Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    ...vedle tohoto jsou Gotham Knights minimálně o dva body lepší hra. Suicide Squad: Kill the Justice League je absolutní propadák, který vyniká pouze dabingem a velmi solidním grafickým zpracováním charakterů. Odmítám věřit tomu, že tohle vytvořili tvůrci kultovní arkhamské série. Jinak pro Kevina Conroye to nebyla poslední účast co by hlas Batmana... Ale chápu, že text recenze (asi) vznikal dříve než se tato informace dostala do éteru.

    • Carnage666

      Co jsem četl tak scénárista který dělal např. na animovaném Batmanovi, byl co-creator Harley v tom stejném seriálu kde se poprvé objevila a pracoval i na předchozích Arkham hrách právě nědělal na téhle hře. Na místo toho na ní dělali scénáristi z nějaký firmy co se pyšní prací na sequelech a v drtivý většině špatných... takže máš pravdu  a je to citelně znát.

  • romankubanektisc

    Tak trochu jsem podobný verdikt čekal, po té co jsem viděl gameplay záběry. Ale na druhou stranu je to vizuálně docela slušné. A je možné, že v coop režimu to bude celkem zábava. Na Kinguinu je už vcelku citelná sleva, tak proč hru nezkusit?

    • Derp_1337

      Jestli je něco ve slevě hned tak brzo po vydání, tak je to velmi špatné znamení.

      • romankubanektisc

        Souhlasím, nemyslím ale, že by šlo o úplný propadák. Marvel's Avengers byl také typu "dead on arrival", a přesto hra měla skvělý soubojový systém a docela mne bavila. Ano, ten úvod byl úděsný, a trest byl na místě. Ale nebyl až příliš krutý?

        • Derp_1337

          To komentuješ spíš ten Marvel's Avengers a nebo Suicide Squad?

          M.A. bych označil za velké promarnění příležitosti. Té hře ublížilo to, že z toho udělali "hru jako službu". Souboják byl fajn, ale po 10 hodinách hraní, kdy člověk už schromáždil všechny hrdiny, pak nějak už nebylo moc co dělat. Hraní se pak změnilo na nekonečný grind, kdy člověk pořád dokola opakoval podobné úkoly (např. braň tohle) proti pořád stejným nepřátelům. A to ani nemluvím o zbytečném RPG systémů a lootu vybavení. Člověk grinduje, jenom aby odemknul nějaký nevýrazný +4% do nějaké statistiky.

          No a u S.C. je asi největší zklamání to, že to vypadá hůř než několik let staré hry ze série o Gothamu, které jsou od stejného studia. Lidi dnes hodně koukají na vizuál. A pak spousta dalších drobných problémů.

  • To zní dost tragicky. Jako že by to mělo dostat nižší hodnocení než Gotham Knights. Ty jsem dohrál (na PC a opatchovaný, takže 60fps stable na max a bez bugů), a byli teda asi tisíckrát lepší než to co je popsáno v recenzi. Příběhová kampaň mi tam zabrala 30 hodin, měla spoustu unikátních misí v unikátních lokacích, za Batgirl se hrálo dost příjemně. Taky tam sice byl nějakej ten loot junk, ale nic hroznýho. Ale hlavně tam ta kampaň měla prostě celkem kvalitní náplň, což se o SS dle recenze říct nedá (kromě cutscén).

    Dle recenze bych SS viděl tak na 4/10 max, Gotham Knights 7/10, Arkham Knight 9/10.

  • B.o.b

    Jak je dlouhá příběhová kampan?

    • Za 60 euro ti to nestojí 

    • Prý snad jen 10h 

  • redicius

    Omlouvám se, ale asi jsem nepochopil, jak se to hraje. To ovládám jednoho z party a ostatní v tu chvíli tam nejsou? Můžu přepínat během akce? Jsou tam se mnou ovládaní počítačem? Nebo to je onlinovka? (v recenzi je, že to nemá důvod být připojeno)

    Je to teda single, nebo je to online v partě? Přehlídl jsem to v recenzi?

    • Derp_1337

      Ta hra je primárně určena pro online hraní v co-op. Ale můžeš to hrát sám se třemi AI parťáky. Zvolíš si svou postavu a zbylé 3 postavy hrajou boti.

      Akurát ten single není taková zábava, když parťáky ovládají boti. Boti jsou tupí jak tágo. Skuteční hráči dokážou hrát mnohem zajímavěji a lépe. Ale jestli ti stačí sjet příběhová linka a poslechnout si hlášky a vtípky, tak dobrý no.


      A i když hraješ sám, tak hra chce být neustále připojena online. Jestli se ti ztratí spojení, tak tě to vyhodí ze hry.

    • Vždy online služba, to asi vysvětlí vše, coop qle singl jde taky, jen tam jsou všichni naprosto tupý jak nůž moji prababičky z Německa...ale má to historickou cenu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit