Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    podobne kritický by som ale bol i v prípade Kingdom Come, tam je zvláštne, že na základe traileru tu je tona chválospevných subjektívných ploskulí od redakcie....dvojaký meter
    • Pan Vávru so svým slavným projektom pekelne pohorí...
    • maros.goc
      ? Narozdiel od tejto hry KC vydalo po nepodarenom teaseri aj niekolko velmi slubnr vyzerajucich videi... Navyse KC vyzerá proste bozsky, a to na rozdiel 1886 nielen graficky
  • maros.goc
    Mam sice radsej cyberpunk nez steam punk, no toto vyzera krasne.. Skoda ale je prvoplanovej cutscenes qte tunelovitej cover'n'shoot autoheal hratelnosti... Ta to vsetko kazi
  • Miserius
    Lituju toho kdo hral TLOU jako střílečku (pravděpodobně bylo nutný hrat na Easy, na Hard/Survival má člověk max 5 nábojů *1* )
    • oktavius66
      No vidíš to... právě si mi připomněl a zároveň udělal chutě si znovu zahrát NewGame+ na Survival. Jinak LEFT BEHIND je super ! Má to sice asi tak 3 hodinky na nejtěžší, ale má to převelice krásný a poutavý doplňující příběh. No už se těším na druhý díl této pecky *3*
    • Tam byli i střelný zbraně?:D:D....
    • God-of-War
      Asi jen uplnej vocas.
    • :) mluvíš mi z duše.
  • Pete.palis
    nesnášim kňíry! *1*
    • nejsem grammar nazzi, ale slovo "kŇíry" je asi nejvíc největší češtinářský fail na světě :D Ale líbí se mi, takže to tak asi budu taky psát :D
      • Pete.palis
        oka no to ň jsem přepísk, ve fofru mi to nepálilo *1*
  • Tak hra bude vicemene tps akce, bude herne podobna prave Gears of War, ale vypada opravdu vyborne a steampunk zasazeni je parada.
    • Pilgrim66
      A vypada to na zajimavy charaktery pro me teda minimalne jejich vizualizace.
  • The Last of Us strilecka? Ja si teda behem hry moc nezastrilel, spis sem to daval pekne na tajnacku, stealth akce zní líp :P
    • Přesně, já byl rád za každou patronu, co jsem našel... jinak tohle vypadá vážně výborně. Hra působý velice promyšleně, a nejspíš nepůjde jen o další polotovar, kterej nabýzí od všeho něco, ale nakonec nedotáhne nic do konce... žádnej multiplayer, dobrej multiplayer *15*
  • God-of-War
    Graficke orgie.. Jeste by to chtelo poradnej gameplay nebo rovnou demo.
  • Pilgrim66
    Lepší průměrnej steampunk, než žádnej steampunk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit