Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    V tom případě ti to nedaj
  • zaty
    Mele mamlas z Brna pracující jako živnostník. Osobně je mi totálně jedno jaký je medián a kolik berou ostatní. Kdo chce, nebojí se makat a investuje čas do sebevzdělávání, ten si vydělá dost na to, aby si mohl kupovat hry za západoevropské ceny.
  • článek moc dlouhý, a já moc hloupej..
  • Jack1947
    Hehe to by pak zneužíval každý ještě mnohem více...
  • Mart9
    Doporučuju přečíst článek.
  • tak u niektorých hier sa za pol hodinu ani nedostaneš do hry a stráviš ich nastaveniami a výberom postavy
  • Co když si koupím hru třeba z kinguinu, za 500 a na steamu bude za 1500,- daj mě pak těch 15 kílek ? :-)
  • Heh ... uzs to vidim, vyjde trebas novy simcity ... velka PR kampan, vsichni nateseny, honem koupej, ale ani po tydnu jim to nepude spustit, protoze se to nepripoji na servery => 90% vraci a chce prachy zpet ... to bude krasa ... a dobre jim tak.

    A pocitam ze steam velmi rychle zaradi i % takovych refundu mezi hodnoceni hry.
  • Tam by se ty dve hodiny mely zacit pocitat az po vydani plny verze ne? ;D ...
  • zaty - mele nakej mamlas z prahy pracujici v zahranicni spolecnosti, ano ano nekecej jo? jestli nevis jake je median platu u nas tak si to jdi nastudovat
  • palver
    Dvě slova: Gone Home...
  • Já už na Stemu vlastním přes 50 her a to jsem začal někdy minulý rok... jsou hry, co bych nikdy nevrátil, a hry, u kterých mám i 50 hodin :)
  • Já zase hru v day 1 nechci ani náhodou. Radši počkám ten rok nebo 2 a pak hezky za 50% a méně se všemi DLC a opatchované a funkční. Případně již budu v té době vedět, že je to propadák a za nic nestojí, než koupit pre-release nebo hned po vydání a pak čekat na patche jak na smilování.
  • Ústní maturita *3* . Ty sekretářko. *4*
  • zaty
    2Mantor vzhledem k tomu jak se tady v diskusich projevuje, vubec bych se tomu nedivil :)
    Radši jsem si udělal screenshot, protože on to zedituje, až mu to jeho hlavičce docvakne :D
  • facepalm, to nemyslis vazne, ze nie? ;-)
  • zaty
    Tak teď nevím, jestli jsi opravdu tak blbý, nebo to jen hraješ.
    Jestli tam fakt vidíš nějaký výdělek, tak si běž zopáknout základní školu.

    Dejme tomu, že máš na účtě 10000. Koupíš hru za 1600 (zůstatek 8400), nebudeš ji hrát, za týden ji vrátíš za 1600 (zůstatek 10000) a koupíš ji za 600 (zůstatek 9400). Takže jsi nic nevydělal. Jen jsi utratil o 1000 méně, ale stejně si tu hru nemohl hrát.
  • zaty
    Fuxo jen jestli nebude problém v tom, že máš plat jen 500 Euro. Nehrej tolik, více na sobě makej a na ty "západní" platy se dostaneš ;)
  • TheGGG
    ty to pořád nechápeš, tss zkus se nad tím zamyslet znova.
    Koupím za 1600,-
    Počkám na slevu.
    Prodám vrátím a dostanu 1600,-
    Pak koupím za např. 600,- ve slevě.
    Easy money vydělaný.
  • zaty
    A jak na tom můžou vydělat? Pověz Jacku, to zní jako business plán :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit