Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podporovla jsem pár starupů, POSLEDNÍ byl 22cans a GODUS. Od te doby uz me nikdo nepresvedcil nekomu dat penize predem.
  • Coffin.Corner
    Jsem velký milovník obou System Shocků, ale upřímně, první díl na pouhou modernizaci do lepšího střihu prostě nemá. Došlo mi to ve chvíli, kdy zveřejnili první snímky zombíka evidentně věrně a se snahou přepracovaného do moderního kabátku, který ale ve výsledku vypadal jako by utekl z Plants vs Zombies.
    Podobně by to podle mě dopadlo s přenesením designu jednotlivých úrovní, kde mapy s ohledem na tehdejší technické možnosti jsou jen shlukem na sebe nalepených prostor oddělených slaboučkými stěnami z papundeklu. Přeneste tohle věrně, v poměru 1:1 do moderního enginu a budete mít další parodii na herní design, která by nejspíš ovlivnila i hratelnost.
    Proto se tvůrci zřejmě snažili jít trošku jinou cestou, až se jim to vysmeklo z rukou. Ale kdo ví...
  • Jsem backer = *dopln urazku, pripadne oznacenie hlupaka*
  • Jinými slovy: "Na sliby jsme kašlali, různými způsoby jsme promrhali peníze a teď, když došli peníze, s tím končíme. Čau!"

    Vůbec bych se nedivil, kdyby za pár měsiců/let přišel nějaký "vývojář" se zpovědí, že to celé skončilo jen jako další tunel na prachy.
  • Kozy
    Nejlepší System Shock je stejně Prey.
    • Prey je takový prorok. System shock je bůh.
    • Prey je p.covina a nie System Shock.
  • Drizzt dole má naprostou pravdu. Jsem backer, podpořil jsem REMAKE hry, která se mi hodně líbila, když mi bylo nějakých 18. Nejsem zvědavý na nové vize - kvůli nim si kupuji ostatní, nové hry (a to i v podobném žánru - viz Prey).

    Budu autorům vděčný, když udělají to, co původně slíbili. Na System Shock jsem se docela těšil. Na to, že už jsem někde vyplňoval adresu, kam mi mají poslat fyzickou kopii, je to solidní propadák.
    • Taky jsem byl backer. A teď jen pláču. Stick your new vision to the ass. I wanted remake...
    • Co těšil. Já se na něj klepu od data oznámení. Demo hraju pořád dokola a nyní toto. Když přišla zpráva, že si to chtějí udělat po svém a trochu jinak než systemácky tak se mi udělalo normálně mdlo a nyní toto. *16*
  • Schválně jsem se koukl a na kicstarteru jsem podpořil 13 her (4 už vyšly, 3 mají vyjít určitě letos + možná ještě pár dalších) a tohle je druhá, na kterou jsem narazil s problémy. První byla česká Ghost Theory - tam nabízeli i vrácení příspěvků. Tak uvidíme jak nám to zamrzne či nikoliv. Pokud situaci zvládnou (aspoň v osekané míře), tak si zvýší reputaci, pokud ne, tak jim nuž nikdo nebude moc věřit.

    Demo bylo super.
  • Jen aby jednotkou onoho "dočasně" nebyl "jeden furt"...
    • myslim ze ono to docsane je furt, len take zaobalene aby ludia nezacali ziadat vratenie prispevku na KS. takto to docasne budu drzat roky kym sa nezabudene ... sprosto oje..li ludi
  • škoda. Lidé přispěli na KS proto, protože chtějí remake, tj. starou hru jen s vylepšenou grafikou, ovládáním atd. Nikdo nestojí o nějaké zlepšování a vlastní invence. Divím se, že toto jim nebylo jasné od počátku.
    • Kampan meli dobrou, demo bylo super, projekt jsem podporil (nastesti jen 30$ I kdyz to byla srdcovka). Kampan skoncila a dlouho bylo ticho - "makame na vertical slice". Pote prislo video z unreal verze ktere vypadalo jak studentska prace. Neco co se da zplacat za par veceru... par vicemene revidovanych artworku a nic. Rikam sakra tady neco smrdi... Dalsi updaty, reportaz z vystavy, par pocmaranych papiru atd. Kdyz to sectu ve vysledku nula nula nic. Paradoxne nejvic me potesil vanocni a lednovy update. Uz jsem sice vedel ze se hra vydala trochu jinym smerem ale zverejnene materialy ve me vzbuzovaly vidinu kvalitne odvedene prace. Ten design se me vazne libil. Jiste nebyla to na prvni pohled citadel station tak jak ji zname ale davalo mi to smysl. Ja si taky nedovedu predstavit ze pri dnesnich standartech bude vypadat reaktor citadel station jako par oranzovych kvadru naskladanych na sebe (tak jak je to v puvodni hre). Proste zacal jsem verit tomu ze se konecne odpichli ze stojate vody. O to vetsi prekvapeni byl posledni update, fakt studena sprcha! Cist mezi radky - nic nemame, prachy dosly, vydavatele jsme nesehnali. Davame si pauzu dokud nekoho nesezenem... pripadne to nechame vysumet. Komunikace z jejich strany je fakt tristni. No nic nezbyva mi jen doufat ze to jednou mozna nejak dokonci... I kdyz po tehle zkusenostech bych byla asi radeji kdyby mel licenci k dispozici nekdo jiny :-/ A to to na zacatku vypadalo fakt slibne... pry 25% done, pche *16*
  • Že by další zpronevěra na obzoru?
    • Neřekl bych. Pokud je mi známo, práce bylo na hře odvedeno opravdu mnoho a určitě nic ve smyslu "udělejte rychle nějaký obrázky, ať máme co ukazovat, a můžeme zmizet." Podle mě se autoři spíše udusili vlastními ambicemi a neustálým nabalováním dalších a dalších nápadů, až to přestalo dávat smysl i jim samotným. Sám moc dobře vím, jak může být taková situace demotivující a frustrující.
      • V prvom rade mali urobit to co naslubovali a to na co vybrali prachy a potom mohli robit nejeke nove experimenty. takto je to len odrb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit