Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Já to říkám pořád - zrušte číselné hodnocení her. Alespoň na zkoušku třeba na měsíc, co to udělá.
    K recenzi - zatím jsem četl akorát odstavec s craftingem a dovolím si lehce nesouhlasit. Můj vanguard si dělá vlastní zbroje (armormech) a jsem na lvl 37. Fialová schémata z reversu jsou o dost lepší, než to co běžně najdu nebo dostanu v PVE questění. Jedině snad modifikovatelná zbroj by byla lepší, kdyby do ní člověk narval pořádné mody. Jenže ty se zase těžko sháněj.
    S tím, že crafting může být docela drahý koníček souhlasím. Než se člověk "proreversuje" k fialovému schématu (který má ty správné bonusy), tak to někdy vyjde na docela pěknej balík. Ale o to je ta radost zase větší *1*
    For The Republic!
    • Cahir
      Proč rušit? Kvůli těm několika hysterkám, které zde do zblbnutí ulevují frustracím ze svého života? Apeluji na redakci, aby se nenechala udolat několika řvouny. Jsou to dokola ti stejní jedinci.
      • MrSanta
        Podle mě by zrušení číselného hodnocení vedlo lidi k přečtení samotné recenze. Mám pocit, že spousta diskutujícíh ani ty recenze nečte, jukne na numero a valí pouštět moudra. Taky by to odbouralo příspěvky typu "toto dostalo 9/10? to snad fór, to zaslouží max 5/10" atd. Já prostě tyhle zbytečný debaty o půl bodu nemusím.
        • Cahir
          Chápu Santo, ale takovým bys chtěl ustupovat? Takovým co nečtou recenze, a pak spamují diskuze řešíc dokola připitomělé čísla? Oni by si našli nějakou jinou cestu, jak prudit. Nejlépe je ignorovat. Normální člověk je stejně nebere vážně.
    • ales.smutny
      Pak už se to bohužel kazí...dost... V endgame fázi je tam třeba absurdní situace, kdy jde vycraftit na max, myslím critlej barrel 22...a pak jde koupit za commendace, už nevím kde, 23...a tu prostě vycraftit nejde.

      Právě, že zatím funguje crafting jako koníček...ale on by měl, aby to byla fakt skvělá složka hry a funkční, fungovat fakt jako řemeslo se svou rolí na trhu. Aby byl člověk odměněnej za tu trpělivost a náklady oproti těm, co tenhle craft nedělají.
      • tak to by me zajimalo kde si to koupil :) pac 23 znam jen z columi gearu co maz bud za operace nebo za last bossi v HM flashpointech... co vim tak planky na 23+ jsou z operaci a nebo world bossu... a jak rikam, kteto absordni situaci jsem doopravdy nedosel...
        mimochodem nejlepsi profese je boichem, takze kdo zacina tak doporucuju tu pac to je fakt hodne preboostovany...
      • MrSanta
        End-game crafting logicky neznám a toto mě krapet děsí. Ale třeba dodají nějaká nová schémátka a zase to bude zábava. Mě udělá radost už jenom to, když mi ta fialka padne. Mám takový pěkný hřejivý pocit, když jiný trooper z pugu obdivuje mojí zbroj ve Flashpointu. A když mu jí během FP vyrobím a na konci daruju - to je pocit k nezaplacení *1*. Na kšeft to nemám, na to se mi nedostává surovin. Většinou všechno co vytěžím padne na snahu dostat tu správnou fialku pro mě a Elaru. I když teď zrovna nosím chestku, co mi padla na Talaru V. Sice bych do ní potřeboval sehnat nějaké mody, aby byla lepší než co si můžu vyrobit, ale zase vypadá moc hezky.
        Otmar Arndt the Honorable, Vanguard (shield spec) lvl 37, Legions of Lettow
    • Pockej na 50tku tam uz je to s receptama a craftenim trosku slozitejsi :( hlavne co se tyce rozmanitosti
      • Nevim. Marne vzpominam na hru,kde nekdo dobrovolne nosi na max lvl veci z craftingu.
        Crafting ve hre je podle me naopak skvely. Veci ktere si muzete vyrobit(v mem pripade Armtech-zbrane) byly stokrat kvalitnejsi nez drop nebo odmeny za questy. Jedine co me stvalo je fakt,ze crafting leze strasne rychle. Sbirani surovin priblizne od 30 lvl pro me nemelo cenu,protoze muj crafting skill uz byl mnohem vyse nez suroviny na planetach. A max lvl v craftingu jsme dosahl kolem 40 lvl. Proste crafting leze strasne rychle.
        A recepty? Zminuje tu nekdo ze recepty padaji treba i z Investigation,kdyz mate stesti? Ne vsechno vas nauci trainer.
        • PS: ta rychlost u lvlovani craftingu se mi taky nelibi meli to udelat daleko pomaleji. jde to az moc rychle :) kdo vi treba i toto cekaji upravy
        • a k cemu ti jsou ty recepty co ti padnou ? ja skupuju receptu co se da a vetsina z nich jsou jen pro paradu :) . Samozrejme nerikam ze se v tam neda najit item kterej je pak na fialovy urovni i s augmentaci velice krasnej :) , spis vidim problem v celkovym pojeti hlavne v tom ze do HM se pomalu nedostanete bez radneho obleceni pak prijdete dovnitr a zjistite ze tam padaji veci na stejne urovni co mate zrovna na sobe :)) ( to sami postup normal - HM , nemozne se oblict v normalnech a jit pak HM ) no proste jsou tam urcite chvile kde to musi vychytat a doladit :)
          • A co treba ty zbrane,na vyrobu kterych potrebujes veci z HM instanci? Pripadaji ti uplne k nicemu?
            A pisu vyse-nevzpominam si na zadnou MMORPG,kde by veci z craftingu byly lepsi nez z instanci/raidu.... Proc to tedy u teto hry lidem najednou vadi. Narozdil od jinych MMORPG je crafting v teto hre VELMI uzitecny pri levelovani.
            • souhlasim... lidi se jen musej naucit jak to funguje a vzhledem ktomu, ze hra je nova tak lidi porad objevujou nove a nove veci...
              navic sami vyvojari rikali, ze top crafteru moc nebude taky ze kdyz byste chteli mit epicky vsechny mody od lvl 1 do lvl 50 tak to je teda fakt pekna fuska, ale neni to nemozny... a urcite jak zminil kolega je to uzitecny pri levelovani!
          • tak to neni pravda :) my s nasi guildou jsme davali HM a to jsme teda nemeli vyfarmeny eq z normalu... ano je to zahul na heal a dmg, ale ty HM jsou porad dost easy, takze jde o uroven skillu a umet zahrat to jak za svoji classu tak jako celkova pravda... ale urcite nesouhlasim stim, ze na HM musi mit clovek top eq z normalu a na HM padaj veci rakata tak ty na normal clovek nikdy neuvidi...
  • LoL tak jsem se tu dočetl že má počet lidí medium...tak jsem se mrkl do hry a je Very Heavy...ehm...to se jako páni hateři musíte uchylovat ke lžím? Copak nemáte argumenty?:o)
    • Nehral jsi kdysi davno wow? Na jednom free, pak i GM? Ten nick se mi zda povedomy.
  • Také mám něco na srdci.

    Jasně, je dost těch, kterým hra prostě celkově nesedla a to beru. Ale že najednou tolika lidem vadí rozmazané textury (na kterých se ještě pořád pracuje), zatímco ještě rok zpátky to bylo samé "na grafice nezáleží, hlavní je hratelnost", to neberu. Že tady fňuká někdo, kdo čekal, že jeho classa bude überpower a bude zabíjet nepřátele po desítkách, to neberu. Že má někdo problém s tím, že po doexpení postav už ho hra nezabaví na 20 hodin týdně, to neberu. Že se někdo může jebnout z toho, že hra není 5 týdnů po vydání (do kterých spadá i vánoční období) dokonale odladěná, to neberu.

    Na grafice se pořád dělá. Narozdíl od WoW, tahle hra je na cestě stát se vyváženou záležitostí a tak se snad žádných überclass nedočkáme. Po doexpení i kdyby to člověk hrál jen 3 hodiny týdně, tak to pořád vychází 25kč/hodina a navíc tahle hra bude pořád přinášet nový obsah. Taková argument je u MMO úplně mimo. Spousta věcí jde vychytat až za ostrého provozu a bude to chtít nějaký čas. WoW se kterým to tolik lidí srovnává není odladěno dodnes.

    Neříkám, že TOR je dokonalý, ale rozhodně mě to chytlo víc než mě kdy chytl WoW, nebo jeho téměř identické kopie typu Warhammer online. Tahle hra nabízí něco trochu jiného a rozhodně je dál, než byly ve stejné fázi ostatní hry.
    • No tak to neber, nikdo ti to nenuti ale ja za svoje hrani platim, a za takhle nedodelanou hru fakt platit nebudu. Ty si klidne plat, kdyz te to bavi.
    • Proboha meli 6 let vyvoje a sezralo jim to 200M dolaru. Na cem teda pracovali? Aha, na namluveni postav. Tak nic.
      A dej mi prosim odkaz, kde se doctu, ze na grafice se dela. Jedine, co udelali bylo vypnuti high res textur a predelani polozky medium v menu na high. Pritom high res byly v bete naprosto v pohode! To same AA, milostive ho pridali po mesici po vydani. A jeste nefunguje lidem s ATi 6xxx. U hry z roku 2012 to povazuju za dost velky problem.
      A to, ze naprosto ignorovali veskere pripominky beta testeru take o necem svedci. A nakonec klasicky argument, hra je mesic stara. Za mesic to zmenis na hra je dva mesice stara. A po roce to bude hra je jen rok stara, ze?
      • Co na to říct, snad jen EA :-)
    • Vole tohle si přímo říká o mínus. SWTOR mám a hraju a baví mě to hodně, ale říct např o Warhammeru že se jedná o kopii WoW, může jen někdo, kdo War nikdy nehrál...

      Mimoto WoW už eru odladěnosti má dávnou za sebou, patch 2.4 přinesl "perfektní" balanc mezi klasama, tedy v PvP. Od tý doby jen střídaj uberklasy a przněj herní systém.

      Ale pořád u SW mě neskutečně vadí nemožnost vytvářet macra, zprasenej interface sic na první pohled příjemně vypadající, naprosto tragický Trade Center (aukční síň, i když tady je to trochu špatné přirovnání) a v neposlední řadě komixovost charů, která kontrastuje s graficky opravdu nádhernym tip top prostředim.
    • Na co mít vyvážené classy když máš nefungující PvP? A ještě ty se divíš když hodně skillů je pro classy společných? To vyváit není žádný problém. Kdybys znal WoW tak vidíš tu brutální redukci class specifik skillů a buffů. A to je podle špatný krok.

      Nejlepší by bylo trochu odlišit PvP a PvE. Jak už gearem, tak speciální stromem talentů. Už diminishing je to první rozdělení.

      A kdo řekne, že Warhammer je idetická kopie WoW by zasloužil facku....... Si normálně usekni ruku. WoW je brutální kopie EQ notně zlehčená pro masy (v dnešní době pro MASY), a TOR je brutální klon WoW stejně jako dřív WoW EQ. Warhammer je trochu jiný, hodně založený na PvP. Což TOR ani WoW není... Nejdřív si všechno zahraj. A pak nebudeš psát hlouposti ;)
      • Nejen spolecnych, ale ty same skilly za imperium jsou instantni, zatimco za republiku maji delay! Za imperium maji i kratsi cooldown nez to same za republiku. Jak pak chce nekdo mit vyvazene PvP???!
  • Ted me tak napadlo-proc nejsou i nejake vesmirne mise pro dva nebo vice hracu? Mohlo by to byt zajimave... *2*
  • Trol.diskuzni
    MrSanta@tiscali.cz: "To ještě někdo bere vážně hodnocení hráčů na Metacritics?"

    Já: "To ještě někdo bere (po Skyrimu) vážně hodnocení recenzentů na Metacritics?"

    Bere vůbec ještě někdo Metacritics vážně?! *8*
    • smejki
      lidi, kteří vědí, co to je statistika a jak s ní zacházet?
    • MrSanta
      Já: zrušte číselná hodnocení her *3*
      Bohužel to má velkou váhu pro ty, co se o hry zas tak moc nezajímají. Hodně z nich se rozhoduje o nákupu podle recenze v GameInformeru a souhrného numera na Metacritics
      • Trol.diskuzni
        Pro mne jsou čísla rovněž velmi důležitá, je to jediný absolutní prvek na jinak zcela subjektivních recenzích, jejichž text si může každý vyložit po svém.

        U recenzí pana Grygara není absolutní ani to číselné hodnocení, světová rarita! *1*
  • Vrook
    Sranda až to tady všichni ty hateři budou za 2 roky hrát...
    Tak trošku http://www.youtube.com/watch?v=HfIKrLa1Lz8 ..
    • Jimei
      za 2 roky težko budeme někdo něco hrát když bude tento rok konec světa...
      • Vrook
        ajo vlastně, sem zapomněl.. furt zapomínám..
    • strasna hudba
      • Vrook
        Sorry nenašel jsem ti žádnej metalovej song kterej by byl o haterech..
  • TahLe HrA je Na gOvNo :-´´
    • Tak ji nehraj,jak jednoduché
    • Á, máme zde odborníka.....máš nějaký argument, chlapče?
  • by som teraz chcel vidiet debilkov co tu ospevovali tento nepodarok pred vydanim a ja som tvrdil ze to bude prepadak... rok po vydani a prechadzaju na model free to play, tomu hovorim giga fail pri hre za 200 mil. dolarov. Zas som mal raz pravdu. Hlavne ze GW2 bude prepadak HAHAHAHAHA
  • Nechcel som toto napisat, ale ked vam niektory ludia napisu kravinu na n-tu tak mi to neda. Nereagujem tu na na nikoho. Len mam otazku co by ste povedali cloveku ktory by na net napisal nasledovne riadky:

    "Tym, ze hrate tuto hru pomahate vlastne zlocincom v USA mat prachy na bombardovanie inych."

    Toto som nasiel nahodou na nete (bolo to v cudzom jazyku. Dufam, ze som to zle prelozil). Myslim, ze veta hovori sama za seba o cloveku, ktory ju pustil na net. Z mojej strany no coment. *1*
    • Já bych tomu člověku neřekl vůbec nic, s takovým člověkem se pravděpodobně rozumně bavit vůbec nedá. Takže taky no comment. *1*
      • Presne toto som chcel vidiet.
  • Ellendway
    Content vyčištěn na Nightmare http://www.youtube.com/watch?v=ywuYOjJ6EI4
    • Jak ani nejásaj když to daj:) Ty hlášky na konci... Jedna otázka raidy jsou jen pro osm lidí?????
      • 8-16 mám pocit
        • Tak to je víc casual než jsem čekal:) Taktiky jsou teda na jednoho tanka většinou ne?
          • Vrook
            LOL aha takze cim vic lidi, tim vetsi hardcore? ok no, vubec se treba ve wowku za poslednich par datadisku nedalo slackovat na hc obtiznost ve 25 lidech haha
            • Vrook
              Celkem jo, ale naštěstí jsem si tim nenechal omezit život..
            • Koukám, že ty jsi toho asi hodně naraidil ;)
            • ty uz mluvis o pozdjesich fazich kdy to ma kazdej naucene. Zacatky nebyvaj bez gearu a zkusenosti az tak ruzove ze by ses mohl zajebavat.
            • Jimei
              je rozdíl když musí spolupracovat 25 lidí a 18 lidí....
    • Ok *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit