Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    to si vzdycky chudi PC hraci, co nakupjou jen ve slevach, zahrajou 2 hodiny a pak si koupi jinou hru, zahrajou si ji 2 hodiny a zase koupi jinou hru a porad dokolecka :D urcite se to bude jen zneuzivat
    • zaty
      Tak určitě se najdou takoví, ale nemají pak už jednodušší si tu hru stáhnout z torrentu a hrát bez omezení?
      • Jack1947
        Ne,nemají poněvadž tady na tom můžou jen vydělat.
        • zaty
          A jak na tom můžou vydělat? Pověz Jacku, to zní jako business plán :)
    • ty si uplny k*k*t...
  • Co když si koupím hru třeba z kinguinu, za 500 a na steamu bude za 1500,- daj mě pak těch 15 kílek ? :-)
    • Jack1947
      Hehe to by pak zneužíval každý ještě mnohem více...
    • Mart9
      Doporučuju přečíst článek.
      • článek moc dlouhý, a já moc hloupej..
        • Mart9
          V tom případě ti to nedaj
  • Tak takový krok by mě nečekal... právě naopak něco, co by zhoršovalo způsob reklamace, ale chápu. Marketing jasně udává, že je výhodné udržet si zákazníka a preference krátkodobějších "ztrát" před dlouhodobějším ziskem je tu jasná.
    • Ajééé, další absolvent kurzu Úvod do mikroekonomie...
      • No co... ještě ty svoje vědomosti nějak musím použít, než zase všechno zapomenu. Celej týden pryč, kvůli 15 minutám.
        • Časem si uvědomíš, že ekonomický modely jsou na dvě věci, a je poměrně jasný důvod, proč to zůstává v akademické sféře a nikoliv v praxi. A rád bych studoval školu, kde je na zkoušku 15 minut. =D

          Jednou z tebe bude krásná sekretářka. =)
          • Ústní maturita *3* . Ty sekretářko. *4*
          • A kolik obchodů řídíš/máš ty? :)

            Pokud není zákazník chronický vraceč a stěžovač, je lepší si ho udržet tím, že mu jednou nebo dvakrát vrátím peníze. Možná se to nevyplatí hned a ne u všech, ale u někoho a časem třeba jo.
    • Tak se teď dívám, že jsem to zkomolil a napsal obráceně to poslední souvětí *facepalm*.
  • Osobne by som to dal tak na polhodinu hrania lebo spekulantov sa najde asi vela co si zahraju zo vsetkeho mozneho 2 hodky a potom hru vratia. Netreba zabudat, ze mnohe hry napriklad v early access maju kratsie ukazky z hry, ktore sa vacsinou za hodinu dohraju. Tito vyvojari pridu o cenne peniaze na rozvoj hry lebo ludia po dohrati ukazky budu hromadne refundovat. A co je shitina sa da aj docitat na webe alebo v hodnoteniach :-) Skusit ano ale skor take pricuchnutie + test ci hra pobezi na danom HW.
    • tak u niektorých hier sa za pol hodinu ani nedostaneš do hry a stráviš ich nastaveniami a výberom postavy
    • předpokládám, že speciálních typů jako early access se to týkat nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit