Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot
    Pokud to omezí otravné přidávání "přátel" se skrytým profilem a lvl.0 tak jsem určitě pro
  • Takže vezme si nějaký jeden přiklad. Franta z Pivotic na Moravě moc hry nehraje, má velice pomalý net, ale je velký fanda GTA, takže před ním stojí dilema, se svým pomalým netem stahovat 70GB dat několik týdnů(extremní přiklad) ze Steamu, aby mu neomezili funkce nebo koupit krabicovku a hru hrát hned, ale tím pádem bude mít omezené funkce Steamu. Jako bonus pak dostane v obou situacích další DRM v podobě Social klubu, který funguje podobně jako Denuvo, takže pořád něco kontroluje. Opravdu radost PC-hraní..
    • bude ten franta z Pivotic na Moravě používat Chat kvůli GTA? Proto že jestli má tak pomalí net že to nemůže ani stáhnout tak nebude moc hrát online
    • yuri337
      To je ale debilní příklad. Franta z Pivotic si může za 5dolarů (cca135kč) koupit nějakou menší hru a GTA koupit krabicové. Pokud je Frantovi líto dávat něco přes "kilo" tak ať PC radši nezapíná, a ušetří za elektřinu.
    • Toto je prakticky lez. Hru bude moci hrat s veskeryma funkcema co hra nabízí. Pratele na steamu nemaji s hrou nic spolecneho.. Chces vyuzivat komunitni funkce steam? Neco si kup. Nechces tak nekupuj a jen hraj bez omezeni.
    • Pokud koupíš krabicovku, žádnej Steam potřebovat nebudeš...
    • Ocelot
      Franta má ještě jeden problém. když si koupí krabicovku GTA, tak nemá se steamem nic společnýho :D
    • Pokud vim tak komunitni funkce nejsou ke hrani potreba, jsou pouze neco navic. A jestli ma na steamu jen krabicovky "z donuceni" tak nechapu proc teda pouziva ty komunitni funkce kdyz ten steam tak nesnasi a nepouziva treba facebook.
      • Franta ty sociálni služby třeba vůbec nepoužívá ale protože neutratil 5$ byl po letech užívání Steam klienta hozen do jednoho pytle se spamery a podvodníky.
    • Kozy
      Když Franta moc nehraje tak mu budou nějaký funkce na Steamu asi ukradený, ne?
      • zaplatil si hru, takže Franta očekává všechny výhody a ne poloviční... Franta si nenechá sraát na hlavu...
        • Asharak
          Neřekl bych, že výrobci garantují možnost přidávání přátel na steamu, resp. služby které nabízí steam a které může měnit.
        • Doporučil bych Frantovi začít tím, že si zjistí jak co funguje. Jak napsal už Ocelot, GTA Steam nevyžaduje a pokud si Franta koupil GTA mimo Steam, tak nemá se Steamem vůbec nic společného.
          • nejen ze nevyzaduje on taky krabicovej gtav na steamu NENI! nebo se da krabicovka gta v nejak pridat na steam ucet????
          • víš co je přiklad? Uvedl jsem GTA jelikož je to macek, co se týče dat, určitě se nějaké hry s podobnou velikostí, co se aktivuje na Steamu dočkáme... Jen se neboj...
    • XorxoxTalarius
      Tak si pak ve sleve koupi neco za 5 Euro a bude v pohode, kazdopadne mas bod, jelikoz je to validni bod, ovsem to jsem rikal uz v momente kdy vsichni Steam blahorecili
    • Na novych konzolich muzes vyuzivat vsechny online funkce zadarmo?
    • Asharak
      WTF *1* bude hrát v obou případech? Bude, tečka
  • XorxoxTalarius
    Jsem vetsinou proti temhle narizenim a nejsem ani super skalni fanda Steamu, ale tohle neni zadna hruza. Pokud neprijdou s dalsimy narizenimy podobneho typu, tak jim nebudu nic vycitat.
    Prece jenom, udelat nakup za vic jak 5$ jako identifikaci neni takova hruza.
  • Vojta_Ilavsky
    Good Old Games.
    • Sr_Lobo
      Pravda GOG je zlatej, skoda ze vic novejch tvurcu prez ne nedistribuuje.
      • ucho
        lidi tam málo nakupujou. až tam budou nakupovat víc, budou i hry od nových tvůrců. takový začarovaný kruh, který musí rozpohybovat hráči...
  • Sr_Lobo
    Za mne palec nahoru, ale kdo v tom chce vidět korporátní kryptofašismus tak ať si poslouží *2*
    • ti spameři nemají problém 5 dolarů utratit, takže to bude otravovat jen ty platicí zákazníky krabicovek. Smutné, že tomuhle svinstvu někdo ještě fandí...
      • Spameri to rozhodne platit nebudou. Musi vytvaret mraky uctu aby mohli spamovat a rozhodne za ne nebudou platit plus nejde jen tak snadno prevest penize tim padem hrozi ztrata anonymity a znacne ztizeni prace.
      • ucho
        spameři chtějí být anonymní. tím, že musí utratit nějaké peníze, prakticky o anonymitu přicházejí. je to tedy rozumné řešení.
        • oni už si cestu najdou. Že je Steam apka totálně neoptimalizovaná, mp v DS2 prolezlej cheatrama, použivají hacky atd to nikoho nezajíma. Strašné, jak je na tom primární herní klient pro PC...
          • to ze je DS2 prolezlej cheaterama nema nic spolecneho se steamem, absolutne, ale totalne nic. Nevsiml jsem si ze by byl steam neoptimalizovanej. Nepoustej to na kalkulacce.
            • samozřejmě to má společného se Steamem všechno, jelikož jejich VAC je naprosto nefunkční a proto musel být z DS2 odstraněn.
          • Za to ale nemuze steam. Za to muze namco.
            • Steam/Valve se stará jenom o Cheatery u her který maj Vac ne?
            • Samozřejmě, že je Steam nefunkční a nerozpozná hack a mod a dává za to bany, za to může Namco. *15*
          • xH4wK
            Ludi ako ty krasne vystihuje vyraz 'Shortsighted'
  • ..a co tym ako dokazu? Stale najhorsie su tie ucty, co maju iba CSGO (z akcie) na otestovanie CHEATOV
  • Steam účet mám několik let a nikdy mě nikdo nespamoval ani neprudil. Možná to bude tím že her které vyžadují ke spuštění Steam klienta nemám kvanta. Ovšem fakt že bych měl utratit 5 $ jen proto abych nebyl považován za spamera a podvodníka, noo pěkný. No já si o Gabeovi také myslím svý takže jsme si vlastně kvit. *6*
  • RedEagle
    A ja že prečo sa mi nedaju pridavat na steame priatelia ani predavat veci v Counter Strike Global offensive :))
    Cize staci ak si kupim Paysafe Card trebárs za 10 eur a prevediem z nej peniaze do mojej steam penazenky ?
    • Taronyu
      Malo by to stačiť. Ja som tiež do nedávna na steame vždy len aktivoval krabicovky, až Ori and the Blind Forest ma prinútil si tam vložiť zopár eur. A tiež som ich tam dával cez paysafe card :)
    • Asharak
      Ano. Dokonce by (nejspíš, nezmínili trh) stačit prodat item, získat za něj 5€ a koupit za to něco. Myslím si, že prodání samotné (+5€) se nezapočítá. //jo ah pardon, napřed je v cs:go třeba něco kopupit , klidně za 0,03€ a pak po 21dnech je možnost prodávat, moje chyba ._.
  • Kozy
    Konečně, teď se ty spamy objevují prakticky denně.
  • Asharak
    No, abych se pochlubil, tak pokud to nebude přes 300€ cca tak to nehrozí :D (CS:GO only :3).
    Jinak super věc, ikdyž poslední dobou už moc 0-1lvl invitů nemívám.
    Ok, změna názoru. Akorát to vymýtí počet trochu, ale nakonec to spíš pomůže a dá výhodu těm chytřejším :/ @urban: díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit