Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On to ještě někdo hraje?!
    • Tak já to hraju od té doby co to vyšlo , ale už nepravidelně , každá hra časem omrzí pochybuju že někdo hraje stejnou hru několik let a těch 1300kč mi není líto , ted jen čekam na nový datadisk ke Starcraftu :-)
      • SC2 uz hraju 3tim rokem a jeste mnoho let hrat budu, ale Diablo3 omrzelo po prvnim mesici nepravidelneho hrani a uz se k tomu nikdy nevratim leda by z monster zacalo padat neco rozumneho a ne smeti nastavene jen proto, aby mohla fungovat real money aukce *10* Jako ject po tisici to same a radovat se z toho ze mi s sanci 1:100000 padlo neco co sice nepotrebuju ale mozna se to proda na auci tak to ne E to neni hra to je DMNC
  • Já si DIII koupil hned jak vyšlo. V úterý ráno jsem se napojil a v pohodě hrál. A tu hru si pustím občas i teď. Peněz nelituji hra mi baví. A co se týče MP tak jsem tam z kámošema strávil pár dobrých chvilek. A nikdy jsem neměl potřebu použít RMAH. Aukci jsem zkoušel akorát co se týče nákupu a prodeje za goldy. Je pravda, že na vyšších obtížnostech mi většinou nepadlo nic pro můj character. Ale od toho jsou zase kámoši v MP, kterým to padlo zaručeně:D Proč toto píši?

    Protože mě zaráží fakt, že na DIII se nadává hlavně kvůli RMAH. Ale přitom ta hra jde opravdu hrát bez toho. Stále se mi to zdá lepší, než hry byť nějaké F2P, které jsou sice zdarma ale bez investice nehratelné. Takže já dal cca 1500 kč za Diablo III no vlastně o nějakou tu stovku méně. Ale když budu chtít hrát například graficky a stylizačně dle mého názoru pěkné MMORPG Perfect World tak to si bez finanční investice prostě nezahraji. (Tu hru jsem hrál takže vím o čem hovořím.) Ta slavná a proklínaná RMAH je podle mého v DIII jen proto, že si Blizzard dobře spočítal, že se najde velká skupina lidí, (A kdepak asi, že?) která si tím bude vydělávat na chleba. A než aby musel tento trh potlačovat, tak ho raději zlegalizoval a začlenil do hry. Mě to neva. Nemám pocit, že mi to nějak narušuje herní zážitek. Otázkou je, jak to ovlivní PvP. Ale stejně to ten člověk musí znát aby měl vhodný set. A ten kdo nepoužívá RMAH může set získat šmelinou v MP. (Tento příspěvek nemá za cíl rozjet Flame War.)
    • 1. RMAH Blizzardu rýžuje prachy 2. Je to i kvůli gold auction house..
      • 1.Netvrdím, že ne. 2. To je dost možné.

        Jinak jsem chtěl vyjádřit. Že ta aukce není nějak rušivý element. Alespoň zatím. A proto nechápu, že někdo kvůli tomu tu hru zatracuje.
        • Když tu hru někdo nemá rád tak si duvod vždycky najde.
  • celé Diablo 3 "nsplňuje nároky na kvalitu"
  • MinisterOfSillyWalks
    blizzard zas něco podělal ? DONT SAY *8*
  • Chci vrátit peníze!!!
    • precti si eulu men*ale...
      • walltar
        Co má eula společného s tí, že on chce vrátit peníze?
        • Má s tím společné to, že na navrácení peněz nemám nárok. Já to samozřejmě myslel žertem, ale jsem z Blizzardu pěkně rozmrzelý...
          • walltar
            No to jo ... ale chtít můžeš vrátit peníze i když nemáš nárok ... jenom je prostě nedostaneš *1*
  • genki.sudo
    No Blizzard-u sa musí uznať zavedenie nového herného štýlu:

    AUCTION HOUSE BASED RPG..

    Ďakujem, neprosím. Škoda tej hromady dobrých nápadov ktoré boli zavedené v D3.. :-(
    • Ale bylo toho tolik, co tu hru dělalo lepší a před releasem najednou všechno zrušili a udělali toto..
      • XorxoxTalarius
        No mam pocit ze se to pak do hry vsechno zazracne vrati a prekvapive to budes mit v novych datadiscich :)
  • Kyahahahahahaha.
  • N7N7
    Blizzardi, co takhle začít pracovat na čtvrtém a tentokrát OPRAVDOVÉM Diablu? *11*
    • To brzy půjde do open bety. Jmenuje se Path of Exile.

      A další takové se jmenuje Grim Dawn.
      • Zkoušel jsi něco z toho? Já měl 2x dvoudenní pozvánku do PoE, ale vždy jsem na to zapoměl :-( Jen by mě zajímal názor :)
        • Path of Exile tak před třičtvrtě/půl rokem. Hratelnostně mi to přišlo v pohodě. Velý možnosti vývoje postavy, útoky svižný atd. Dost mi ale nesedl grafickej styl, takže jsem přestal hrát a náhodnýmu člověku jsem věnoval svůj closed beta account. Ale to je zase jen moje preference, podle toho se nedá PoE odepsat.

          Grim Dawn vypadá dobře, ale nějaký testování ještě ani neměli. Přemýšlel jsem, že bych jim přispěl na Kickstarteru, když ho dělali, ale přístup do testování byl až od vyšších příspěvků, takže jsem se na to vykašlal. Počkám až testování začne, uvidím ohlasy lidí a podle toho zvážím koupi.
    • walltar
      Diablo 4 byde ještě horší než diablo 3 ... bude se dál zjednodušovat a grafika bude ještě hnusnější. Takže spíš bych se poohlídnul někde jinde.
    • SnakePlisken
      Tohle je takový zbytečný výkřik do tmy. Stejně jako požadovat "opravdový WarCraft" v podobě WarCraftu 4.
    • Zbytecny, kdyz tohle jeste neni poradne dodelany a podle toho co jsem videl maj byt 2 datadisky takze na 4 si hochu pockas az na smrtelnou postel... nebo aslepon do ty doby nez vydaj Titana, tak az pak pujdou mouzna delat dalsi dil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit