Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konecne se na steamu uklidni ta neskutecna zaplava ruznych pseudoher a pokusu...uz se v tom nedalo absolutne vyznat a probirat se tim je ztrata casu.
  • Je to výborné a jsem plně přesvědčen, že spokojenost bude na všech zúčastněných stranách, krom studií, které vyrábějí nezábavné hry.
    • No nezabavne neni dnes takovy problem jako nedodelane a zabugovane. To si myslim je hlavni duvod, proc lide hry vraceji.
      • XorxoxTalarius
        Tak jako kdyby to pomohlo tomu aby se vydavatele chytli za nos aspon z poloviny, tak by to bylo super. Bohuzel ti nejvetsi prusvihari maji vlastni sluzby :(
  • "...případně jim někdo řekl, že Origin od EA je mnohem vstřícnější a užitečnější..."

    Dejte si facku za to "mnohem vstřícnější" a pak rovnou druhou za to "mnohem užitečnější"!
    díky
  • Nejvice asi budou kvicet vyvojari, kteri prodavaji nedodelane smejdy pomoci nablyskanych videi. Tem ted padnou prijmy...
    • Mart9
      Ono je na druhou stranu blbý, že něco prostě za ty 2 hodiny stihneš i dohrát.
  • Tahle možnost není špatná ,ale více by se mi líbila opačná možnost.Každý by si mohl hru 2 hodiny zahrát a pak se teprve rozhodnout ji zaplatit.(trial verze)Zařídit to takto není o nic složitější a odpadly by zbytečné peněžní transakce.
  • Tvl, kdyby to bylo měsíc dříve, tak "vrátím" 2 hry, přesto jsem to kousl a nahrál cca. 20 hodin... :(
  • XorxoxTalarius
    Po kontroverzi s modama je to velmi dobry krok, sice ja osobne to asi nevyuziju, ale i tak plusove body pro Steam.
    • Tos asi myslel tu zbytečně opět zveličenou "kauzu", kdy zas PCčkáři tento krok považovali za konec modování zadáče. Nemluvě o tom, že někteří samotní modeři by tuto možnost uvítali, ale holt jich nebyl takový počet, aby přeřvali tu masu lidí, co byla proti...
  • Heh ... uzs to vidim, vyjde trebas novy simcity ... velka PR kampan, vsichni nateseny, honem koupej, ale ani po tydnu jim to nepude spustit, protoze se to nepripoji na servery => 90% vraci a chce prachy zpet ... to bude krasa ... a dobre jim tak.

    A pocitam ze steam velmi rychle zaradi i % takovych refundu mezi hodnoceni hry.
  • Už jsem si zažádal o refundaci 5 her, které to splňovali, tak teďka čekám, co bude... zatím jen email, že to řeší.
    • a s takychto tam budu mat vzdy radost *1*
      • Já už na Stemu vlastním přes 50 her a to jsem začal někdy minulý rok... jsou hry, co bych nikdy nevrátil, a hry, u kterých mám i 50 hodin :)
  • cize napr hry ako samorost skoncili ? niektore kvalitne hry nemaju viac ako hodinu dve, som zvedavy ako toto poriesia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit