Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diky bohu, ze tohle dela jen Ubisoft. Dokazete si predstavit podobnou medialni masaz u NFS?

    1. clanek:"Volantem ovlivnite smer jizdy vozidla".
    2. clanek:"Pomoci plynoveho pedalu si zajistite prvni misto v zavode."
    3. clanek:"Brzda Vam muze zachranit zivot.
    4. clanek:"Vyhnete se protijedoucim vozidlum, jinak tenhle zavod muze byt osudny!"
    5. clanek:"Zvyste vykon sveho vozu modifikaci napr. motoru, turba ci prevodovky"
    6. clanek:"Spoilery vam umozni rezat zatacky diky lepsi aerodynamice vozidla"
    7. clanek:"Se spojkou opatrne, at vam to nechcipne" (tady me zacla dochazet fantazie)
    8. clanek:"Prachy se vydelavaj tezce, nema je ten, kdo jezdit nechce"
    • Pardon, upsal jsem se, myslel jsem Bethesdu, nicmene Ubisoft se svyma Assassins Creed spoilerama a "novinkama" uz je taky pekne otravnej.
    • *1* *1* *1* *1*
    • Souhlasím, ale než bezhlavou reklamní masírku, tak raději tohle.
  • Lukyz
    Jsem fakt zvědavej jak novej Fallout dopadne, upřímně se snažím dost snižovat očekávání abych pak nebyl zklamanej, ale ono to není vůbec jednodduchý *1*
    Navíc se musím ještě rozhodnout, jestli se mi chce dát 5.5k za Pipboye na stole *2*
    • h0p3
      To já např. nemám žádný očekávání a to se považuju za fanboye. Ale když vidím, že to dělá Bethesda ewww. Gameplay a exploring podle mě bude super, ale logiku tam nikde nenajdeš. Takže mě můžou jen překvapit, což teda doufám že se jim povede a od Obisidianu okoukali jak se to má dělat. :)

      + Si nejsem úplně jistej těma 4 nabindovanýma odpověďma v dialozích. Jsem hodně zvědavej jak v tomhle bude fungovat "speak" skill.
  • No tak Luck mě nezklamal :-D a už jen pár dní. Jen škoda že není oficiální čeština :-/
    • Ta by byla asi hodně drahá. Cenega tvrdila, že čeština pro Skyrim stála přes milion korun (jako bývalý překladatel, korektor a tester nechápu, kam ty peníze šly *7* ) a Fallout 4 má ještě mnohem více textu. Tvorba neoficiální češtiny by tak byla velmi náročný a zdlouhavý proces a proto možná ani ta nevznikne.
      • To je tak, kdyz si zadas lokalizaci "profesionalni firme". Oni si 50% nechaj, a najmou si subdodavatele, ten udela totez, a ten treti najme hromadku negramotu, za par frfni, kterym navali hromadu textu, a zejtra to chce mit hotovy.

        Kdyz budu pocitat 300/normostrana, tak to mas za 3k3 normostran textu za mega. Zkus si predstavit beznou knizku (rekneme 150 stranek), takze takovych je to 20.

        Prekazkou pro lokalizace pak je prakticky vzdy neschpnost/klacky pod nohy od tvurcu. Kdyby totiz ti trotli pro lokalizaci pouzili nejaky normalni format, a neskladali vety po castech, tak je to prace na par dnu. Kdyby k tomu navic dodali tool, kde si zobrazis texty primo ingame ...
      • Ale tak zase oni ti šikovní chlapci z Brahmíny mají vyloženou úchylku na náročné a zdlouhavé procesy. Dokonce bych řekl, že dnes už jim projekty trvající méně než pět let ani nemůžou připadat přitažlivý. :D
  • už jen chvíli a je tady *4* sákriš,už se nemůžu dočkat...
  • ja tyhle falloutosky videjka prostě žeru *1*
  • Myslím že Lady Luck parádně suplují funkce save&load.
    • Kr.Pa
      Save a Load je svym zpusobem cheat u mnoha her s random lootem.
      • buď nemají dělat random loot (jenže to by dalo moc práce přemýšlet do které truhly co umístit) nebo mají nějak změnit save/load (viz diablo)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit