Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych si koridorovku přál. Ne otevřenej svět, kde ti přes všechny vedlejší úkoly utíká příběh.
  • bullshit game
  • kubi-wan
    Video z gameplaye? Asi jsem slepej, ale toho gameplaye jsem tam viděl tak patnáct sekund *6*
  • Jedna stara kocici moudrost, ktera se sem moc hezky hodi, rika "Co to sakra meles ty vorechu"
    aneb aspirujes na post nejvetsiho dutohlava zde na games? *1*
  • ty ses fakt ulmes
  • Kazdeho proste nebavi rozsale svety!
  • Biosock je taky koridor jak svin,hlavne posledni dil,ktery me vubec,ale vubec nebavil..Vzdy to je korydor,vzdy ti neco ukaze kam mas jit,me ty rozsahli toulky krajinou seerrr.Nepotrebuju 2 hodiny chodit po mape,to je prave to co prodluzuje herni dobu u rpg,zbytecne chozeni z mistaA do mistaB!gta5 me stvala taky!Takovich zbitecnych ukolu co jsem musel plnit,jako honit nakou vozralou blbku v aute a pak jen udelat foto??Nesmysl,nesmysl.Nebo furt jezdit s tahacem pro nakou blbku?To mi prijde az moc velky zasach do soukromi hlavnich protagonystu,jako na facebooku.Jeste ze v uncharted neni dalsi ukol jit s Nathanem na WC!Nebo jit s nim do hospody a vyspovidat barmana jak se mel?ukol splnen! a pujdu zas 2 h spatky jak uletak!Ja tyhle hry s otevrenym svetem proste nemuzu.10h hrani mi staci a nakej peknej multak a smitec.The last of us je presne podle meho gusta.
  • Konzumni pecky vychazi i na pc, takze zanech hloupeho trolovani.
  • Naopak, dobra ai je narocna na vykon. Skutec}a ai je naopak jedno z nejnarocnejsich it odvetvi ná vykon. A plati to i pro hry, vem si treba jenom sachy a to ani nemluvim o go. Na vykon neni narocny jednoduchy predskriptovany automat.
  • Tento web podporuje ps vitu, lezu sem z ni casto, ale musis sem chodit na mobilni verzi m.games.cz
  • maros.goc
    ano, Steam na PlayStation 4 ...ano
  • edit: jinak nerikam ze to nejde, ja osobne to zvladl, ale bez skillu, ktery ziskas opakovanym hranim na lehci obtiznost sk neskrtnes
  • tak to zas ne... zkus si rozjet napr. halo 3 na legendary a garantuju ti ze za tyden budes rad kdyz projdes prvnim levelem a to mozna jeste ne. Nebo gears of war na nightmare... do hodiny vypinas
  • Ale proč ne. nemusí to být špatné, i když dost možná krátké a nastavené filmovými scénami. Ale prostředí a příběh by nemusel být špatný.
    Pokud to bude hodně lineární, pořád si myslím že to potáhnou filmy, prostředí a především Steam slevy :-)
  • Tak podle té chvilky to vypadá na pěknou koridorovku. Doufám, že se nebudeme pořád plížit jen takovýma uličkama a střílet spoza rohu...to by mě zklamalo...
  • jenom jeste teda doplim, ze samozrejme jsou pripady naprosto zprzneny AI a to vyvojare neomlouva.
  • Taky bych chtel, aby se vyrazne zlepsila AI. Jenomze AI nema na narocnost hardwaru temer zadnej vliv. Problem je ji naprogramovat tak, aby za neco stala. A to neni skutecne zadna sranda. Takze toto neni otazka bud dobra grafika nebo AI. Tohle je proste o tom, ze nikdo zatim nedokazal udelat takovou AI tak, aby vyrazne predcila sousasnou uroven...kazdej trouba v diskusi nadava na spatnou AI a proc ji jako ti blby vyvojari nemuzou udelat lepsi na ukor grafiky. Problem je v tom, ze takovy komenty jsou naprosto mimo realitu. Prestoze by se mi samotnymu libilo, aby to bylo jinak.
    Krieg ma pravdu a je docela komicky, ze ma tolik negativnich hlasu *1*
  • Naskryptovany hry,krom strategii byli vsecky!Vzdy u fps ten vojak vylezl nebo prisera z stejneho mista,hlavne u fps akci.Akorad killzone2 me prijemne prekvapila.dodnes pro me nej fps,ani shadow fall se ji nevyrovna.Ted u fps je kampan spis takovy delsi trening pred multakem.
  • MrSanta
    Hra z třetího pohledu vypadá jako FPS. Bravo *1*
  • No klasicka konzolova "AAA pecka" no *1* *11* Co bys chtel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit