Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jezis slovenskej jack
  • oktavius66
    Ano je, protože na té hře je vidět, že bude hlavně po MP. A pokud chci dát za hru 1599 Kč na XO, tak chci MP u kterého vydržím aspoň půl roku. Já si koupil MoH: Warfighter a tam jsem i přes veškerou kritiku mastil MP opravdu 7 měsíců a neskutečně jsem se bavil. Tak stejně jako BF3.
  • Mato1987
    Takže do roka môžme očakávať pc verziu zo všetkými dlc za 20 ojro? Potom to možno skúsim aj keď je pravda, že táto hra bude orientovaná a zameraná skôr na americké publikum. Ale šak keď som vyhodil peniaze za také konzolové porty ako Dead Framerate 3 a Ryse The Son Of Bankruptcy tak prečo by som to neurobil aj po tretí krát.
  • maros.goc
    Cudoval by si sa ale jrpg su skutočne hlavne pre japonske publikum :-D vyjmuc final fantasy sa na zapade masovo jrpg hry nejako zvlast nepredavaju a su urcene pre úzky okruh hracov ktori maju radi tie japonske postupy a styl:-)
  • Ty to taky nevis
  • Az na to pude piratit co?
  • Pc za 20tisic? Tohle rekne jenom hlupak jako ggg. Mam pc za 14 litru a mam ho pres 3 roky. V pohode zvlada dnesni, konzolema zabrzdene hry. Podle me je konzole naprosto debilni investice. Pro negramoty co umi jen zmacknout power to je v pohode.
  • Samozrejme za poplatek
  • Na PS4 to ide...i video
  • Jack1947
    Třeba jen neví to co by je jinak netrápilo, a jo radši 50 amerik než náš škopek světa... přitom by stačilo málo být jako Němci, poláci nebo jiní soudružný a nekaloborující já nás vidím jen jako národ zlodějů, kolaborantů a sráčů... čest všem vyjímkám. Proto na tuhle žumpu kterou si lidi udělali sami hrdý nikdy nebyl, nikdy nebudu ani nejsem. Život bohatých na ukor chudých... hnus zvracel bych ale co by se změnilo že.

    Tam aspon nejsou takové rozdíly a je to poznat i na silnicích.
    Náš učební systém vzdělávání taky nestojí za o moc více. Učí se často věci co v reálu jsou celkem na hovnoo... ale hlavně že se učí co, i když to je z 90% ztráta času.
  • del0
    Oni toho neví. Jejich vzdělávací systém stojí za houno.
  • aso
  • f
  • bude gamesplay? *6*
  • Problém je možná spíš v tom že to NDA dnes často zakazuje
  • A zábava na měsíc je u dnešních her málo? pááni..
  • Jack1947
    Tim líp pro ně že ani neví kde Česká republika leží.
  • TheGGG
    viz. Blizzard
  • del0
    Neboj se, kladivo kapitalismu brzy udeří a pak se na lidi jako ty bude koukat jako na piráty.
  • del0
    Američani neznají pojem kýč a proto se v něm rochňají s úsměvem. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit