Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ne,nemají poněvadž tady na tom můžou jen vydělat.
  • zaty
    Co s nima? Nic. Stejně jako nikdo nic nedělá s lidma, co si koupí foťák a za 14 dní ho jdou vrátit a nechájí v něm kartu a na ní fotky z dovolené? Nebo co si koupí oblek/šaty, jdou v něm na akci a druhý den ho jdou vrátit? Vždycky se najdou vyčuránci. Mě by třeba ani nenapadlo, že bych vrátil hru, kterou jsem dohrál a bavila mě.
  • zaty
    Tak určitě se najdou takoví, ale nemají pak už jednodušší si tu hru stáhnout z torrentu a hrát bez omezení?
  • no ja zrovna nekradnem, myslim ze 245 titulov v mojej steam kniznici hovori nieco ine, ale to, ze je to nefer je fakt, nema to so zlodejinou nic spolocne, vsetko je tu drahsie a menej kvalitne, ako v inych krajinach a este aj tie platy mame oproti nim dost nizke... o tom tu bola rec a netyka sa to len hier.
  • ty si uplny k*k*t...
  • Chci hru day1 a ne rok pozdejc ve sleve. Proc musim platit 50€ z 500 euroveho platu a nemec plati 50 z 2500 euro platu.

    To je fer, to je spravedlnost ?
  • jindra.veliky
    to si vzdycky chudi PC hraci, co nakupjou jen ve slevach, zahrajou 2 hodiny a pak si koupi jinou hru, zahrajou si ji 2 hodiny a zase koupi jinou hru a porad dokolecka :D urcite se to bude jen zneuzivat
  • Takže když je hra za Euro, jsou to hamižní zloději, protože v Německu to mají na kupní sílu levnější?
    Kdo chce krást, krást bude, i kdyby to stálo halíř.
  • Tahle možnost není špatná ,ale více by se mi líbila opačná možnost.Každý by si mohl hru 2 hodiny zahrát a pak se teprve rozhodnout ji zaplatit.(trial verze)Zařídit to takto není o nic složitější a odpadly by zbytečné peněžní transakce.
  • drasta
    Vzhledem k tomu ze jsem jim psal v sobotu a jeste nemam odpoved bych rekl ze maj docela naval uz ted.
  • a s takychto tam budu mat vzdy radost *1*
  • Tak to od 11 juna budu asi serveri technickej podpory znacne pretazene *1*
  • Ano existuju zlavy, ale aj tie spominane krajiny z lacnejsim startom hry maju zlavy, takze stale to maju lacnejsie, ako trebars my, co mame podstatne mensie prijmy v porovnani s nimi. V tomto je to fakt uplne mimo. My sme neni na urovni Francuzka ci Nemecka.
  • Existují slevy, 50 E jsem zaplatil jednou v životě.
  • Rad bych vedel jak obhajis cenu her, ze v nemecku, fancii, americe das za AAA hru 50€ (u amiku $ takze jeste mene) kde vydelavaj tisice, a u nas stejna cena u nich, kde se vydelava tak 500.

    Opravdu nechapu kto si muze kupovat hry, kdyz to dokazou davat levnejc v rusku proc je stred/vychodni evropa zarazena na stejnou platebni schopnost jako zapad?

    Vydavatele okradaji tebe, a ne pirati vydavatele.
  • Jack1947
    KDo bude i nadále nespokojený? JEHO CHYBA!

    No nevím ty 2hodiny (přesně 2) ay to nepřineslo více problémů než užitku nakonec *7*
  • Takže si jako koupím hru, nebudu ji 14 dní hrát (2 hodiny je nic), kdyby náhodou zlevnila, abych ji mohl vrátit? Jak se to liší od toho, kdy si tu hru nekoupím za plno a koupím si ji, až bude ve slevě?
  • No tak, teď kdo bude pirátit jsem velmi zvědavý jakou bude mít výmluvu tentokrát.
  • TheGGG
    koupíš si hru draze a bude doufat že slevní. Až slevní, vrátíš ji, ale dostaneš plnou cenu. Pak tu hru znovu koupíš ve slevě a ušetříš třeba 25 % ceny. *5*
  • Tento krok je určitě vůči hráčům velmi vstřícný, ale jak již bylo zmíněno níže, vyvstává otázka co s hrami, které mají méně než dvě hodiny na první dohrání? Co s vykuky (nákup třeba guitar hero před party, pařba s kamarády a ráno rychle vrátit)?A nevíte někdo, zda půjde jedna hra vrátit dvakrát? Příklad: koupím za plnou cenu a nehraju, druhý den spadne do slevy, vyměním a pak teprve zjitím že mi nejde/je to fuj/chtěl jsem jiný díl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit