Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jestli je tohle doopravdy "nový" trailer tak jsem zklamaný. Na hru se samozřejmě těším.
  • Pilgrim66
    Nastrihany ty dva trailery do sebe s asi 3ma novejma zaberama... Doufal jsem teda ve vic...
    • Akorát na konci je navíc titulek PS4...
  • Pro případné zájemce: Zaklínačský meč - sbírka šesti povídek, které volně navazují na svět Zaklínače od Andrzeje Sapkowského. Autor získal prostřednictvím nakladatelství Leonardo souhlas Andrzeje Sapkowského k publikování sbírky s tím, že bude vydána k nekomerčním účelům.
    -----------------------------------
    Sbírka ke stažení ve formátech .doc a .pdf:
    http://www.uloz.to/xEREP6Yt/zaklinacsky-mec-povidkova-sbirka-napsal-emhyrvaremreis-rar

    Originální texty lze nalézt na webu:
    http://zaklinac-povidky-vlastni.webzdarma.cz
    -----------------------------------
    Omluva za Offtopic, ale třeba zaujme. Hezký den.
    • risa2000
      Možná by stálo zato zdůraznit, že se nejedná o povídky od Sapkowského, ale od neznámého autora.
    • Zaklínacsky mec jsem uz cetla, je to vazne dobra knizka, taky gratuluju k souhlasu Sapka, jen tak dal
  • Co je tohle sakra za spam? Vždyť to je několik měsíců starý a není tam jedinej novej záběr, dokonce ani ty bažiny a gryf z upoutávky na vgx. Nemáte o čem psát?
    • Omlouvám se, je tam nový záběr, a to logo PS4
  • stale dycham.. zajimave
    • Ja taky, na tu hru se tesim, hrala jsem jednicku i dvojku .)
  • Jestli bude combat systém podobny druhemu dilu, tak hru stejne ani nedohraju, protože me nekde v puli unudi k smrti. *9*
    • Copak, musel jsi zmáčknout více než 2 tlačítka? Na takovou extreme obtížnost nejsi zvyklý co ? *1*
      • O tom to neni. Witcher 2 jsem dohral a rozhodne bych ji zaradil mezi nejlepsi co jsem kdy hral, ale ten boj... Prave ze slo jen o dve tlacitka. Dlouho jsem nic tak arkadovyho na PC nezazil. Reflex a rychlost to proverilo, ale taktiku uz moc ne. Nic proti, ale k tomu svetu se to moc nehodi. To spis neco jako MnB.
        • Já si myslím že ten combat system je ve skutečnosti lepší než jaký dostavá všeobecně kredit, jen v něm není všechno úplně dobře vysvětleno.

          Kupříkladu:
          1. Ve hře funguje combo systém, tzn. útoky se řetězí a každý další nepřerušený útok způsobuje větší damage než ten předchozí.

          2. Vigor není pouze na sesílání kouzel, ale má poměrně velký dopad na boj s mečem. Kupříkladu když do někoho sekáte úplně bez vigoru tak mu způsobujete o 75% menčí damage než s vigorem na max! Takže když v boji jen tak na zdařbůh metáte znamení pravděpodobně dostanete na pr***.

          Rozhodně si nemyslím že je to jen rolling simulátor jak se tu v poslední době s oblibou říká.
      • Kdyby byl obtizny, tak me snad nenudi. Tady to byl simulator kotrmelcu.

        Občas pouzit hlavu, předtím nez něco napises do diskuze, neuskodi.
  • Raději ani nepomýšlím, kolik lidí bude upgradovat kvůli této hře :)
  • 2ku jsem hrál na konzoli super hra ted mam dobre pc a tesim se jak maly na super hru + graficke orgie
  • Bože já se na tu hru tak těším...tohle je snad hra nejočekávanější pro mě za dva roky :-)
  • Ten trailer není podobný... ale úplně stejný :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit