Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    A těžká zbroj? Můj plán je ork, těžká zbroj, obouručák a kovář. To je moje oblíbená 'sestava', když to hra dovolí. Volba povolání je pro mě v TES hrách nová. Arenu a Daggerfall jsem nehrál, v Morrowindu a Oblivionu jsem si dělal vlastní povolání.
  • *facepalm*
  • michal.hofman.378
    Můžeš hrát za jakoukoliv class, protože skilly s obouručními zbraněmi se nijak nevážou ke classe, kterou zvolíš.

    Dragonknight se pro boj s obouručákem jistě hodí, ale stejně tak třeba Templar, a i Sorcerer může být s obouručákem velmi silný, pokud budeš mít v hotbarech ty správné skilly.

    Class ti určuje jen "další" tři stromy skillů, které dostaneš, zvolená classa Tě v boji s obouručními zbraněmi nebude nijak omezovat.

    Classy už jsou konečné a případné změny budou minimální.
  • MrSanta
    Což takhle pro změnu k tématu. Záměrně se o hru moc nestarám, abych byl pouze překvapen, začnu-li hrát.
    Zajímalo by mě jak to s třídama. Pochopil jsem to správně, že když rád hraju 'tanka' s obouručákem, tak bych měl asi zvolit Drakonknighta?
    Ty klasy už jsou konečné?
    PS: ještě pořád tam máte chybu v posledním odstavci u Orků (http://elderscrolls-online.tiscali.cz/orsimer-informace-v-kostce/). Je tam 'gor', místo 'gro'. Opravit, nebo se na*eru *1*
  • Spiíš toho druhýho, ty už jsi tu takovej místní inventář *1*
  • walltar
    Zdarec ... sem tu. Volal si mě Tajnej?

    Mínuska ti klidně kliknu, ale bavit se s tebou nebudu... na to nemám nervy. *5*
  • Jedziesz! Zobaczmy, kto jest mistrzem.
  • Á, sám pan guildmaster mě ráčil usměrnit. Tak šup šup ještě grafiky a spolupracovníky a budete tu prudit komplet.
  • Ty mínusy přibejvaj nějak pomalu. Že vy to, vy chudáci, naklikáváte ručně.
  • Hlavne prosim te nebrec
  • Možná na tom vašem fan/fašistickým webu. A přestaňte si tu trapně dělat reklamu. Myslím, že Games vám, jako partnerskému webu, dalo prostoru dost.
  • To sem opravdu musí lézt celá vaše redakce a dělat si reklamu?
  • michal.hofman.378
    Ophelia Core je už dávno zrušená.
  • http://www.youtube.com/watch?v=UN5PxYqktYE v popisu je jak se prihlasit do hry, na fan server
  • Do teď jsem o hře nevěděl vůbec nic, navštívil jsem tedy web zmiňovaný ve článku a je to paráa. Už tam je tolik informací, že mám celý měsíc co na čtení. Doporučuji.
  • Takovéhle posty by se měly mazat...
  • Dobrá práce :)
  • ale bude i open beta, jen se neví kdy
  • Nedavno byl prvni evropsky beta stress test kam se dostalu i spoustu cechu a slovaku. Takze jedine co se da ted delat je se zaregistrovat na oficialnich strankach do bety a doufat ze na pristi test prijde pozvanka :)
  • 2 měsíce do vydání skvělá hra skvělý projekt díky moc všem kdo na tom pracujou . :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit