Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro me je Steam Dečka největší omyl mého života. V jejich systému nejede většina her, šílené tuneni abych rozběhl hry z Epicu, na které stejně nešel použít jejich gamepad. Přeinstalovali jsem tedy na Windows a zde totálně špatně ovladače. DECK se sám od sebe občas restartuje, nejde připojit bluetooth příslušenství (i když ihned po instalaci ovladačů šlo). Vrchol všeho je naprosto šílený hluk z ventilátoru. Všechna PC mám chlazená vodníkem, takže jsem zvyklý na téměř nulový hluk. Ale mám i pracovní notebook na jehož hluk jsem roky nadával. Ale tohle je 10x horší.  Já si ho nikam do vitríny k LEGU dávat nebudu. Leží v šuplíku a je to pro mě poučení - nikdy neobjednavat dopředu neprověřený HW.

    • ravux

      Pokud mate Steam Deck na hrani her z Epicu, je to skutecne omyl vaseho zivota. Tezko vsak chyba Steam Decku.

      • Váš komentář by měl nějaký význam, kdyby Valve předem neavizovalo, že bude otevřený pro všechny PC launchery.

        • ravux

          Coz neznamena, ze je pro ne designovany, testovany, optimalizovany a doporuceny, ze?

          • Jaký je rozdíl jestli si koupím FIFUpřímo od EA ne od Steamu? Hra má pořád stejná data, jen Valve do Decku narve naprosto neschopný ovladač (tedy jen se tak softwarově tváří) jen z toho důvodu aby nebyl kompatibilní s ostatními launchery. A to nemluvím o ostatních argumentech o kterých jsem psal - samovolné restarty, příšerný hluk a taky ty o kterých jsem nepsal - poměrně slabý výkon. Když notebooková APU dokáží mít v konkurenčních handhaldech vyšší výkon než čistě na hraní vyvinuté APU tak je něco špatně. Plasty taky nestojí za moc a v kombinaci s tím šíleným přehříváním nebudou mít dlouhou životnost. Za mě je Steam DECK předražený krám.

            • Steam Deck má optimalizované ovladače ve vlastním OS. pokud tam narveš Windows a stěžuješ si, že má ovladače na houby, tak je to podobné jako narvat Android do iPadu a stěžovat si na špatnou podporu. OK, Valve výměnu OS nezakazuje a tvrdí, že je možná, ale taky nemá důvod nějak extra podporovat konkurenci. Z FIFA z EA obchodu nemá nic, z FIFA ze Steamu má procenta. Dělat si s tím můžeš co chceš, ale na vlastní riziko.

              A ohledně konkurenčních handheld PC. Ty jsou o dost dražší, takže se nemůžeš divit tomu, že Steam Deck není tak výkonný.

              • Reakce na příspěvek:

                Píšeš naprosté nesmysly, protože Valve podporu Windows deklarovalo, ovladače na Windows samo vydává a je za ně zodpovědné. Pokud Apple vydá Android pro iPad, tak za něj kvalitu bude zodpovědný. A nikde nepíšou o tom, že kvalitu nezakazují, ale že ji moc nevěří, nýbrž se chlubí tím, jak Windows podporují. A to mluvím o te lepší variantě na Steam Decku. Ten jejich systém je naprostá katastrofa. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit