Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neber všechno doslova, nemusí to být přece 100% dle předlohy, ne? *2*
  • Neviděl, viděl jsi jen trailer
  • Můj názor: zkoušeli i ty klasický s headcrabs na hlavě, ale vypadalo to chujovitě, tak radši dali zombies ála L4D. :-)
  • A co čekáte za pár babek a na ploše desíti minut? Konverzařní drama nad nesmrtelností Gordona Freemna? Ale no tak - zkrátka vzali z Half-Life to, co je nejlépe vidět: akci... Mě upřímně video nijak neuchvátilo...
  • Tvůrci onoho COD + jejich dalších projektů (viz jejich youtube channel) jsou na úplně jiné úrovni. Mají akční scény a choreografii zmáknuté na jedničku a taky se u toho člověk dost zasměje. Hodně talentovaná parta.
  • Koukám, že i CoD se dostalo do podvědomí amatérskejch filmařů, nicméně to taky nevypadá zle a jsou toho dva díly. Modern Warfare: Frozen Crossing: http://www.youtube.com/watch?v=a08ViuvORRM
  • Pro mě je to jen taková výstavka dost slušných efektů a důkaz, že trpělivost vykompenzuje nedostatek kapitálu. Nicméně mě to nebavilo a ten "děj" je spíše kolekcí separovaných scének pro hudební klip, než filmeček. Je to hodně křečovité. Ale rozhodně poklona autorům, protože tohle muselo zabrat hodně času a hodně úsilí.
  • Kamera super, efekty super, herci horsi a jak je to s half life podobnosti nedokazu posoudit. Pro me hodne dobrej amaterskej filmek.
  • Ona neni FPS jako FPS, ze.. Mluvis jak kdybys halflife nehral..
    Smejki to za me vystihl v podstate presne. Kdyz uz si to delaj sami, a jsou takhle sikovny, tak proc tam sakra serou tak stupidni, z kazdyho druhyho bezmozko-akcnaku okoukany prvky?
    Fakt skoda - udelany je to fakt prekvapive pekne (i kdyz k tomuhle tvrzeni vetsine asi staci barevnej filtr na kamere)

    Jinak co ta Black Mesa predelavka jednicky halflife?
    A hlavne..! Co aspon "blba" epizoda 3? Jestli najednou nevydaj neco fakt revolucniho, z ceho vsichni hromadne omdlime, tak by zaslouzili rakoskou pres prsty..
  • Krudanze
    trochu picovinka. escape from city 17 je o dost lepsi.
  • Amylee.Anderson
    Rychlé zombie, nesmysl dnešní doby.(Kdy nepočítám fast zombie :P) Ten boj s combine jeden na jednoho byl jak z nějakého kung-fu filmu. Víc věcí mi tam nesedí. Nicméně na amatérský projekt je to pěkně vizuálně zpracované a jistě jim to dalo spoustu práce. Jako video hezké, jako něco, co má mít něco společného s Halfem e-e :)
  • Kvalitka, skvěle udělany záběry a triky, jen ke HL mi tam nějaky věci neseděli, ale i tak kvalita. Klobou dolů až k nohám.
  • Kloubok dolů. *8* Half life a left4dead v jednom. *4*
  • Skvěle natočeno.
  • Jo, někdo si spletl Walking Dead a Half Life...
  • Protože si berze za vzor first-person střílečku? *1*
  • jj escape from city 17 se mi taky libi vic,nicmene i tento je povedeny
  • Tak blomkamp toho natocil vic a jeho kratasy meli i nejakou myslenku.Tady slo spis jen o efektivni akci.Ukocirovat celovecerni film je uplne neco jineho.
  • Pekne udelany ale tenhle filmek http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/utek-ze-city-17 se mi libi vic ;)
  • smejki
    no, dokoukáno... tedy produkce a dá se říci že i choreografie je na výbornou, ale... nemohu se zbavit dojmu, že forma převládá nad obsahem.

    jinými slovy - proč to musí být tak pěkné a dynamické a zároveň v každém druhém záběru tak blbé?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit