Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • morokura
    Nepochybuju že to bude graficky dokonalá hra, jenom škoda že v cryteku nemaj lidi pro tvorbu pořádnýho přiběhu a hratelnosti.
    • A kdo takove lidi ma? Nejak mi totiz ty pribehove poradne a hratelnostne lepsi hry nez Crysis stale unikaji.
      • Rikas treba Crysis 2 melo stavnatej pribeh jo... tak to potom jo :)
        • Ne. Rikam, ze nebyl o tolik horsi, nez je standard v akcnich hrach. Ale hratelnosti je Crysis (at uz jednicka nebo dvojka) pred vetsinou konkurence. Neni moje chyba, ze to lide nevidi.
      • morokura
        CD Projekt, Irrational Games, Eidos Montreal, Valve, BioWare,... mam pokračovat?
        • Valve neumi pribehy, Bioware neumi hratelnost, od Eidos Montreal jsem nic nehral, CD Projekt ma daleko k akcnim hram. Takze jen ti Irrational Games maji oboji. Ano, pokracuj.
          • morokura
            Half-Life měl špatnej příběh a Mass Effect hratelnost? Nevim jestli má cenu se dál s tebou o něčem bavit...
            • morokura
              Dobře, beru to. Já nepovažuju Crysis 1,2 za špatný hry, právě naopak obě jsem dohrál a obě mě bavily, ale mohlo to bejt uplně někde jinde. Nebo třeba atmosféra, osobitost. To hry od Cryteku nikdy neměly i když se to v Crysis 2 díky H. Zimmerovi trochu zlepšilo. Každopádně to, že jsou před velkou částí konkurence s tim souhlasim. Dneska to neni zas tak těžký.
            • Mass Effect 3 a Dragon Age 2 svedci o tom, ze Bioware bud vubec nevi, co chteji delat a nebo uz takove lidi nemaji.

              Srovnani Crysis her vzdy s asi nejlepsi hrou sve doby neni moc dobre. Ano, minimalne v nekterych ohledech prvni dil nad Bioshockem prohrava i kdyz mne celkove prislo, ze to malo co predvedl Crysis funguje lepe nez to mnoho co predvedl Bioshock. Ale je fakt, ze nazory nad hratelnosti prvniho Crysis se hodne lisi. Ja povazuji Crysis 1 za jednu z nejlepsich FPSek, kterou jsem hral. V mem zebricku ho sesazuje snad jen HL2 a mozna jeste Clive Barker's Undying (nepocitam napriklad Deus Ex 1, toho povazuji stale za RPG). Druhy Crysis asi prohraje nad Deus Ex 3 (DE3 jsem nehral vice jak par hodin u kamarada), ale vyhraje nad naprostou vetsinou dalsich FPS/TPS her sve doby.

              Samozrejme jde o muj nazor. Mne proste tvorba Cryteku sedi (krom Far Cry 1) a to nejsem zadny technofil (nebo jak jinak se lidem, ktere zajima technologie predevsim, rikam), prave naopak.
            • morokura
              Oceňuju, že si mi to takle detailně vysvětlil, ale pořád si nerozumíme. Příběh a hratelnost je otázkou vkusu a osobních preferencí, mě například příběh HL1 i 2 přišel výbornej a nic na tom nemění ani nekonkrétnost se kterou souhlasim. Když jsem jmenoval studia, jasně že jsem neměl na mysli ani CS ani L4D to jsou výhradně MP hry bez příběhu. Když napíšeš o Mass Effect 1 že má dobrej příběh a 2 dobrou hratelnost to znamená, že BioWare na to lidi má.

              Vezmu to takle... 2007: Crysis - brutal grafika, příběh průměr, hratelnost průměr.
              BioShock - skvělej příběh, skvělá hratelnost, skvělá atmosféra, skvělá grafika

              To samý 2011 když srovnáš Crysis 2 třeba s Deus Ex 3
              obsah>vzhled :)
            • Tak konkretne. Half-life ma hodne nekonkretni pribeh. Je potreba si ho vicemene dohledavat na netu, protoze ve hre se hrac prakticky nic nedozvi. Prezentace je soucasti deje a pokud pribeh neni prezentovan zkrze hru, ale je potreba si ho doplnovat nekde jinde, je to chyba hry. Druha vec je, ze jsi uvedl studio, ne konkretni hru. I kdybych uznal, ze ma HL dobry pribeh, pak Left4Dead, Counter-Strike ani Portal ne. Druhy Portal sice ano, ale kvuli zamereni na pribeh sla samotna hratelnost dost do haje. Dobre napady, ale pro me nevhodna implementace. Potvrzeni, ze pribeh do logicke hry nepatri (alespon pro me). No a pak jsou tu Bioware. Nebudu brat jejich starsi hry, protoze ty delalo v podstate jine studio nez jake je Bioware nyni. Mass Effect 1 ma velmi dobry pribeh, ale hratelnost pokulhava. Druhy dil ma velmi dobrou hratelnost, ale pribeh je na prd a treti dil znicil hratelnost druheho dilu a neprinesl ocekavanou kvalitu v pribehu (pro me jedno z nejvetsich zklamani poslednich cca peti let). Takze asi takhle.

              Nechces-li se bavit dal, nebav se. Jedine co jsem chtel rict je, ze v Cryteku mozna nemaji nejlepsi scenaristy v herni branzi, ale maji lidi, kteri perfektne rozumi technologiim a stejne perfektne vedi, jak udelat skvelou hratelnost v FPS.
      • To mas blby..
  • Ha, ted jsem to psal do bleskovek a nevsiml si, ze je tu o tom cely clanek. No nic. Jen co jsem psal, tak to vypada, ze je hra dobre skalovana, naroky jsou spravne vyssi na grafiku nez na procesor a maji to tam spatne napsane, protoze Core i3 ani Phenom II X2 nejsou ctyrjadra. :-)
  • Ok, bohužel na novou grafiku není, tak si budu muset užít alespon medium *10*
  • Na FULL NA 100FPS, np
    • na černobílým monitoru ve 320x240 si vypnu antialiasing a vytáhnu to na 102FPS!
  • Zlatá Playstation 3. Grafika sice vypadá o poznání hůř, ale aspoň už nemusí řešit neustálé upgrady hardwaru jako "kdysi" na PC :-)
    • Zajimavy, ze ja to resim az po cca 3 letech :) No jo, kazdej pouziva slovicko "neustale" jinak.
    • Někomu stačí avi, někdo radši mkv *7* co už no, každý máme jiné chutě *2*
  • Takže mi to na GTX275 už nepůjde ? *7*
    • morokura
      Pojede ti to v pohodě, GTX 275 je pořád o něco výkonnější jak GTX 450 takže na nižší-střední to rozjedeš bez problému.
      • No já myslím že mu to nepojede jelikož karta neposporuje dx 11 a tím pádem by hru neměla rozběhnout. Což mě přijde jako strašnej nesmysl když hra vychází i na konzole které jsou dx9 tak nevim proč by byl problém udělat vehře volbu dx 9, 10 ,11
        • Právě ! Ona GTX 275 měla pořád hodně síly a většinu her dává stále na vysoké detaily i ve full HD (za což vděčíme čemu ? Ano, konzolím.) Crysis 2 mi šla v pohodě na vysoké detaily, samo že ne v DX 11 módu, když ho nemá.... Pokud odstřihli no DX11 karty, tak je to docela sviňárna...
        • morokura
          Máš pravdu, koukam na to a docela mě to zarazilo. Jestli to nakonec fakt nepojede na kartách, který DX11 nepodporujou tak je to hodně odvážnej krok od Cryteku.
    • Keyz
      Nainstaluješ to,vyleze na tam hlavní hrdina,ukáže velkého fakáče,řekne,že máš starý krám a odejde.Hra se pak sama odinstaluje a bude to *4*
    • Pokuď tvoje karta podporuje dx11 a má 1gb paměti, tak by neměl být problém to rozjet alespoň na nejnižší nastavení, potom zaleží taky na ostatním hardwaru kterej máš v PC. :)
  • Ta jejich doporučená sestava to je na min detaily s 60fps a nejviší sestava na Higt s 40 fps..
  • Uz aby to vyslo , prehnal se napor hardware nerdu , a byl klid. Ne ze bych pro to nemel pochopeni , ono pohonit si nad vykonem sveho compu nekde na foru je uleva , ale je unavny cist porad dokola prispevky kde lidi uvadeji jaky maji pocitac a slovo fps je nejdulezitejsim bodem prispevku. A znacka Crysis vlastne na nic jineho ani neni.
    • Souhlas, většina lidí ani nechápe že ty hw nároky jsou relativní, tedy na čem tvurci zkoušely hru. Ať si hru koupí a vyzkouší, když jim nepude budou mít doma alespoň hezkou krabičku. :)

      jo a moje sestava je: Intel ...... dělám si srandu.
    • Jo, jo... Až mě trochu překvapuje, že se tady v diskuzi neobjevujou otázky typu - mám šestijádro i7 přetaktovaný na 4,8GHz, 2x GF680 SLI a 32GB ramky, nevíte, jestli mi to poběží plynule?
    • prostě hw chudáci jaky tu budou bohužel věčně. a taky budou věčně shazovat takovéto skvostný tituly jako dělá zrovna CryTek. Tahle hra snad o5 ukáže cestu všem jak má vypadat hra aby se sradostí dala hrát, s trochou štěstí se tam ostatní studia do 5 let dohrabou. Ale všichni ti co maj v "kejsu" 5 let starou grafárnu a procák budou řikat, že ta hra je totální nemastná neslaná blbost.
      • Tak viš můžou všichni :P CRYENGINE je k mání :P otázka proč ne ... to je otázka :P
      • Zapomel jsi napsat jaky mas pocitac :)
        Crysis vypada hezky , ale bylo by fajn kdyby na tom enginu nekdo udelal poradnou hru.
        • morokura
          Warhorse studios už dělaj ;)
  • Hi-Performance jako prd, už se těším.
  • Takže na HD4870 si nezahraju? OK, tahle hra mne mine. Hlavně, ať si potom nestěžujou na malou prodejnost.
    • Vrook
      Ježiš tyvole místo rageování si radši kup za pár šlupek lepší grafickou kartu. Už takhle je vývoj vizuálna her díky konzolím dost zpomalenej, ještě aby se přizpůsobovali lidem jako ty, co si myslej, že budou moct rozjet graficky vyspělý hry jako Crysis na nějaký solární kalkulačce.
      • *1* *1* *1* "solární kalkulačce." --> toto mě zabilo *1*
        • Kdyby Tě to zabilo, tak teď tvoji rodiče chystají pohřeb a rodina truchlí o jakého bezvadného synka přišli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit