tam dva dny v kuse, ted uz je to spis nutne zlo) prosel jsem flashpointy, ted jedu hc a hotova 1 operace :)...kraft me nechyt nic nejsem motivovan vyrabet.. Leveleni se mi velmi, velmi libi a bavi me vcetne te story...ovsem druha postava uz trochu min...na ilum jsem prilit (jsem modrej :)) desetkrat zhebnul a zase vzal roha...takze mne to vychazi zatim tak, ze az mi vyprsi predplacena karta, budu mit tri chary 50 a asi dalsi platbu uskutecnim az s dalsim pribehem...nebo nevim, treba me tam neco udrzi....ale je fakt, ze mi nic nerika svet SW (hry od bioware me ale bavi vcetne kotoru)
    • po bete jsem ovsem byl nadsenej
  • Pridejte se k nam na serveru Lord Calypho ( iperium ) http://swgccorps.enjin.com/
  • Hraji MMO již 15 let. Ten kdo tady ohodnotí zabugovanou hru číslem 9 je v ů l . STWOR je propadák roku !!!!
    • Pro tebe propadak,pro jine prekvapeni roku. Ja patrim do druhe skupiny. A to se mi nelibi grafika a svet SW nesnasim. Presto me hra kralovsky bavi. Ale proc se vubec bavit s trollem,ktery za jiny nazor hned urazi?
      • Ano, nejvetsi prekvapeni roku asi pro Bioware, protoze mesic po vydani uz jim utikaj lidi a novi se nejak neobjevujou. A ano, take se spis klonim k tomu, ze je to propadak. Po tom, co do nas nahustili vydat tohle? No ale po Dragon Age 2 by mne to nemelo prekvapit.
        • Bioware není 10 lidí kolem jednoho stolu. DA2 vývíjel jiný tým než SWTOR, takže je nesmyslné říkat, že když DA2 možná nesplnilo něčí očekávání (zatím jsem se k němu nedostal) tak musí být SWTOR propadák.
    • Veskoslav
      15 let hraješ MMO? Jakou hrou jsi začínal? ( I když pokud jsi ten samý anonym, co tu píše, tak neočekávám normální odpověď....)
      • tak moh zacinat treba na ultime online ale to deti neznaj
      • stare zlate casy MUDu...
    • Ellendway
      Až tak blbě bych to nebral. Kandidátů na propadák roku je více :)
  • Taky mě to přestává bavit. Přesně tohle mě štvalo u mmo "Warhammer". Chápu, že opravy jsou potřeba, ale to musí kvůli několika chybám 3x týdně vypínat na půl dne servery?? Proč teda neaplikují velký patch jednou týdně s opravou všeho co se nastřádalo??
    Kromě toho začínám mít pocit, že jednu věc opraví a další dvě nové chyby uděljí. Tuhle hru jsem si zamiloval, ale začínam uvažovat, že brzy skončím a nebudu se vůbec divit, pokud kvůli tomu začně odcházet čím dál víc lidí. *16*
  • podle meho dost zalezi na tom jak pristupujete ke svetu SW, mne napr. ty filmy pripadaji mirne receno trochu debilni (zvladl jsem jen ty dva prvni - klony a skryta hrozba) a tim ta hra pro me dost ztraci, projit si pribeh (jako v kotorech) je super - tyhle finty bioware umi... ale abych dostal k prozkoumavani rozlehle planety a mohl ziskat k SW svetu nejaky vztah a zajem na nem, na jeho fungovani (coz ve Wow nebo i Lotru funguje slusne) to ne ... je to asi podobne jako kdyz nekomu nic nerika Tolkien, taky mu to lotro asi k srdci nepriroste.. protoze v hernich mechanikach je nekdy dost rozporuplne a tezi z atmosfery sveta...
    • Veskoslav
      Njn to se nesmí podívat na ty nejhorší filmy ze série. Doporučuji se podívat na původní SW filmy;)
      • asi to zkouknu, at vim o co go - kdyz uz to hraju :) ... proste jsem to vzal od jednicky
        • Veskoslav
          Zklamu Tě. SW TOR nemá s filmy SW, co známe, což je 1-6 + knížky 7-9 (doporučuji přečíst, získaly cenu Hugo) nic společného. Příběh se odehrává okolo hry SW KOTOR 2, což je přibližně 3000 let před událostmi ve filmu. Zde máš ještě Sithské impérium, kde neplatilo pravidlo jeden Sith, pouze jeden učedník. Měli spíše ještě hienarchii Jedi než Sitskou, jaké je ve filmech. Ale přesto doporučuji shlédnout, obzvlášť V je krutý díl a osobně ho považuji za nejlepší z filmů.
          • Bohuzel nema moc spolecneho ani s KOTORem, protoze vsechny lode Imperia jako by z oka vypadly tem za Palpatina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší