Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je taková škoda. Demo bylo naprosto parádní, nechápu důvod, proč cokoliv měnit. Stačilo vylepšovat. Tohle vypadá jako Alien: Isolation přes kopírák (nic proti A:I). Hrozná, hrozná škoda. Pokud bych přispěl, byl bych teď dost nas...
  • A bude konzolová verze jak pro tohle, tak i pro trojku. *14*
  • Hanzales
    Za mně jsem zklamaný :/ Něco výrazněji jiného a nového jsem očekával od SS3. Na ten remake jsem se těšil prostě jako na "Remaster SS1" a ten unity engine a atmosféra se mi u toho prvního dema zamlouvala mnohem více. Teď mi to přijde takové SystemShockovsky neosobní, moc nablýskané, vyleštěné, uklizené, jako nové...
    Doufám že je to díky rozpracovanému stavu a výsledek bude mnohem "zatuchlejší".
    Jako určitě to bude super, možná i lepší, ale mně hodně bude chybět ta klasická předělávka a vzpomínky na lokace, situace a vůbec celý klíčový gameplay prvního SS.
  • Vybavuju si, jak mi rodičové koupili počítač (cca přes dvacet let zpět, možná i více) a system shock byla snad první hra, kterou jsem na něm hrál. Neuměl jsem ani bla anglicky, ale pařil jsem to jak o život *1*

    Já jsem to na KS podpořil a zas tak moc mi nevadí, kterým směrem to vedou, spíše se těším až si zahraju původní system a s tímhle "remakem" to srovnám. Nemyslím si, že to bude čistá střílečka, spíše rozšíří možnosti, jak řešit různé situace. Otázkou ovšem zůstává, jestli by vybrali tolik peněz, kdyby s touhle vizí přišli na začátku kampaně. Nemyslím si, že to byla prvoplánová změna, asi to přišlo průběžně s dalšími nápady, komentáři a změnou enginu.
  • Draken69CZ
    O-OU *9*
  • skaven
    vybrali peniaze na remake, a urobia z toho strielacku..este ze som neprispel, lebo by ma to poriadne karalo teraz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit