Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nevim, hraju 20 let a většinou vim co chci, navíc v době youtube a pomerne rozsáhlého odvetvi piratstvi v pripade nejistoty nevidim důvod proc se obsirat s refundaci.Ale chápu ze to nekomu muze byt uzitacne, ja v tom proste zadnou vyhodu nevidim.
  • No vidíš... Od teď si budeš moct koupit hru, u které si nejsi jistý, jestli je přesně taková, jak si o ní myslíš, a nebudeš se muset bát, že jsi vyhodil peníze oknem.
  • Nemusel... Peníze studiím určitě neposílají každý den. Asi jim to teda museli dát vědět, ale nijak zvlášť o tom nejspíš jednat nemuseli.
  • A kolik obchodů řídíš/máš ty? :)

    Pokud není zákazník chronický vraceč a stěžovač, je lepší si ho udržet tím, že mu jednou nebo dvakrát vrátím peníze. Možná se to nevyplatí hned a ne u všech, ale u někoho a časem třeba jo.
  • XorxoxTalarius
    Tak jako kdyby to pomohlo tomu aby se vydavatele chytli za nos aspon z poloviny, tak by to bylo super. Bohuzel ti nejvetsi prusvihari maji vlastni sluzby :(
  • XorxoxTalarius
    Po kontroverzi s modama je to velmi dobry krok, sice ja osobne to asi nevyuziju, ale i tak plusove body pro Steam.
  • No nezabavne neni dnes takovy problem jako nedodelane a zabugovane. To si myslim je hlavni duvod, proc lide hry vraceji.
  • Když se na to vydavatel vyse.e tak se nic nevrací. Hlavně, že začali dělat opět něco jineho....
  • Hmm..no a? moc nevim k cemu mi tohle bude, ještě nikdy se mi nestalo ze bych chtěl hru vracet, kupuju hry co chci, nevim proc bych mel kupovat hru co nechci.
  • Koupil sem space engineers hned jak to vyslo a chci to vratit, za dva roky je to v stejnem neopuzitelnem stadiu. Nekonecny early acces nechci. Mam sanci na vraceni ?
  • Už jsem si zažádal o refundaci 5 her, které to splňovali, tak teďka čekám, co bude... zatím jen email, že to řeší.
  • "...případně jim někdo řekl, že Origin od EA je mnohem vstřícnější a užitečnější..."

    Dejte si facku za to "mnohem vstřícnější" a pak rovnou druhou za to "mnohem užitečnější"!
    díky
  • Musel se Steamu nějak dohodnut se studii které již mají hry na streamu? Tedy tohle rozhodnutí bylo zpětně od Steamu i kdyz byli aktivní podmínky které tohle vylučovalo.
  • Tvl, kdyby to bylo měsíc dříve, tak "vrátím" 2 hry, přesto jsem to kousl a nahrál cca. 20 hodin... :(
  • Časem si uvědomíš, že ekonomický modely jsou na dvě věci, a je poměrně jasný důvod, proč to zůstává v akademické sféře a nikoliv v praxi. A rád bych studoval školu, kde je na zkoušku 15 minut. =D

    Jednou z tebe bude krásná sekretářka. =)
  • Konecne se na steamu uklidni ta neskutecna zaplava ruznych pseudoher a pokusu...uz se v tom nedalo absolutne vyznat a probirat se tim je ztrata casu.
  • No co... ještě ty svoje vědomosti nějak musím použít, než zase všechno zapomenu. Celej týden pryč, kvůli 15 minutám.
  • Ajééé, další absolvent kurzu Úvod do mikroekonomie...
  • Tak se teď dívám, že jsem to zkomolil a napsal obráceně to poslední souvětí *facepalm*.
  • Je to výborné a jsem plně přesvědčen, že spokojenost bude na všech zúčastněných stranách, krom studií, které vyrábějí nezábavné hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit