Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sacred 3, akční RPG? Hrál jsem 1 hodinu, z nepřátel nevypadla (a asi ani v budoucnu nevypadne) žádná věc, jen jdete dopředu a mlátíte co potkáte. Tak to je vážně síla, protože tohle je normální podvod pro hráče, kteří očekávají RPG-systém, Loot a vývoj popstavy. Ale já se nerozčiluji, teď hraji Diablo1, ano D1 s modifikací, která vrací dohry všechny questy (tedy 9 nových) a vynechané animace např. Butcher video, přidává checkpointy, level 60, žluté věci,setovky-zelené věci, bednu na předměty (sdílenou!!!), na jeden čtverec v inventáři 1 milion goldů,3 nové charaktery,vlastní level (TerrorsDomain) pro Diabla + mapu Map of the stars, kde je vydět jak diablo každou hodinu sílí - ano máte 1 h na jeho zabití a spostavou mág 30 level máte co dělat, opasek až na 25 lahviček, v singlu 4 obtížnosti, HD rozlišení, 3D akceleraci atd. Prostě Ráj!!!!!! No a co z tohohle má Sacred 3? No jdu pařit se svým kouzelníkem level 56.
    • Co to je za mod?
      • Mod se jnenuje Diablo 1 HD MOD - BELZEBUB
        http://mod.diablo1.eu.org/download/
        Čauky *5*
    • Takze je to pravda co sa pise v komentoch pri torentoch dpc a 17 giga za grafiku bez nejakeho progresu ? pripada mi to ze je to nejaky test pre konzole ze asi ako sa hra "rpg" na ovladaci uz blizard to skusil.pravdepodobne tie firmy maju medyi sebou spionov zamestnancou co donasaju druhej firme len tento krat asi deep silver nerozchodi .nastastie su tu ludia a komentare preto sa firmam podobneho tipu nepaci unik aha uz to chapem aby co najviac svoje vynalozene peniaze napriek failu mohli zneuzit.Vivat demo *6*
  • MickTheMage
    Ako som prave zistil, oni mi tu dali za pravdu. Vzdy som hovoril, ze Diablo od rubacky nezachrani ani ten skill tree a bohaty loot...mno, v Sacred 3 to vsetko dali prec a este stale sa najde blbec co to nazve RPG :D (zdravim aj Overwatcha ;)) Preco to vlastne volaju Sacred 3 ked to s predchadzajucimi Sacred hrami nema skoro nic spolocne?
    • flash789
      aby toho co nejvic prodali? *3*

      Hmm..ted když ten clanek poradne ctu..proc to Homola prirovnava k Diablu a k nejake situaci před deseti lety, on nevi ze Sacred 3 nemá s hrami typu Diablo vůbec nic spolecneho ale spis by mu slušelo prirovnani ke hram Golden Axe nebo Gauntlet? Snad vi ze hry typu Diablo jsou zejména o lootu, a rozvoji postavy, to ze se tam sekaji k tomu potvory ještě neznamena ze to je diablo...ahaaaaa...zase opisoval nekde...zejo? *3* *14* *3*
      • Ristoro
        Jenže Sacred 1 a 2 byly o lootu a rozvoji postavy. Tohle je taková odbočka, která není RPG, ale čistá Hack and Slash hra. Neřeším název hry, ale taky mě to nebaví, moc lineární. V coopu by to mohlo stát alespoň za zahrání, ale solo jsem odinstaloval po 1. levelu.
  • flash789
    Dalsi zmrvena znacka..Gothic, Dungeon Siege a ted i Sacred..jen tak dal..za chvili nebude co hrat a muzu si v klidu lepit plastikovy modely...pitomci!!!
    • Brah! Par let doazdu sem propadl absolutne jisty onlineovce "Cabal" (neni spatna), zavislost dosla do takovyho stavu, ze sem se jednoho dne nastval, vypnul router, otevrel skrin a slepil Tu-142M v 1/72 (za dalsi asi tri dny)... ano, zavislost na pocitacovych hrah se da lecit lepenim plastikovych modelu :-)
  • Jednicka byla fajn, 2 hrozna a 3 je totalni katastrofa. Odpad - mozna tak pro lidi co si vystaci se 2 tlacitkama. Vydrzel jsem u toho 10 minut.
    • flash789
      Sacred 2 je super, ten svet co tam Ascaron vytvoril je mistrovske dilo, vetsine rádoby open world rpg se muze o tom jen zdat.
      • Je obrovský, ale zároveň aspoň mi přišel teda fakt hodně prázdný.
  • Chtěl bych se zeptat hráčů předchozích dílů - z obrázků se mi strašně líbí jednička, chtěl bych si ji zahrát, ale jelikož mi celkem vadí kouzlení - dá Sacred Gold hrát pohodlně bez mága nebo používání kouzel?
    • V poho.
    • N7N7
      Ano, dá. Zahraj si za barbara nebo za trpajzlíka. *4*
  • "Laťka byla nastavená tři roky starým Diablem 2 + LoD proklatě vysoko a Sacred ji samozřejmě nepřeskočila."

    Já si pamatuju, jak pomalu v každý druhý recenzi psali, že je to lepší než Diablo 2. :D Holt kvalita diablovky se ukáže až po čase. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit