Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakou lokaci byste rádi viděli ve dvojce? Nedokážu přijít na nějakou non-klišé lokaci, která by tu nebyla už stokrát předtím v jiných hrách (blázinec, vězení, hřbitov, laboratoř, hrad, doly, metro...)
    • já mám úchylku na sci-fi horory, takže vesmírnou loď jako v Dead Space nebo vesmírnou stanici jako v Doom 3 :-) Hrál jsem i Amnézii, ale Dead Space se mi líbil o dost víc.
    • Sr_Lobo
      Úřad práce pro Ostravský kraj, to by mohlo mít dobře hororovou atmošku *2*
    • Ropná plošina, deštný prales, nevěstinec...
      • Ropná plošina už tu byla v Cold Fear.

        Edit: Sorry, mám děravou paměť, v Cold Fear byla rybářská loď :-D
  • Ted hraji prvni Outlast, vzdy zhasnu, pustim velmi nahlas, az rodinka spi...Mazec, casto vydrzim jen 15-20 min, musim vypnout, pak pookreju a zase poustim :) Lekacky vyborne ne vzdy predvidatelne viz. muz na voziku, zvuky a hudba skvela, graficky spokojenost, nemoznost bojovat a jedna save pozice/ci checkpointy idealni, jinak uz by to nebyl horor. Co bych vytkl je az moc baterek k nalezeni = strach ze kamera nevydrzi nebyl.
    Jsem v posledni casti, cca 30 min do konce. Dal bych 90%.
    • Bargud
      Lekačky výborné? A nepředvidatelné?! Pro mě lekačky naprosto tupé a navíc zcela předvidatelné (např. ten muž na vozíku...taková triviální, očekávaná...). Ta hra rozhodně není hororová, max. tak lekací - tupě...
      • :) tak ten muz na voziku tam vklidu lezi a nic neudela...az jdes kolem nej podruhe tak teprve reaguje :) a to predvidatelne neni, navic je to na zacatku....
        • Bargud
          Já to měl tak, že jsem čekal už napoprvé, že na mě z vozíku vyletí a pokusí se mě chytit. Proto jsem už k němu šel opatrně v tom domnění, že po mě vyskočí. Pořád jsem ho sledoval, i když jsem kolem něj procházel (to jsem čekal, že se za mnou rozběhne když se k němu otočím zády) - jednoduše jsem nevěřil, že je nějak nemocný a prostě tam jen sedí (je to ústav...). Tak stejně jsem následně pozoroval a měl na očích i ty lidi v tom pokoji hnedka. No, a když jsem se vracel kolem toho vozíku, tak mi bylo jasný, že když nevyběhl napoprvé, tak si to nechají na zpáteční cestu (ne že by mi to bylo jasné, ale prostě jsem s tím počítal). Podle mě má Outlast zkrátka předvidatelné a tupé lekačky (otevřu dveře a něco udělá bububu). Ale zase ano...takhle jsem nikdy vozíčkáře nesledoval :D , jen člověk prostě takové věci předpokládá. Možná proto se u takových her nebojím, nevím.
          Jak jsem psal v komentáři výše, pořádnou tíživou atmosféru (z neznáma) má pro mě třeba hra Gone Home nebo Serena. U těch jsem měl celou hru daleko horší pocit, než třeba z Amnesie nebo Outlastu. Kdežto Outlast je pro mě jen další obyčejná hororovka, kterou lidi přechválili (tím strachem).
    • Jak můžeš vědět, kolik je do konce, jedeš to podle youtube?
      • v jednom miste sem se zasekl tak sem musel kouknut na navod, ten me prozradil jak su daleko. Inak pohoda. Navod nebyl treba zatim az na to jedno mistecko...Inak ohrane lokace me nevadi. Klidne muze byt zas Lecebna ci Veznice. Co treba Lod ztracena na mori jako ve filmu Lod duch :)
  • Sr_Lobo
    Tak trochu se bojim, ze to melo skoncit s jednickou. Prece jenom Whistleblower uz to radne vydojil a co na tom, ze budeme zase zdrhat akorat v jinem prostredi a s lepsi grafikou? Ale tak treba se fakt vytahnou, uvidime.
    • MARTASLJ19
      Nafajčený? DLC bolo ešte lepšie a strašidelnejšie než pôvodní Outlast a hlavne dalo by sa povedať, že to aj ukončilo príbeh. Takže žiadne dojenie. Outlast bol naj horor za posledné roky a ma teší, že chcú pokračovať.
  • Není to héééééééééééééééééééééééééééééc
    bubny jsou věéééééééééééééééééééééééééc!
  • Paráda, ale škoda, že to bude trvat docela dlouho :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit