Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USER47
    Doporučuju s koupí počkat na pár patchů, zatím je to v mnoha ohledech dost prasácký...:/
    • Keyz
      V čem například? O této hře jsem uvažoval. Protivníky tam střílíš jako v Rainbow Six tedy není to jako Swat kde je zatýkáš.
      • USER47
        Problémy v menu, neukládání nastavení či loadoutů, v některejch částech funguje klávesnice, jinde ne, ve hře je poněkud problematická AI jak partnerů tak nepřátel, u coopu a MP zase problémy s připojením, nefunkční server browser apod...Spousta věcí napříč hrou nefunguje tak, jak by měla.
        • Jack1947
          Prece jenom "Budget" ale kdyz neco, nejede tak jak ma to uz je vice nez podezrele...
  • radsi si zahrajte swat4 je to porad pecka.
  • Jack1947
    "Breach and clear out a room" .
  • Mně osobně vůbec nevadí ta zastaralá grafika a animace, to jsem schopný autorům odpustit. Co se mi ale vůbec nelíbí je design levelů - "Bio laboratoře" plné teroristů a bombu, kterou máte deaktivovat nechají téměř nechráněnou u brány na stole - wtf? Doufal jsem, že si zase po čase zahraju Rogue Spear klon, ale nějak zapomněli naklonovat ty skvělé mise, které tam byly. Uvidím, třeba časem výjdou lepší levely... Držím jim palce, sám taky na jedné hře pracuju a vím, že to není žádná sranda dělat to jen tak na koleně.
    • level design je práveže asi jediné veľké plus hry - veľké otvorené priestory podľa reálnych predlôh. To či je bomba na nesprávnom mieste je ťažko posúdiť, navyše je ich tam niekoľko.
  • ty animace jsou hrozne *13*
  • Kozy
    Ty animace jsou strašný
  • mňa to čo som videl sklamalo, mám pocit, že slubovali viac ako čo predviedli a to neustále zdôrazňovanie slova "realistická" je trochu smiešne. Je to taká osekaná kombinácia swat3 a R6 bez akéhokoľvek plánovanie, grafika miestami pripomína 14 rokov starý swat 3 a o animáciách nemá zmysel hovoriť. Ak to chce skúsiť súčasný hráč a nehral swat3-4 alebo R6 RS tak by si mal kúpiť radšej tieto staré hry sú dnes skoro zadara a sú k nim výborné mody.
  • Mato1987
    O čom je ten "trailer" prosím vás pekne? A kto to je "cynical brit" :D
    • korok
      TotalBiscuit? Neznáš? Strejda google ti poradí. Youtube osobnost. Doporučuju jeho videa společně s Angry Joem.
      • Mato1987
        Nie ďakujem. Jewtube nesledujem a ani nemienim v blízkej budúcnosti.
        • O moc nepřicházíš.

          TotalBiscuit je něco jako "hlas PC hráčů". V realitě se to projevuje tak, že dělá komentáře/pseudorecenze ve kterých říká závěry, který si už každej trochu víc uvažující člověk dávno uvědomuje. Zajímavé je, že on sám často říká, že lidi nemají používat jeho jako jedinej zdroj informací k rozhodování, ale stejně existuje spousta lidí, kteří si prostě automaticky koupí indie hru, protože ju TotalBiscuit vychválí, případně když probíhá kontroveze, tak zaujmou postoj podle Biscuita.

          AngryJoe je chlápek, kterej dělá "vtipný" recenze. Ty vtipy se většinou projevují trapnými kostýmy. Ale pozor, jeho negativní recenze jsou dobrý. Když je nějaká hra špatná, tak Joe dokáže vyjmenovat proč. Naopak zase jeho pozitivní recenze jsou naprosto bezcenný, jen vyjmenovává herní featury a o každé řve, jak je úžasná. Takže tak půl napůl užitečnej.

          Obecně tihle dva fungují spolu jako zdroj herních informací pro určitou skupinu lidí, kteří sice moc nesledují herní scénu a sami moc nepřemýšlejí, ale zase si nechcou připadat úplně mimo a tak prostě přebírají názory od Biscuita a Joea.
          • Total Biscuit svuj nazor nikomu nevnucuje a hlavne to, o cem mluvi nazorne ukaze na gameplay, kterej hraje pri tom.

            Ja herni scenu sleduju pomerne pozorne a TBho WTF is... videa jsou cennym zdrojem informaci. Navic mel bys vedet, ze TB nedela pseudorecenze, ale first impressions (prvni dojmy).
            • Všimni si, že jsem nikde neřekl, že TotalBiscuit svůj názor někomu vnucuje. Dokonce jsem podotkl, že sám Biscuit říká, že lidi nemají dát jen na něj. A přesto se najdou tuny lidí, co jsou kam TotalBiscuit, tam plášť.

              Ano, první dojimy jsou přesně to, co jsem myslel pod tím "pseudorecenze".

              Že WTF mají smysl pro tebe neznamená, že mají pro každého.
          • Mato1987
            Ako tak čítam a vidím, tak o nič som teda neprišiel. Som rád, že ma takéto "mienkotvorné" internetové kreatúry minuli :) Vďaka za objasnenie chlape.
            • Tak 100% špatní nejsou. I třeba Biscuit je dobrej, pokud nemáš čas sledovat herní zprávy. Zkoukneš jeho video a něco se dozvíš a názor si uděláš sám. Na druhou stranu ale stačí si třeba i projet titulky článků na jakékoliv herní stránce a máš to podobný.

              Hlavní "problém" jsou v mých očích vskutku hlavně jejich fanoušci, kteří je až slepě následují.
  • Bude recenze? Taktických akcí je pomálu, Police Quest nevyjde...
    • sleepless
      Bude, bude, ale ne hned. Jeste kluci neposlali klic.
      • Black_Hand
        ja bych po pravde radsi poseckal, nez to fixnou. tolik bugu, ze to ani nejde rozumne hrat. pripadne pred/po fixu. pomalu bych se bal, ze by to mohlo zabit obnovu zanru :((.
        • Nestálo by za hřích kdyby ARMA potkala SWAT. Bohemka by na to měla. Ten trailer je fakt strašný :)
      • Díky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit