Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Propadák ................
  • BoB.2
    Zarytý příznivce Sacred to asi nas*re ale někomu se to líbit může.
    • InfidelBro
      Nemůže se to líbit nikomu. Za 50 euro dostaneš prostoduchou mlátičku kterou seženeš za 0.99 na App storu.
      • A nebo i zdarma s par reklamama a nebo masazi na koupi herni meny). Tohle mohli vydat klidne na tablety a mozna by to vzbudilo mirnej ohlas.
  • Zayl
    První Sacred bylo nejlepší překladem, kde klenoty jako dvojité sváření (dual-wield) a měsíční husa (mongoose) krásně doplňovaly gameplay. Dvojka byla asi nejzajímavější spoluprací s Blind Guardian.
    Trojka nestojí ani za bandwith.
    • flash789
      Sacred 2 nebyl zajimavy jen spolupraci s Blind Guardian. ta hra je unikatni a nabízí ARPG piskoviste největšího kalibru. Rozloha kolem 70km2 je silena a je bezne ze třeba po 100 hodinách hrani hrac projde tak 25%.Hra ma několik desitek pribehovych linii, stovky vedlejších ukolu, kolem 40 velkych mest, desitky vesnic.Treba skalovani potvor dle levelu hrace je vymysleno dobře, ze zacatku když ma hrac třeba lvl 10 nepratele mají lvl 11, ale postupem casu ho zacnou předbíhat a ke konci hry mají klidne o 10 levelu vic. Desitky odkazu a easter eggu na ruzne hry a filmy (například lze potkat vetrelce, nebo mit svetelny mec).Co se tyce lootu, generuje se nahodne ale jsou i kousky které jsou pevne dane a jsou vždy an stejnem miste nebo je ma vždy ten samy boss.Sacred 2 postavil tenhle zanr na uplne jinou uroven nez bylo zvykem, tezko budete hledat ARPG a open world se stovkami ukolu dohromady. Hry jako Diablo exceluji zase v jinych kategoriích, ale s pocitem volnosti a pruzkumu se s Sacred 2 nemůžou merit. Problém tehle hry byl ze v době vydani mela neumerne hardwarove nároky a pomerne dost otravných bugu, a taky hlavne to ze bezneho hrace totalne během chvile zahltila a citil se zmateny a ztraceny a nekomu nesedla krapet nemecka kycivotost a barevnost. Ascaron toho dost opravil, pridal datadisk ice and Blood a pak krachnul, hraci hru dodelali sami, při pouziti CM patche je hra stabilni a skoro bez bugu..radost zahrat:)
      • Jak pises, stopro souhlas. Sacred 2 hraju dodnes. Pro me nej arpg sekanice rubanice.
      • Asharak
        Nech toho, já si ji asi nakonec opravdu zahraji *10*
  • Skoda mista na disku. Dopadlo to stejne blbe jako s Dungeon Siege 3
  • maros.goc
    V titulke mate chybu.. To nie je akcne RPG... To je len hack and slash resp brawler
  • Miloval jsem Sacred 1, ale když jsem toto zkoušel, tak se musím ptát jak si vůbec můžou vývojáři dovolit něco takového vydat...Takovouto hru by si nedovolili vydat ani vývojáři her na mobily a tablety, natož na PC...
    • Vzdyt to je ucebnicovej vyprodej znacky...stejnej, jako nedavno s M&MX. Je to jasny uz od prvnich screenshotu, ze to je jen malo prace za malo penez s cilem dozdimat uz polomrtvou znacku a uplne ji tim dopohrbit. Ja jim tady na to seru...nejen, ze hra je strasna sracka, ale navic za to chteji 40e, to asi vazne spadli z visne kluci.
  • Má cenu dát tomu šanci?
    • Nema, akorat se clovek nastve a nechape proc si vubec spinil disk timhletim.
    • Jack1947
      Stažením jistě nic nezkazíš... *4*
    • Ristoro
      Možná když od toho nebudeš nic čekat. Není to RPG, je to lineární rubačka. Mě to teda nechytlo.
  • Kinet1c
    Dalsie znicenie slusnej znacky RPG takymto h.vnom co este sa odvazia nazvat RPG. Akcne to je, H&S tiez, ale RPG iba ked beriem v tom zmysle, ze hram za hrdinu. Loot, suboje, skilly a questy, co by podla mna k dobremu aRPG malo patrit je nikde a nezachrani tuto hru ani grafika, ktora je celkom slusna aspon co som z videi na youtube videl v 1080p. Ked som videl, co so sacred tato firma porobila som neveril vlastnym ociam. Samo o sebe hovori fakt, ze mnohy ludia, teda co sa steamu tyka chcu aby im boli prachy vratene. Drzost pytat za takuto hru 50e. A to hovorim tak, ze nie som nejaky extra velky fanusik serie, tzn hral som mam rad hry obe, ale ne som nejaky blazon do nich, ale rozhodne by si tato seria zasluzila lepsie pokracovanie. Ako som uz pisal niekomu tu, ktory to prirovnaval k Diablo 3, ktore na rozdiel od tohto svinstva, sa aspon snazilo zachovat to co bolo kedysi Diablom, ale tyto uboziaci s Keenu to len po.rali a to poriadne. Urcite sa to nejakym ludom bude pacit, ale osobne si myslim, ze ich moc nebude. Neznasam, ked sa serie snazia pokazit hlupymi rozhodnutiami a napadmi. Uz aj pri Divinity II som nebol uplne nadseny, ale nebolo to az takto zle ako v pripade Sacred. Mozno prave preto, ze zatial co viem vsetky Divinity hry robili Larian, kym toto uz nerobil Ascaron (ci ako sa volaju, teda pisu, nevadi) tak ako ani napr. DA ci ME nerobili nejake ine studia (aj napriek tomu dokazali pokazit DA2) napr. ME seria aj ked v zjednodusenom RPG rezime, este to bolo stale stare dobre ME. TU v pripade S3 ani neviem co to je. No nic, asi vam to mozno bude pripadat zvlastne, ze na to, ze nie som fanatik do serie nejak ju velmi obhajujem a skor to vyzera, ze tym fanatikom som, ale ako som sa vyssie vyjadril k tejto veci, nemam rad, ked k.rvia serie, hlavne dobre serie. A aj ked tych Sacredov doposial neboli len 2 diely aj tak si myslim, ze by sa mali drzat uz zabehnuteho receptu a max. vymysliet nejake vylepsenia, ktore by mohli hru urobit inou viac zabavnou hratelnou ako boli predchodcovia a nie krok ci dve dozadu a urobit nieco TOTO.
    • Zayl
      Odstavce.
  • hele skill tree a loot vlastne jen spomalují hratelnost, tady je to hratelnost v ryzí podobe. Už diablo vykročilo tím správnym smerem že tam nemáte rozvoj postavy a tady to dotahli do dokonalosti (dalo by se rict dokonale rpg zbavene všeho balastu)
    holt dneska musí byt hryci porad odmenovani nejakym lootem a achivmenty a nehrajou jen pro samotnou zabavu z hraní
    • Souhlas. Všechno osekat, jen to zdržuje. :D Tady to vypadá, že dokonce v evoluci akčního RPG předběhli i Blizzard. Ale oni to v Diablu 4 doženou. Akorát na rozdíl od týhle hry vám to D4 prodaj a ještě si budete chrochtat blahem a mazat ho*na po tváři. :D
    • a proto se ted rozvoj postavy vratil v podobe paragon levelu :)
    • Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království gamerské.
    • rpg je snad (role playing game) hra na hrdiny,musi obsahovat skilly,mnoho gearu deleneho do set,leg,apod...,postupny vyvoj hrdiny,pribeh,dialogy,....
      rpg jen s tupym mlacenim neni rpg ale hack&slash hra.
      • v diablu 3 musíš protrpet kym se dostaneš na end game a kym poshaniš eqip, tady to proste vynechali a mas end game hned a mužeš si uživat
        • Kinet1c
          Sacred 3 nesaha Diablo 3 ani po clenky a to je co povedat, ked som videl gameplay na S3 nevedel som ci mam plakat od zufalstva alebo smiat sa z ubohosti hry
    • Co sa potom z toho stane izometralne cod,a budeme vsetci zombici bez romyslania? *16*
  • Odulin
    Teď jsem tomu dal hoďku z warezu. Třeba by to ve více lidech nemusela bejt špatná rubačka, ale dát tomuhle jméno Sacred 3 je fakt síla. Se ženou jsme se celkem těšili, protože Sacred 1,2 jsme měli na vejšce rádi, ale tohle nás pěkně setřelo. :) No aspoň jsem dostal trochu chuť pohnout s Helsingem a D3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit