Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2walltar: Takovou kktinu sem uz dlouho necet ... jen dratena kosile ma 15+kg. Full plate zbroj vpodste sotva umoznuje chuzi a vazi 40+kg. Pokud se budem bavit trebas o tezky jizde (kde byl castecne zakovanej i kun), tak pokud jezdec z toho kone spadne ... neexistuje zpusob jak by se na nej znova dostal. To ale nebyl ucel, ucel byl v tom, ze ta jizda vse co ji stalo v ceste zadupala do zeme.
  • Tohle se dela uplne jinak ... jednoduse das nejakej cap na maximum ... magie trebas. A je na hraci co bude pouzivat. Dokonce se to da udelat tak, ze zlepsovat se bude to, co pouziva, a co nepouziva se naopak bude zhorsovat => lze postavu pretrenovat na jiny typ magie.
  • Se obavam, ze vzhledem k terminu kdy to ma jit do provozu, se nezmeni vubec nic. A vzhledem k vyvoji ... to za par mesicu bude f2p a "velke zklamani". Sak i wowko celkem rapidne pada, protoze proste neni co hrat, a lidi se vracej dycky tak maximalne na datac. Co je tam pak drzi jsou lidi kolem, a uz davno ne hra. Takze prijit s placenym modelem ... u hry kterou nikdo nehraje => neni duvod proc tam byt ...
  • lol ... koukam ze bagl zustal v podobe telefonniho seznamu ... proste nekdo je naprosto nepoucitelnej.
  • Správně beta testeři nesmějí podle nějaké blbosti co jsem ani nečetl nic printscreenovat (Dokonce ani na hlášení bugů), nic natáčet a ani nic veřejně říkat co v beta testu viděli. Po celé obrazovce máte pak sloupce z vaším nickem v různobarevném provedení aby se v případě leeku vědělo kdo to byl a koho trestat. Mají to tak promakané, že ať jsem nastavil kameru jak chtěl vždy tam z několika míst zářil můj nick (A na retušování jsem moc líný).
  • to já vím, byl jsem v betě. třídy jsou v tomhle mmo prostě zbytečný a mohli na tom slušně postavit marketing. naopak se ted dá postavit marketing negativní na faktu, že jsou tam jen4 třídy, ačkoli je to vlastně nedůležitá informace vzhledem k pojetí těch tříd. ale stejně, pořád si myslím, že to jejich rozhodnutí bylo špatné a vůbec bych se nedivil, kdyby si to mysleli taky, ale už neměli čas s tm cokoli dělat.
  • walltar
    To už tam je teď ... na každý skil potřebuješ jeden skillpoint na to aby si ho odemknul a potom jeden aby si ho zmorphoval. Pokud správně pořítám, tak to dělá přibližně 40-50 skillů.
  • javore, příklad? *3*

    Já hrál dost originálních her a lidi je nehráli proto, že ty hry měly nulový marketing a méně prachů a bylo to na nich prostě vidět.

    Podle mě chtěj lidi něco originálního, ale nechtěj to mít od nějaké no name společnosti bez peněz. Ty peníze jsou na hře hrozně vidět a dneska je tolik her a tak málo času, že lidi moc času nechtějí vrážet do levného MMO a raději hrají něco naprosto neoriginálního ale zase drahého, v čem ty prachy jsou vidět.
  • To šlo ale udělat jinak. Např. prostým omezením toho, kolik skillů by šlo "vymaxovat". I tak člověk najednou používá jen několik skillů, takže by stejně nemohl používat všechno.

    Reálný svět bych do toho netahal - tohle je TES, kde člověk mohl umět všechno a být členem všech organizací, i když byly spolu v nepřátelství. *3*
  • přesně, taky jsem používal skilly ze zbraní a když už, stejně bych maxoval jen některé skilly a zaměřil se na ty pasivní. Ani moc mě ty class skilly nezaujaly, ale kdo ví, jaké nakonec budou.
  • mozek plný sra*ek, huba plná sra*ek!
  • Že každý brblá na originalitu, ale jak přijde něco originálního, tak se brblá, že je to špatné, protože hráči byli ve WoW zvyklí na něco jiného...apod.
  • http://www.youtube.com/watch?v=UN5PxYqktYE
  • Na betu se vztahuje NDA, žádná videa.
  • na videa z teto hry je nejaky zakaz? protože nemužu najit zadny lets play na yt
  • tahle hra asi moc originality nepobrala
  • Též to vidím spíš na vyčkávání, jelikož zatím reakce ze hry nic moc, včetně ukázek a platit za měsíc celou částku, když tam nakonec budu pouze pár hodin, mě přijde zbytečný.. ale věřím, že se najde řádka lidí, kteří do toho půjdou.
  • Samochvála smrdí
  • walltar
    To že si na sobě měl drátěnou košili nic moc neznamená ... mluvíme o středověkém brnění ,které bylo na míru a správně oblečené. Doporučuju se podívat na tohle ... je tam jeden takový co nemůže běžet s brněním.
    http://www.youtube.com/watch?v=NqC_squo6X4
  • Waltere, já na sobě měl kyrysy, drátěný košile... já si tý zbroje užil. A Agilní v tí teda rozhodně nejsi. To jsme zvyklí z pohádek a fantasy. Mít na sobě 20 kg znamená, už je nemůžeš běhat.

    A v tomhle se mi třeba líbil Chivalry. Sic je to enginem naprosto nepochopitelné rubání, alespon tě každý úder nebo i vykrývání stojí energii. Navíc já na vojně byl, vím jaké to je bojovat s malou polní, nebo jen provádět "zrychlený přesun"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit