Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    No lokace jsou to pěkné...
  • Redakce: Smysl tohoto článku je jen nahnat co nejvíce příspěvků v diskuzi, nebo (o čemž pochybuju) naše názory budou i někoho zajímat?
  • Tohle je fake jak prase, ale apoň tadzy máme novinku, pod kterou můžu napsat: "Zrušenej Doom 4? Jedině dobře!!! Po tý hrůze RAGE se ani nedivim. ID Soft je firma, která už žije jen ze své minulosti a je čas, aby už se odebrala na smetiště dějin!!!"
    • a ty tam nepatris?
      • Trollům patří minulost, přítomnost i budoucnost. To si ještě nevšimnul?!?
        • Trollove jsou spodina ktera patri do minulosti ale protoze nikdo nic nedela budou tady i v budoucnosti :)
  • ale doom 4 už je oficialně zrušen přeštete si to na gamers.com
    • Jenže je zrušen na gamers.com, nikoliv v id Software *2*
  • muze me nekdo (fundovane) poucit co je na te grafice za problem? Me prijde velmi dobra...
    • Take nechapu autora kde vzal ze to vypada jak s par let stare hry? WTF? Vypada to uzasne viz radiosita a uzasne jemne stiny. Kvalita textur je take dobra. Asi si pan redaktor mysli ze jakmile to neni vylestene a sterilni jak crysis tak to neni moderni nebo co?
  • Peklo na zemi...i když tohle je moc volné vůbec se mi to nelíbí *13* ten pocit když prázdnou chodbou jdete s brokovnicí připraveni na cokoliv a i tak vás vyleká imp který na vás skočí zezhora se mě u tohohle zdá nemožný.
  • Walldstein
    Tohle a DOOM? pokud ano tak děkuji končím s čekáním na DOOM4...Jak by měl vypadat? Rozhodně ne tak jak na tečh obrázcích...DOOM musí mít tajemnou, temnou a hororovou atmošku, tenhle postapo svět se k němu nehodí. Navíc DOOM bez Marsu neni DOOM. Osobně bych třeba ocenil kdyby se vrátil jeho xichtík tak jak to bylo v jedničce a dvojce.
    • druhy dil se take odehraval na Zemi...
      • Má pravdu předsedo! (Hell on Earth)
    • kubi-wan
      Na druhou stranu, malá změna tématu by DOOMu taky neuškodila...
  • No to budou standardizované trubky , zdi a rozvaliny v hrách Bethesdy na příští pětiletku ;)
  • " Druhá věc je, že ony materiály pár křížků na hrbu asi mají, protože vypadají, jako z pár let staré hry"

    Zas tak špatně to nevypadá. Rozhodně líp, než oba nový Fallouty a kdyby takhle nějak vypadala čtyřka, byl bych mile překvapen.
  • MrSanta
    Mě to přijde, jako z několika různých her. Jinak Doom 4 by se měl odehrávat na Zemi, podle původních plánů. Odkud se berou ty dohady o zrušení/nezrušení Doom 4? Asi jsem něco přehlédnul, protože jsem netušil že by se snad Doom 4 měl rušit. Proč by to, hergot, id Software dělal? Doom 4 se prodá úplně sám.
    Abych já tahal peníze ze šrajtofle předem - Doom 4 by neměl být náročný, abych musel upgradovat. To by mi tak nějak stačilo *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit