Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O jakou sestavu se jedná a jak na tom jedou nové hry? (Nerýpu, fakt mě to zajímá.)
  • Radši si kup PS4 a mnohem zábavnější InFamous
  • TheGGG
    jistě, jedna blbost na konzoli a už meleš sr*čky. Že na PC jsou tisíce omalovánkových moba slátanin, co vypadaj jak pozvracená duha, jsi ale nějak zmíňit zapoměl. Hnus od blizzardu ani nezmiňuju.
  • maros.goc
    Ja ta predsa uplne chapem :-)
  • del0
    MrSanta:
    Posuzovat vzdělávací systém na základě výuky cizího jazyka má fakt logiku. Když pominu, že u angličtiny je třeba praxi mluvením, což není v časových možnostech většiny škol, tak opravdu kvalitní učitel angličtiny ani v našich školách dělat nebude, za náš plat. Krom toho neznám nikoho, kdo by se učil 10 let a neuměl ani pozdravit, takže trochu přeháníš. Mimochodem, my se aspoň tu angličtinu učíme, přestože to není náš rodný jazyk. Narozdíl od amíka, který tě má u řitě, protože jeho svět končí s hranicema USA. *15*

    Faktem je, že co se týče znalostí dětí ZŠ a studentů středních škol, jsme na tom mnohem lépe, než USA. Ti mají volnější výuku, většinu předmětů volitelných a neberou učivo tolik do podrobna. Zkus si o tom něco nastudovat a nebýt jen typická vlezprdelka západu.

    Jack1947:
    "Učí se často věci co v reálu jsou celkem na hovnoo... ale hlavně že se učí co, i když to je z 90% ztráta času."

    A přesně tohle si řekli v USA a teď ani neví základní věci o světě a historii. Protože to je přece celkem na hovnoo. *7*
  • Me nahodou JRPG bavi a rozdilny esteticky styl je pro me obcas vitany osvezeni! Kdyz je to kvalitni titul tak proc ne, posledni dily FF jsem sice nehral, ale klidne si dam takove Xenoblade Chronicle, Bravely Default nebo Fire Emblem.

    Ze ma hra celkove jiny styl je podle me konstatovani holyho faktu a tady mi to v pripade Sunset Overdrive prijde jakoby ten americky podtext musel nutne byt pro ostatni publikum negativni slozka, coz mi nepripada uplne fer... je to jakoby Milos v pripade Witchera 3 (az ho bude recenzovat) napsal, ze je to evropska hra pro evropske publikum a ostatnim to vonet nebude, coz dost silne pochybuju, ze by napsal.

    Vezmi si treba Kingdom Come, to by musela byt podle analogie Sunset Ovedrive hra ciste pro publikum ze stredni a vychodni Evropy a pritom ma o hru zajem spousta lidi z USA, vcetne backeru... zkratka mi prijde, ze neni potreba se podbizet do recenzi na hry promitanim soucasnym "cool" znechucenym postojem casti cesky verejnosti vuci USA v mnoha ohledech.
  • MrSanta
    No hlavně že náš vzdělávací systéme je na vysoké úrovni *7*. Lidi co se učí 10 let cizí jazyk nejsou schopni pomalu ani pozdravit...
  • Neumí to jen Xbox.
  • Mato1987
    a to na mňa musíš reagovať hneď pod tromi rôznymi anonymnými prezývkami? helomítkohe?
  • někdo už by ti měl říct že začínáš bejt hodně trapnej :) try more
  • viz konzole *3*
  • Hnus.
  • MrSanta
    PS4 screenshoty má, xbox one to bude mít. Maj tam nějaké problémy, ale teď se jim prej podařil nějaký 'zásadní' průlom a v roce 2015 by to už mělo jít.
    Ještě mě tak napadlo k čemu vlastně dneska screenshoty u recenzí (zvlášť na internetu), když je YT narvanej videama z hraní?
  • MrSanta
    Nemůžu si pomoci, mě ta ujetost docela láká. Bundle Xbox One s touhle hrou stojí akorát o pár kaček víc než sólo konzole, tak toho moc k řešení nemám. Škoda že se naší zemi s největší pravděpodobností vyhne akce 50 dolarů sleva na každý xbox one koupený od 2. listopadu do 3. ledna. Teď už se jenom rozhodnout který prodejce utrží mé dukátky *1*.
  • Mato1987
    ďalší podmostový obyvatel ? *15*
  • true nextgen
  • Mláto, mohl by jsi prosím už přestat?
  • palver
    Pestrobarevných ujetých akcí - klonů GTA je jako když nase...je a rozšlape. Co vážně chybí jsou nepubertální kousky typu Mafie, nebo Sleeping Dogs
  • Mato1987
    To bol ale vážne chabý pokus o trolling.
  • Dogkiller
    Konečně to vyšlo, už bylo na čase. 14- letí konzoloví hráči si už netrpělivostí kousali nehty a teď se opět mohou "chlubit" další ultracool megaboží konzolovou exluzivkou. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit