Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prey vyšlo pred pár dny a Btehseda neposíla novinárske verze. Snad bys nechtel rychlokvasenou recenzi.
  • Další, už několikátý, survival (tentokrát na planetě Mars). Pro fanoušky přežívání povinnost (snad), pro ostatní z nouze cnost (heh *1* ) nebo i šance přičichnout, jaké to je přežít na Marsu. Doporučuju hrát pouze v případě, že jste si nevybrali jiný survival aneb hru na pŕeživší. Fanoušci vesmíru ať si klidně připočtou jeden bod. *15*
  • já se u toho taky dobře bavil
  • Za seba môžem povedať, že som si tento survival poriadne užil. Survivaly mám rád a ako bonus je toto na Marse. Takže ja by som tomu dal minimálne 8/10. (8 preto, lebo to má trošku chybičky, ale nič dramatického)
  • Si tu redakci kup jak ja, pak budou psat co budes chtit.
  • Coffin.Corner
    Nad pořízením téhle hry uvažuju pokaždé, když je ve slevě, takže díky za recenzi a za ušetřené peníze.
  • tahle hra náhodou podle mě výborně ukazuje fakt, že život pro první osadníky na Marsu bude naprosté peklo *1*
  • Veskoslav
    Může mi někdo osvětlit, proč se dělá recenze na hru, co vyšla v únoru? To jako nevyšlo nic jiného jako např. Prey či nedej bože DoW III?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit