Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechať si Origin a všechny online aktivační služby povšechně vetknou v oblast rektální...

    Obchodní strategie a boj s piráty je jejich problém, nikoliv můj.
  • Jedna věc mě strašlivě s_re. Co to kurnik je "ekvivalent AMD"? Pokud jsou placeni Intelem, pak je to v pořádku. Pokud ne, bylo by rozumné buď napsat jenom základní parametry procesoru (jelikož u 95% her na něm stejně nezáleží), nebo vypsat minima pro všechny relevantní výrobce.
    • Ekvivalent znamená podobně výkonnej. Najdi si výsledky benchmarků a hned se dozvíš, o jaký procesory se jedná. Kdyby šlo čistě o takty, tak můžeš lehce srovnávat, jenže ono to pouze o nich právě není... *3*
      • Já jsem se samozřejmě neptal na význam slova ekvivalentní. Neptal jsem se ani na to, o která CPU jde, ani jak to zjistím. Nejsem imbecil.
    • Kdo dělal dřív procáky? Intel(IBM) nebo AMD? Co používají vývojáři? Intel.. Nech svoje mindráky stranoi, má to svoje opodstatnění.
    • Uvádí se to tak téměř všude, protože vývojáři používají Intely :-)
      • Kromě jedné krátké periody s AMD XP a překročením 1GHz hranice bylo AMD vždy jen "alternativa"
    • To máš fuk, ne? Očividně to jede na všem, co není vykopávka.

      No a ekvivalent stejně většinou znamená CPU o stené frekvenci. No, u AMD spíše trochu vyšší.

      Už to naní jak kdysi, kdy AMD svoje CPU na 2,0GHz pojmenovali 2600+, jelikož se vyrovnaly Intelům na 2,6GHz.
    • Taky by mě zajímalo, proč to u grafik jde a u procesorů ne.
  • Hardwarový nároky nejsou o moc vyžší než byli u prvního dílu,ale na druhou stranu ani grafika není nijak výrazně hezčí...
  • Hnusný konzole! Sviněěěě!

    Dýky nim si to může zahrát každej! A ne jenom drsňáci jako já s PC od maminky za 30 klacků!

    Hnusní konzole!
    • Ringwraith
      Zajímalo by mě, jestli bych dostal 9 plusek i kdyby bych to napsal přihlášenej. *1*
    • Umaroth
      jako ironický trolollo dobrý, jestli to myslíš vážně tak je mi te lito :D
      • smejki
        Descartes sice říkal, že se má pochybovat, ale tohle je snad jasné, ne?
      • Spis jestli ty to myslis vazne *7*
  • Pride mi to uplne smiesne ze este niekto v tejto dobe riesi systemove poziadavky na PC ak ta hra je primarne robena na konzole...
    • Takže by se mělo uvádět: Xbox/PS nebo výkonově alternativní smartphone?
    • asi tak .. tak 5 let to vyznam nema .. ted, kdy se PC, ktere utahne dnesni hry, da poridit za cenu mobilu, a mobily maji pomalu vykon soucasnych konzoli ...
  • Hairy_Ass
    Doufám, že autoři trochu zapracovali na propracovanosti herního prostředí, aby už to nebyly ty prázdné místnosti a chodby, jako v prvním a druhém díle. Zatím mě o tom trailery moc nepřesvědčili.
    • ve dvojce byli prázdné chodby?Ale ale jsi si jistej že si dvojku vubec hrál?
      • Hairy_Ass
        Jo, třeba tady ta - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/3f/Mass_effect_2_screenshot.jpg

        Propracovanost prosím nezaměňovat za volně pohozené bedny všeho druhu, které tam jsou jen od toho, aby se měli nepřátelé za co krýt. *5* *2*
    • Cahir
      V jedničce byla zpestřením taková ta tropická planetka Virmir, ve dvojce se mi líbila Tuchanka.
      • Hairy_Ass
        To nemyslím, spíš celkově detailnost prostředí. V prvních dvou ME byly všude stejný stoly, židle, postele... a krom sutin a terminálů nikde nic moc nebylo, bylo to takové sterilní.
        • Hlavně v jedničce škoda těch prázných planet na průzkum...
  • Mě by zajímalo, proč budou mít přístup do MP dema dříve lidé co vlastní Battlefield 3 a ne majitelé předchozích Mass Effectů, nebo lidé s předobjednávkou? Osobně sice mám BF 3 ale štve mě zo za lidi co podporují Mass Effect tím, že si koupili předchozí díly a jako odměnu nedostanou ani tohle.
    • U lidi s BF3 maji jistotu, ze uz maji Origin a muzou odhadnout jejich pocet, tak je treba chteji pouzit jako testovaci skupina na zatizeni. Kdyby tam pustili vsechny najednou, zacnou tahat Origin, delat accounty atd... a kdyby kvuli tomu spadl Origin, tak by to vytocilo jak hrace BF tak ME.
  • ježiš jak já se nato těšim *3*
  • klasika na unreal engine
  • jindra.veliky
    a jede se na full *15*
    • CrocoRay
      No vždycky bych podle doporučené konfigurace ještě netvrdil, že to půjde automaticky na full se vším všudy. Ale pokud máš super dobrou grafiku, tak to je samozřejmě jiná, i když pochybuju, bo bys psal, že se pojeden na full asi v každé diskuzi *1*

      Jinak já mám 9800gt 1GB RAM a spokojil bych se i s vysokým (ne nutně nejvyšším) nastavením grafiky (to už by té doporučené mělo odpovídat).

      Jinak nároky jsou fajn, na ty si nestěžuju, ta moje 9800gt je fakt vykopávka. *3*
    • A ještě se dlouho pojede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit